לרון:

ורדונה2

New member
לרון:

אני מתנצלת על שפתחתי הודעה חדשה רק כדי להעביר לך מסר אישי, אבל המסנג'ר של תפוז לא עובד לי, ורציתי לומר לך שאני לא אוכל להכין את החידה ביום שני, כפי שביקשתי, בגלל שהאינטרנט שלי כמעט ולא עובד בכלל. לקחה לי אולי חצי שעה עד שהצלחתי להיכנס לפורום ולכתוב את ההודעה הזו, ואני בכלל לא בטוחה שהיא תישלח. אני מצטערת. )=

זה בסדר ותודה שהודעת../images/Emo13.gif

הסברתי לך במסר חזרה שמי שפותר את החידה מכין את החידה הבאה, ומעין מכין את החידה ליום שני. אם נראה שזה לא מגיע לרב האנשים נחלק את זה לפי הגולשים ולא לפי מי שפותר. שבוע טוב

coockiemonster

New member
הי חברים!

אני חורגת מהרגלי ומעלה הנה הודעה, בתקווה שהכל יסתדר... רציתי להפתיע אתכם ביום שני, אבל אם כבר העלתם את הנושא, מעיין הסכים שאני אעלה חידה ביום שני הקרוב....אני לא אוכל לשלוח הודעה ביום שני,ולכן כבר שלחתי את התמונה לאורטל והיא תעלה אותה במקומי.....שנה טובה ומתוקה לכולם,שנה של אושר, הנאה, שמחה,כיף, מוזיקה והמוווווווווון לירון!!!אוהבת הכי שבעולם!!אורי:) ד"א למתעניינים-אני מדריכה ויש לי 15 בנות פקאצות חמודות שמביאות לי מלאא מתנות,וכמעט קראנו לקבוצה השמניה גלל לירון כמובן (אבל לאחת יש יס אז היא להסכימה..) בקיצור טוהבת!!!אורי:)

שנה טובה../images/Emo13.gif איזה כיף לראותך כאן...

בוודאי שאין בעיה שהחידה שלך תעלה אם מעין הסכים.
שבוע טוב ושנה טובה
(נשמע את זה עוד 912048 פעם בשבוע הקרוב)

BlaBluShit

New member
אוריייי ../images/Emo24.gif

איזה מוזר ונחמד לראות אותך כותבת בפורום!! שנה טובה=)))

אורי../images/Emo24.gif

טוב לראות אותך פה. שתהיה גם לך שנה טובה ומתוקה והרבה מסעות על השטיח המעופף
והלוואי ותחזרי לכתוב פה. נשיקות וחיבוקים.

NeTa MuFlEtA

New member
אוריייייקושששש ../images/Emo24.gif

סופסוף חזרת
שתהיה לך שנה טובה מאמי

למעלה