לקראת FM 2009

sok777

New member
לקראת FM 2009

אם כך, הסדרה הנהדרת של Football Manager ממשיכה כמובן גם עם המשחק FM 2009 שיצא בעוד כ3 חודשים וחצי בערך לחנויות. המשחק שובר הקופות ומשחק המנג'ר המצליח בעולם, כרגיל יכיל שיפורים רבים למשחק שקדם לו, במקרה הזה - FM 2008. אנחנו בפורום, כבר 3 חודשים לפני, מתחילים לדבר לקראת המשחק החדש. והפעם - מה לדעתכם דורש שיפור בFM 2008 (וצריך לשפרו בFM 2009)? מהם השיפורים הראויים? מה צריך לשנות כדי שהמשחק יהיה יותר ריאליסטי?

תום116

New member
מחירים!!!

הגזימו בטירוף עם המחירים במנג'ר האחרון, פשוט הגזמות מטורפות. שיעשו את זה טיפה יותר נורמלי.

אההם...

התכוונת למחיר המשחק או למחירי השחקנים? |אריק מרגיש טמבל| אני משאר שהתכוונת לשחקנים, אבל לא נראה לי שיש בעיה עם זה. גם במציאות כולם משוגעים, וזה נראה דווקא מסודר כזה שקבוצה לפעמים פושטת רגל או מחליפה בעלים ובכך פתאום יש לה כסף.

תום116

New member
של השחקנים

ברור שגם במציאות המחירים מטורפים, אבל לא מתקרבים למה שהולך במנג'ר.

הרבה דברים שקשורים לדבר אחד

היגיון. עם הקבוצה הכי עשירה בעולם (אולי פי 20 מהמקום השני) אני יכול לקנות שחקן ב500 מליון דולר, אבל לא יכול להעלות לעוזר המאמן שלי את המשכורת מ20 אלף ל30 אלף. (וככה אני נאלץ לוותר עליו) בצלסי הרבה פעמים לוקחים החלטות במקומי, ומוכרים לי שחקנים וזה בסדר, זה קורה במציאות. א-ב-ל, אם אני בא למועדון כמאמן גדול (כמו סקולארי) אז אני יכול להציב לבעל הבית (אברמוביץ) תנאים, שבין היתר לא ידחוף את האף הרוסי שלו לכל חור ושלא יתערב לי בעסקים. צריך להכניס את זה למשחק דחוף! בכלל, צריך לשנות את היחס למאמנים גדולים. אחרי איזה 6 אליפויות אירופה הייתי צריך להציע את עצמי לקבוצה. צריך לשנות את הביקורת של ההנהלה עלי! כל הזמן Satisfy! שיתנו לי אפשרות להגיד להם מה אני חושב שהם צריכים לעשות עם הSatisfy שלהם. זה נכון שעשו שיש הרבה דברים שמשפיעים על זה כמו הצלחות, קנית שחקנים, וכו, אבל הגזימו. מקום ראשון ודורס את כולם והם לא מרוצים כי לא קניתי כוכבים גדולים בתחילת העונה. עוד משהו חשוב- לפני שאני חותם בקבוצה לקבוע דברים- כמו כמה כסף יש לי לקניות, איזה שחקנים\צוות באים איתי ביחד (בלי קשר לכסף שיהיה לי) ועוד דברים. אפשר לעשות מעין מסיבת עיתונאים וירטואלית כזאת שבה אני מציג לתקשורת תוכניות, שחקנים, מספר בדיחות, ומלכלך על אנשים.

DrBall20

New member
מסיבת עיתונאים וירטואלית ../images/Emo13.gif

רעיון טוב!! אממ satisfy זה אומר שהם מרוצים ממך לא? אז איפה הבעיה פה?

sok777

New member
שזה לא משתנה, לפי מה שהבנתי מהבחור המתוסבך..

mongol1

New member
יש ויש מחירים.

ברור שהמחירים במציאות באינפלציה מטורפת אבל במנג'ר היא מטורפת פי 2. עוד דברים שצריך לשנות, למשל שינוי הגישה עם לקחתי למשל עם איאקס 4 אליפיות אירופה, 6 אליפות בליגה ו4 גביעים ב8 שנים, זה אומר שיש מצב שיש לי אמפריה וקבוצה מהדרגים הגבוהים כן? אז למה לעזאזל שחקנים מהרמה הגבוהה עדיין שמים עלי פס שזה התרחקות ולא התקדמות למרות שאני מציע להם ים כסף? כנ"ל סקאוטים, עוזרי מאמנים, פיוזיוטרפים שאני יכול רק לחלום עליהם והם מעדיפים להשאר בקבוצות קטנות. עוד דבר, ציונים ציונים ציונים, לא צריך להגזים בצורה מטורפת.......

GIOVANINI

New member
הכי חשוב שיפסיקו להגזים בציונים של הישראלים!!

נמאס לראות אחרי 5 עונות פול ישראלים באירופה ובקבוצות הגדולות ולראות את שכטר עם פינישינג יותר טוב מאטו רבאק אין אף שחקן בארץ שצריך להיות לא יותר 5 פעמים 14 וזה גם לשחקנים "מצוינים" בקנה מידה ישראלי כמו זנדברג וקטן

DrBall20

New member
הלו הלו!!! בתור אוהד חיפה, מה שאמרת על קטן זה

נכון בהחלט
אממ

omer73

New member
נכון

כל הציונים האלה חסרי פרופורציה וזה סתם לשחק בליגה לא הגיונית.

omer73

New member
הייתי מוסיף

את הליגה הארצית ואת ליגה א', אבל מבחינת המשחק עצמו, יותר סעיפים בחוזה השחקנים ואפשרות לשלוט יותר בנושאים הכספיים, כמו לחתום עם ספונסרים, להקים חנות אוהדים וכו' (זה היה במשחק מנג'ר יחסית ישן נשקרא USM)

שומו

New member
הייתי משפר כמה דברים קטנים

קודם כל, הבאג הבלתי נסבל של כל המנג'רים לדורותיהם- אדום במשחק ידידות=הרחקה בליגה. מעצבן
חוץ מזה, הקטע עם המספרים. למה אי-אפשר להשתמש במשחקי ידידות במספרים הרגילים
אותו כנ"ל גם בנבחרות- לפני כל משחק\טורניר בינ"ל צריך לקבוע מספרים 1-23, ואיתם לשחק, ולא ה-1,2,3 הרגיל והמעצבן.

למעלה