לקנות בזול

unknownguy

New member
לקנות בזול

אני הולך בקרוב לקנות אוטו בזול. מאד בזול. אני מקווה למצוא משהו בסביבות ה 5000 ואפילו פחות, אם לא אתקפל עד 8-9000 ש``ח. בהנחה שאני לא רוצה חיפושית או סובארו, מה אתם מציעים, ומה היתרונות בכל הצעה? עד עכשיו שקלתי דיהטסו שרייד ו פיאט אונו 86-88 בערך או פיז`ו 205 88-91 בערך.

עמרי 24

New member
הייתי הולך

על הדייהטסו או בעדיפות שניה הפג`ו,לא הייי נוגע באונו עם מקל,אין לה יציבות על הכביש וחויית הנהיגה בה היא בגדר על הפנים ומטה,אבל במחירים האלה? קשה לי להאמין שתמצא משהו שיחזיק מעמד

turbo

New member
ההצעה שלי...

למרות מה שאמר פה הבחור שאונו לא יציבה,אך כמדומני שאתה לא מתכוון לקרוע את הכביש (זה גם בלתי אפשרי אם המכוניות הנ``ל) ,בכל אופן הייתי מציע לך דווקא באונו ,כיוון שהוא מאד אמין ,ועלויות האחזקה שלה ממש אפסי ,כגון מחירי חלפים וכדומה , בנוסף על כך הבלאי שלה מאד נמוך ביחסית למכוניות ממודלים דומים. מקווה שעזרתי לך ושיהיה לך בהצלחה במציאת מכונית שתשרת אותך כהוגן. טורבו.

יריבוס

New member
קונה בזול? תבדוק טוב טוב...

מתוך הרשימה הארוכה והמייגעת שצירפת אני מוסיף על קודמי, וממליץ לך בחום על הפיאט אונו. אומנם זה לא טיל שיוט בליסטי, ובשחור היא מכונית פשע אוטמטיבית אבל... זולה, אמינה, קלה לתיקונים, קלה לדחיפה בדרך להנעה שבדרך לתיקונים. יש מקום לרגליים בנסיעות ארוכות (בדלת בצד..) ויש לה שוק פצצות. פיזו 205, בשנים שכתבת אל תיתקרב. כולן כבר גמורות. דיהטסו שרייד מכונית של זקנות עם מוסכניקים עשירים. (בקיצור עזוב) תיהנה ותודיע מה קנית... יריבוס

למעלה