לקים כחולים

rain girl

New member
לקים כחולים

פתאום בא לי להתחדש בצבע כחול או תכלת. יש לי לקים אדומים ורודים ובורדו . למרות שאני בת 27. וזה אולי טיפה ילדותי.. אבל בא לי ! יש לכם המלצות?

muesli

New member
מנצלשת הכחול כהה של רבלון

משהי נתקלה בו לאחרונה? חיפשתי בשלושה סניפים של הסופרפארם ולא מצאתי אותו. הפסיקו לייצר אותו או משהו? עד שהחלטתי לקנות, ועוד דקה החורף נגמר ואז כבר אין סיכוי שאני אשתמש בו.... לאן הוא נעלם?!

rain girl

New member
זאת בנייה?

איך אפשר להוסיף פרחים על ציפורניים טבעיות?

צונית

New member
בדיוק כמו ששמים על מלאכותיות

או באמצעות דבק או באמצעות הלק עצמו שמדביק את האבן לציפורן. בדרך כלל שמים את זה על לק ולא על ציפורן חשופה כך שלא בעיה להסיר את זה עם אציטון. אצלי לרוב זה כבר יורד אחרי מקלחת או שתיים.

noash5

New member
לא בנייה..

הפרח זה מדבקה לציפורניים ובאמצע הדבקתי עלייה אבן בעזרת טיפונת של לק שקוף. אח"כ עברתי על כל הציפורן עם לק שקוף. מחזיק סבבה דווקא אני איתו מיום רביעי/חמישי (מקלחות,שטיפת כלים) והאבן עדיין שם. אם היא נופלת אני כבר מחליפה את כל הלק או פשוט שמה חדשה. שמחה שאהבת!

rain girl

New member
איפה משיגים מדבקות כאלה?

בוואו יש? וזה מגיע גם עם האבן הכחולה באמצע?

noash5

New member
לא יודעת אם יש בוואו אבל יש בביוטיקייר

את אלה ספציפית הזמנתי מאיביי. האבן באה בנפרד, בגלגל אבנים בכל מיני צבעים (גם מביוטיקייר)

poynter

New member
../images/Emo127.gifגם בוואו וגם בביוטיקר הן קיימות

אפילו עם אבנים מובנות כבר

danra

New member
כמה המלצות של לקים כחולים

יש בפוסט שכתבתי. אם תלחצי על כל שם תוכלי גם לראות סווטצ'. חוץ מזה יש עוד כמה לקים כאלה מפוזרים בבלוג.

איזה יפה! ואחותי מחפשת כזה

כבר הרבה זמן. חבל שבסופר פארם הקרוב יש 3 וחצי צבעים של אורלי וכל השאר לייף וג'ייד.

sHiR TaDmOr

New member
פשוט תלכי לסופר\ניו פארם, אני בטוחה שתמצאי !

יש מגוון מטורף, אני אישית מאוד אוהבת את הכחולים של שיק - 290 ו275, קחי בחשבון ששניהם שימריים. יש גם את הטורקיז שלהם, 512 שלא מפסיק לקטוף מחמאות

למעלה