לקוחות שחייבים להשמיד

לקוחות שחייבים להשמיד

איזה סוג לקוחות גורמים לכם להתעצבן מאוד ושאותם אתם רוצים להשמיד?

אני אתחיל עם המושמדים שלי

כשאני עובד בגינה של מישהו(או מישהי) והוא לא בבית, אני עובד ועובד ועובד, ואז מגיע מר לקוח רגע לפני שסיימתי, ומתחיל לבקש ממני בקשות, שגורמות לכך שאם אני אמלא אותן, אני גם אעשה עבודה כפולה וגם אתעכב בגינה יותר זמן. אבל הכי גרועים הם אלה שנמצאים בבית כשאני מגיע אליהם לגינה. כל עוד אני עובד הם לא אומרים כלום. רגע אחרי שניקיתי, קילטרתי והכנסתי את הכלים לאוטו, הם נזכרים לבקש תגזום לי פה, תעשה לי את זה. אלה לקוחות שחייבים להשמיד* *אין בהודעה זו בכדי לעודד אלימות פיזית כנגד לקוחות בפרט ובני אדם בכלל

ג'נסייד לקוחותי.

אני: "תלחץ על אנטר" לקוח: "אל תדבר איתי בשפה טכנית. אני לא איש מחשבים" >>>מושמד<<< אני: "נתק את הכרטיס האלחוטי מהUSB ותעביר אותו לUSB אחר" לקוח: "מה זה כרטיס אלחוטי? מה זה כבל USB? מה זה בכלל USB?" >>>מושמד<<< אני: "איזה windows יש לך? לקוח בגאווה: "הכי חדש שיש, 98!" >>>מושמד<<< אני: "הסיבה שאתה מקבל שגיאה 678 היא כי המחשב שלך מלא וירוסים ומעלה עשן. לקוח בעצבים: "אבל איך הוא מלא וירוסים ומעלה עשן? זה מחשב חדש!!!" >>>מושמד<<< אני: "חבר את המודם ישירות לקו הטלפון בעזרת כבל הטלפון שהוצאת ממכשיר הטלפון שלידך" לקוח: "מחבר את הכלב של השכנים לשקע חשמל בעזרת כבל הטלפון הלא נכון, ושואל אותי למה זה לא עובד." >>>מושמד<<< אני: "שמעי מותק, אנחנו מנסים במשך 20 דקות ללחוץ קליק ימני על המחשב שלי וכל מה שהצלחנו לעשות עד עכשיו זה ממש לעצבן אותי. תביאי מישהו שיש לו קשר נוירוני בין האונה השמאלית לימנית ונוכל לעשות איתו משהו. לקוחה: "אתה לא רוצה לעזור לי" >>>מושמדת בעינויים<<< זה היה 60 שניות של פריקת תיסכול. אני הייתי לינק, תהנו.

נוסעים שצריך להשמיד:

ישראלים צפרוקאים כל נוסע שחושב ששפת האם שלו זו השפה היחידה בעולם ולא מבין למה אנשים לא דוברים את השפה שלו!

קטע מצחיק

יצא לי כבר לראות רוסי* מדבר ברוסית עם אתיופי** חחח רוסי-עולה מרוסיה אתיופי-עולה מאתיפיה

ראית פעם

ערבי מדבר רוסית? זה אחד הדברים הכי משעשעים בעולם. במיוחד לאור העובדה שברוסית יש לו מבטא רוסי!

מותר לי

New member
../images/Emo2.gif אני ראיתי! ../images/Emo6.gif

אצלי בכלל היה קטע מצחיק! מגיע אלי ערבי ומתחיל לדבר איתי.... רוסית! יענו- תדבר ערבית, מבטיחה שאני או מי שלידי יבין אותך! לא נבין? נקרא למי שמבין את שתי השפות על בורין (ולא חסרים כאלו אצלינו) אבל- ל----------א! הוא ידבר רוסי----------ת!!!
פתאום אני שומעת מאחורי הגב שלי: "שטו?" בודק רוסי שפינה את כל הזמן שבעולם כדי לחזור לשפת אם שלו
זה היה אחד הקטעים המוזרים שנתקלתי בהם
(בד"כ לצעירים יש מבטא רוסי כשהם מדברים ברוסית ומבטא אמריקאי כשהם מדברים אנגלית. מה עם הזקנים יותר? שיעשו טובה לאנושות ויישארו עם הערבית... לא, לא אנגלית, לא עברית, ערבית! רק ככה נצליח להבין אותם!!)

עזבי את זה שהוא דיבר רוסית

למה הוא דיבר איתך רוסית? מה במראה שלך גרם לו לחשוב שאת דוברת רוסית? מזכיר לי לקוחה אתיופית שניסתה משום מה לדבר איתי באמהרית.

מותר לי

New member
../images/Emo6.gif

צודקת, אחרי ששוטר בירושלים עצר אותי, שאל מה שלומי, איך קוראים לי ואם אפשר- תעודה
אולי הוא חשב שאם אסמראני אחד יודע רוסית אז כולם גם צריכים לדעת
האמת- יש הגיון מאחורי הפניה שלו. הוא רוצה עובד ביטחון, וכרגע רק אני מולו, הוא יפנה אלי אם צריך אפילו בסינית, ויחכה גם רבע שעה עד שאמצא מתורגמן כלשהו, העיקר שהבעיה שלו תיפתר... מה לא הגיוני? שהוא לא פנה מראש בערבית... (טוב, אולי הוא רוסי, אנאעארף.. יש גם כאלו!)

Mip Mip

New member
../images/Emo32.gif יש לי אמא תימניה

ואבא אשכנזי. בפעם הראשונה שהיא באה איתו לפגוש את המשפחה דודה שלי התחילה לדבר איתה הונגרית

bell boy

New member
תמיד זה תימניה עם שכנזי ../images/Emo13.gif

מה שכן מנסיון הילדים יוצאים יפים

מותר לי

New member
../images/Emo32.gif יש לי אמא תימניה

ואבא תימני, ובאופן בלתי מוסבר בעליל שניהם יודעים קצת יידיש

Mip Mip

New member
../images/Emo6.gif את צוחקת?

אמא שלי יושבת ורואה יידישפיל בטלויזיה ודודה שלי מדברת יידיש שוטף!!!! זה הקטע הכי הזוי בעולם!!!!

bell boy

New member
למרות שהלקחוחות התימניים הכי אבל

הכי קשים
....(הגברים הגברים) וכשאני חושב על זה כל החברים שלי כמעט תימנים אני מוקף בהם
נו טוב לפחות התימניות מפצות על זה . לפחות משו יצא מהעדה הנפלאה הזו( לא כולל ג'חנון,קובנה עם סמנה,מלאווח ביצה ורסק)

סיפרתי על זה פעם

שחברה שלי, תימניה שלמה, עבדה באולם אירועים בו מרבית האורחים הם בני העדה התימנית והתלוננה באופן קבוע על זה שהם לקוחות קשים ובנוסף - קמצנים. היה מצחיק משהו לשמוע תימניה מדברת ככה, אם מישהי מעדה אחרת הייתה אומרת דברים כאלו היו מאשימים אותה בגזענות.

bell boy

New member
נו ברור!!!

בגלל זה עד גיל 30 הבן הימני שלהם גר ביחידת דיור בחצר כי חבל לשלם שכירות
שוב מזל שיש תימניות ..

למעלה