לצערנו

רוב האנשים לא ניחנו בחוכמה יתרה. העולם קשה. אנשים חומרניים, שבלוניים ומשעממים. זאת המציאות. לפחות נוכל להתנחם בכך שאנשים כמוני מעניינים, רוחניים ואינדיבידואליים. לא יהפכו אותי לאדם פחות מעניין. אני אמן ויוצר, אני משקיע המון ביחסי אנוש ובערכים. אני אוהב לכתוב שירים ולהמציא שפות ורעיונות. אני נותן הרבה אהבה לאנשים ולחברים. אני מחשיב עצמי לאדם מאוד רוחני, מוסרי, מעניין ואוהב. חבל שיש אנשים שלא יודעים להכיר בזה.

רוב האנשים לא ניחנו בחוכמה יתרה. העולם קשה. אנשים חומרניים, שבלוניים ומשעממים. זאת המציאות. לפחות נוכל להתנחם בכך שאנשים כמוני מעניינים, רוחניים ואינדיבידואליים. לא יהפכו אותי לאדם פחות מעניין. אני אמן ויוצר, אני משקיע המון ביחסי אנוש ובערכים. אני אוהב לכתוב שירים ולהמציא שפות ורעיונות. אני נותן הרבה אהבה לאנשים ולחברים. אני מחשיב עצמי לאדם מאוד רוחני, מוסרי, מעניין ואוהב. חבל שיש אנשים שלא יודעים להכיר בזה.
יהללך זר ולא פיך

נכון, אבל אני משבח את עצמי כי החברה מתנהגת אליי בדרך תוקפנית ופוגעת ואני כועס ודורש את זכויותיי בצדק. זה שנים שהחברים בכפר שלי רודפים ומכים אותי. עכשיו קצת יותר רגוע, נקווה שיישאר כך. בנוסף אני מאמין שאני אדם רוחני ומעניין ויש לי כישרונות, ושבאופן כללי רוב האנשים בעולם טובים אבל לא מספיק חכמים. אני נלחם בעולם כדי לשפר אותו וכדי שלא יכפה עליי כיעור. אהבתי מאוד אישה אחת ופסיכולוג הציק לי וגרם לי נזק כדי שלא אמשיך לאהוב אותה.

למעלה