לצערי שלילי..........

מצב
הנושא נעול.

ayoosh

New member
צר לי...

לצערי שלילי..........

הבטחתי עידכונים -חזרתי מקייב לאחר החזרה ויום אחרי כבר טסתי מטעם העבודה לעשרה ימים לחו"ל.כך שרק היום הצלחתי להכנס לפורום-כיף לקרוא על כל ההריוניות החדשות-מזל טוב לכולן..... אני מיואשת לחלוטין-אמנם טיפול ראשון עם תרומה -הגעתי להחזרה ונאמר לי שנשארו 6 עוברים אך כולם עם חלוקה של 4 או 5 תאים (ליום שלוש). קיבלתי שוק די גדול מקצב החלוקה-אני מיואשת לחלוטין-אחת הסיבות שעברנו לתרומה היתה חלוקה איטית של עוברים ושברים בעוברים שלנו. זהו....אני נורא מדוכאת ואמורה לבצע החזרת 3 מוקפאים בארץ-אין לי כבר כל תקווה-האם למישהי יש ניסיון עם חלוקה איטית של עוברים? מאחלת לכולן כולן חג שמח באיחור ים
צר לי...
אני לא חושבת שכדאי להספיד את המוקפאים- כבר היו הצלחות יפות מאוד עם מוקפאים
- קחי את הזמן ותאגרי כוחות לקראת ההחזרה- ושיהיה המון

גולה1

New member
מצטערת לשמוע! חזקי ואמצי ואל יאוש

לצערי שלילי..........

הבטחתי עידכונים -חזרתי מקייב לאחר החזרה ויום אחרי כבר טסתי מטעם העבודה לעשרה ימים לחו"ל.כך שרק היום הצלחתי להכנס לפורום-כיף לקרוא על כל ההריוניות החדשות-מזל טוב לכולן..... אני מיואשת לחלוטין-אמנם טיפול ראשון עם תרומה -הגעתי להחזרה ונאמר לי שנשארו 6 עוברים אך כולם עם חלוקה של 4 או 5 תאים (ליום שלוש). קיבלתי שוק די גדול מקצב החלוקה-אני מיואשת לחלוטין-אחת הסיבות שעברנו לתרומה היתה חלוקה איטית של עוברים ושברים בעוברים שלנו. זהו....אני נורא מדוכאת ואמורה לבצע החזרת 3 מוקפאים בארץ-אין לי כבר כל תקווה-האם למישהי יש ניסיון עם חלוקה איטית של עוברים? מאחלת לכולן כולן חג שמח באיחור ים
מצטערת לשמוע! חזקי ואמצי ואל יאוש
לנו היתה בעיה בחלוקה (חלוקה איטית) אבל היא נפתרה כשהגענו לתרומה. מה שכן הצליח לנו בתרומה השניה, כך שיש לך עוד סיכויי ולא להרים ידיים!!! בהצלחה

דורוש10

New member
מאחלת הצלחה בפעם הבאה

לצערי שלילי..........

מאחלת הצלחה בפעם הבאה

מצב
הנושא נעול.
למעלה