לצערינו, השיר של אתניX לא נמנה בין 24 הגדולים

לצערינו, השיר של אתניX לא נמנה בין 24 הגדולים

במצעד של רשת ג' וערוץ 24. האמת, אני ממש לא מופתע, לאור התוצאות הממש הזויות של המצעד הזה...

דודי 87

New member
אכן תוצאות הזויות מאוד...אבל דווקא בגלל זה

אין יותר מדיי על מה להצטער. מה שמצחיק פה זה שנדמה לי שזאב נחמה דיי מבסוט מהתוצאות - 4 מקומות ראשונים אלו שירי פופ מזרחי, הז'אנר שאתניקס הביאו למוזיקה שלנו וכיום הוא שולט...מה שמוזר זה שאם כבר פופ מזרחי אז איפה באמת מתי לחזור שהוא ללא ספק להיט ענק... זה רק מראה לי שמשהו פה רקוב ויש במצעדים האלה הרבה יחצנות ולכלוך... אח! איפה הימים שג'סיקה זכה בשיר השנה ואתניקס זכו שנה אחרי שנה ,כאילו זה היה מובן מאליו, בתואר להקת השנה... יש בי קצת געגוע אך גם הרבה תקווה להמשך, בהזדמנות זו אני מאחל לאתניקס שתמיד ימשיכו ליצור ולשמח אותנו עם המוזיקה שלהם וכמו שהם הפתיעו את כולם עם מתי לחזור הם ימשיכו להפתיע ולרגש אותנו כל פעם מחדש! "לא היתה ולא תהיה להקה כמו אתניקס" ;-

עדיין דודי, זה עצוב מאוד. ומה שעצוב ואף מבזה,

הוא ששיר השנה שנבחר, אינו מקורי ( מבחינת הלחן ). איי, איי, איי, איפה הימים של פעם??? רק להתגעגע אליהם...

ITAIX

New member
כי מצחיק היה

שנעם גילאור אמר: "אני מקווה שבשנה הבאה מקום ראשון יהיה שיר רוק ישראלי מקורי"!! חחח ושרקו לו בוז... הרי השיר הזה, של דודו אהרון הוא שיר על בסיס לחן בולגרי... ממש מצחיק שלוקחים לחנים מארצות אחרות, שהם להיטים שם ומדביקים להם מילים דביקות ורדודות

נטלייי

New member
הביא יציאה נועם גילאור ../images/Emo6.gif

אני מתארת לעצמי את הבוז שנזרק שם אחרי ההערה הזאת
ובאמת בושה ששיר לא מקורי נבחר למקום ראשון. אני מניחה שאנשים לא ממש מודעים לזה, אני לא ידעתי עד אתמול. אבל לדעתי צריכים להיות קריטריונים נוספים כדי להיכנס למצעד שנתי.

דודי 87

New member
מסכים איתך...

אבל זו תופעה שקיימת כבר כמה שנים טובות במוזיקה שלנו וזה באמת עצוב, קחו לדוגמא שבמצעד ה"עשור" הכ"כ שקרי וחסר משמעות היו ב10 המקומות הראשונים 3 שירים של אייל גולן, אחד מהם הוא צליל מיתר שהוא ללא ספק שיר מצויין אבל השניים האחרים הם "זה אני" ו"הוזה אותך מולי" ששניהם לחנים יוונים, אז זה רק מראה כמה שהתדרדרנו, אין לי בעייה עם שני השירים הללו ואני הייתי שומע אותם המון אבל לקבל עליהם פרס ולהגיד שאלו או "תגידו לה" הם שירי השנה זה ממש בושה למוזיקה שלנו, חייב לעודד יצירה מקורית אבל בדרך הזו אנחנו מעודדים את ההפך הגמור... זה באמת עצוב שחושבים על זה אבל לי אישית בתור מעריץ של אתניקס עושה טוב בלב לדעת שהלהקה שאני אוהב יודעת לעשות מוזיקה מקורית ומשמחת בלי אף עזרה מיוון או טורקיה...

איתי: השורה האחרונה שלך, כ"כ נכונה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

צריך לצפות בכתבה שהייתה בחדשות הסופ"ש של ערוץ 2 לפני כמחצית השנה עם מתי כספי, כדי להבין כמה אתה צודק.

למעלה