לצאת עם מישהו שאין אליו משיכה (ארוך)

1Shir

New member
../images/Emo45.gifקראתי את השרשור ואני מסכימה עם גיל וחזזית

לפותחת השרשור, קודם כל, אני לא מתחברת למי שירדו עליך. תיארת את התחושות שלך וזה בסדר גמור. נשמע שהתחושות שלך רואות דברים רק בשחור-לבן, אין אצלך אפור. אם הייתי הפסיכולוג שלך
הייתי אומרת לך שהראייה הזאת פוגעת ביכולת השיפוט שלך של מה טוב לך ומה את רוצה. בשבילך כל אחד שהוא לא דוגמן הוא מכוער (וזה בסדר להרגיש כך! זה קושי שלך עם עצמך), כל אחד שיש איתו חיבור אישיותי הוא נסיך החלומות, = המציאות לא עובדת כך. תתחברי לגווני האפור בחיים, אולי אז תהיי פחות מבולבלת, ותתחברי למה את רוצה באמת. כרגע את מבולבלת מדי בשביל להיות סגורה על עצמך.

אחרי שעצרתי בעצמי מלענות "צדקתי" כמו הפולניה

שאני, קראתי שוב והנה מחשבות נוספות. לפי איך שכתבת, מצטייר לי שאת עדיין עמוק בתוך דרמת החיים שלך, והוא שחקן שהתפקיד שלו מתאים כרגע על הבמה עליה את ממחיזה את סיפורך. אני מאחלת לך שתוכלי לראות אותו כפי שהוא, ולא רק על פי התפקיד שאת מייעדת לו, למענך וגם למענו. מקווה עבורו שהוא יהיה מספיק חכם להתרחק אם יחוש שדמותו מנוצלת על מנת להוכיח לעצמך משהו, או לעבור תהליך גדילה והתבגרות אישי, שאינו שייך אליו. מקווה גם שהוא בוגר מספיק כדי שהדרמות שלכם לא ייפגשו (למשל אולי הוא חש שעליו להוכיח לעצמו שהוא מסוגל ויכול להשיג יפות כמוך), כי זה בסיס לא טוב ליחסים ארוכי טווח, חיוביים ומעצימים, ובסיס מצוין להתפתחות כאבי לב, פגיעות ודרמות.

במבי674

New member
תודה! עלית על הנקודה שהפריעה לי

משהו פה לא נשמע אמיתי, אלא כמו סיפור במחזה... ואני באמת הבן אדם האחרון שיפקפק באותנטיות של הרגשות של אדם אחר.. ועדיין.. משהו הפריע לי פה

rarg

New member
אפשר טיפה קרדיט לבחורה???

היא עשתה כרגע שינוי שהיא לא רגילה אליו, ומנסה לסגל לעצמה גישה קצת יותר בוגרת.. זה תהליך והיא בחורה צעירה, לאט לאט.. דרמות לא חסרות לאף אחד. היא רוצה לנסות גישה חדשה על אף, היא לא בטוחה בעצמה כי זה חדש לה גם, למה להיות מתחסדים כאילו שזה לא קרה לאף אחד מאיתנו.. לי זה קרה לפחות פעמיים, אז מה? מהכל למדים וזה מה שהיא עושה, רבאק רק בת 24 (עפ"י הכרטיס בכל אופן) תנו לה צ'אנס.. היא שרה מהלב..

heyu24

New member
נו, זה קורה להרבה ?

יצא לי לראות הרבה בנות שהיו הכי יפות בכיתה עם אנשים ממש מכוערים, גם לכולן היה אגו נפוח, אבל כשהגיעו לגיל ה 30 נשארו לבד. זה לא חדש וקורא להרבה. צאי מנתקד הנחה שאישה מתלבה מגיל 30 ממש מהר, גברים רובם משתבחים, השיער מאפיר ואז נהיה לבד.

koryz

New member
שלום אדםbar (תגובה ארוכה)

אני מתנצלת מראש אם היא כבר לא רלוונטית ואת אינך מעוניינת בה. יתכן, שהיא נכתבה כרגע יותר בשבילי, חשוב לי לומר את דעתי בנושא, ואני יותר מאשמח אם היא תעניין או תעזור למישהו. אני אתחיל דווקא מהכותרת שניתנה לך בתפוז.. "נפרדנו כי הוא לא לטעמי. ואז התחלתי להתגעגע" אני מוכרחה להוסיף, את כותבת בצורה שאולי מעט מעודדת את הקוראים לנקוט בעמדה.. את כותבת בצורה קיצונית, דרמטית. מצד שני, יש לך בעיה אמיתית, ואת מוכנה לחשוף את עצמך, במידה מסוימת, כדי להעזר בנו. אני מעריכה אנשים כמוך. לדעתי, אם את אכן חושבת שזה שאת קצת "שיטחית" לדברייך, נוטה לחיצוניות, זה יהיה בסדר אם תשקלי לעבוד על עצמך. במודעות לבד או ע"י עזרה מקצועית. כמו למשל יש סדנאות למודעות עצמית וכו'. אבל, יחד עם זאת, כשאת מחפשת קשר רציני, לטווח ארוך, הקמת משפחה, גם אם את לא מחפשת את האדם הכי חתיך שתוכלי למצוא, כן חשוב לפי דעתי, שתהיה משיכה מסוימת. בוודאי נכון הדבר, כאשר מדובר על קשר לא רציני. צריכה להיות משיכה פיזית מינימלית, לטעמי את אמורה לדעתי להיות מסוגלת להביט בו. מן הסתם אדם שנראה ממש טוב עשוי במידה מסוימת לפתח פחות את החלקים האישיותיים שבו, ואולי אדם שיחסית אליך נראה "פחות טוב", הוא דווקא למד לפתח התנהגות מושכת ולפתח את האישיות, דבר שמושך אותך מאוד. אני יכולה להבין אותך. אבל, גם הוא יכול למצוא מישהי פחות או יותר ברמת משיכה כמוהו, לדעתי. גם אם אינו חתיך כמוך הוא יכול למצוא זוגיות טובה. היופי הוא באמת בעיני המתבונן. ומה איתך? האם היית מוכנה לקחת את הסיכון, לנסות להיות בקשר פחות רדוד ויותר עמוק, עם אדם מושך, לדעתך, באותה המידה כמוך? אני בעצמי פחדנית לא קטנה. יתכן, שכל מה שאני רושמת בכלל לא רלוונטי אליך. אני מודעת לכך. בקרוב אסיים עם קו המחשבה הזה. עוד את כותבת, שהיה לך בסדר שהוא נפרד ממך. בהתחלה. אולי פתאום זה היה לך שונה, שלא נילחמים עלייך, אולי חסר לך החיזור שלו, האיכפתיות, תשומת הלב. זה נעים להיות מחוזרת. אני לא נגד לחזור לקשר, אלא שחשוב שהחזרה תהיה מתוך הסיבות הנכונות, אם את מבינה אותי, ולא רק בגלל געגוע או חוסר יכולת, (תלות), בלעדיו. נקודה נוספת - ההנחה שביופי אין משהו טוב, חוטאת למציאות, לדעתי. אם להיות כנים - כולנו אוהבים יופי. אנחנו מעריכים ונמשכים לדברים יפים (כולל בני אדם). זה חלק מהטבע שלנו. ואולם, מה שיפה בעיני עשוי להיות מכוער בעיני מישהו אחר וניטרלי בעינייך. אבל, זה עדיין לא סותר את העובדה שכולנו אוהבים דברים יפים, ומעריכים יופי ואסתטיקה, מי ברמה גבוהה יותר ומי פחות - אבל איננו עיוורים או אדישים לחלוטין, לסובב אותנו. לדעת לראות מעבר ליופי החיצוני איננו בהכרח סותר את היכולת להבחין ולהעריך אותו. אולי להיפך, אדם שרגיש מספיק כדי להבחין ביופי פנימי, על אחת כמה וכמה ידע להעריך ולראות את הגלוי לעין. אגב, עצם זה שאת מרגישה רגשות שלא הרגשת בעבר, כשלעצמו עדיין לא מוכיח שהם רגשות חיוביים או שליליים מעצם טבעם. יכול להיות שרק הזמן יעזור לך בפרשנות של מה שאת מרגישה. כשזוג מוצא עניין משותף, מקים משפחה, גדל ומתפתח, עם הזמן מתבגרים, וגם מתקמטים... וצריך להתאמץ יותר כדי להגיע לרמת המשיכה שהייתה בתחילת הקשר. כאשר יש משיכה (לא בהכרח "יופי" - משיכה!) בין בני זוג, הרבה יותר קל, באופן יחסי, להחזיר אותה אל מה שהיא הייתה בעבר, מאשר, לנסות לבנות אותה, לראשונה, מאוחר יותר. האם את חוששת לצאת עם הבחור בגלל "מה שיגידו", או שבאמת אין לך כל משיכה פיזית כלפיו? מתוך מה שאת כותבת, (קראתי מספר פעמים), לי זה לא ברור, ואני תוהה, אולי גם לך. כמובן שזכותך שלא להסכים איתי, או אפילו להסכים שיש משהו בדברי ואת עדיין חושבת אחרת. לגיטימי. יותר מזה, מותר לך לבחור בחיים שלך לקחת איזה סיכונים והחלטות שאת רוצה לחוות דברים, ובוודאי שמגיע לך ליהנות ולהיות מאושרת אני לא באמת מכירה אותך, ואני גם לא במצב שלך. את ביקשת דיעה - וקיבלת. זוהי דעתי. רק את יכולה לדעת מה טוב בשבילך ומה חשוב לך ואילו סיכונים את מוכנה ומעוניינת לקחת, בדרך. העצה היחידה שלי, מה שלא תעשי, היא שתנסי להימנע מלפעול מתוך לחץ. הכרת את הבחור מתוך לחץ של חברה.. זה חבל. גם כשעושים דבר שתוצאתו לטוב, כדאי להשתדל שיעשה מתוך המניעים הנכונים. בסופו של דבר, לכולנו יש צדדים שטחיים. לכולנו יש חסרונות. אני לא בעד להתעלם מהם, אלא לנסות להכיר אותם, ולהתמודד איתם. את רושמת שבחרת סופית - אני רוצה להתייחס כרגע ל"סופית" שבמשפט, ולא לבחירה עצמה. יש לדעתי, לא מעט בחירות במהלך החיים שלנו, שעשויות להיות הפיכות בעתיד, באם נרצה. מותר לך להחליט שאת מנסה, ומותר לך להיות בזוגיות, ומותר לך לשנות את דעתך. מותר לך להחליט להתקדם עם הזוגיות הזו יותר ממה שאת מתכננת. את אדם חופשי, המגבלות היחידות שישנן הן המגבלות שאת מאפשרת להן. חישבי מה נכון עבורך, מה שלדעתך יגרום לך לאושר הרב ביותר, בסופו של דבר. ולאחר שתבחרי, לכי על זה, כאשר את שלמה עם ההשלכות, מתוך החלטה ברורה שזו ההעדפה שלך, ויש לה מחיר, שאת שמחה לשלם. למרבה הפלא, גם לחוסר החלטה לפעמים יש מחיר. להיות במודעות זה לא פשוט, אבל, יש גם רגעים יפים. בהצלחה

קריסטה

New member
אלוהים כמה שאת מלאה בעצמך!

והיופי הוא ממש לא תירוץ, אני מכירה בנות מהממות שלא חושבות כמוך. ואת, מי את בכלל? אז את יפה, אפשר לחשוב, יפות כמוך יש עוד מיליון. מבחינת אופי, את אפס. אין לך כלום. את מתנשאת, את מוכנה לעשות הכל כדי להוציא לאנשים עיניים, כולל לצאת עם מישהו שאין לך כלום אליו רק בגלל ששמעת מישהי מדברת עליו. מרוב שהאף שלך תקוע כל כך גבוה בעננים את אפילו לא מסוגלת לזהות בחור טוב שעומד לך מתחת לאף (לא שזה כזה בטוח, יכול להיות שהוא סתם מסונוור מהיופי שלך). עכשיו אולי החלטת ללכת עליו. זה יעבור לך עם האדם הראשון שיעקם את האף וישאל אותך מה יפיפיה כמוך מצאה בו
כי הרי מה יותר חשוב, האדם שמולך או מה שהחברה חושבת

polegra

New member
../images/Emo2.gif בר רפאלי רוצה את ציון ברוך? כי ככה זה נשמ

ע מהתאור שלך שאת איזו דוגמנית על חחחחחחחחחח סתם הצחיק אותי שזה מה שישר עלה לי לראש

נצבט לי הלב למקרא כל השרשור הזה, כי לפחות

פיזית - אני עונה אחד לאחד לאותו תיאור שמסרת (לא יפה,גמד,ראש וכו') ומנקודת המבט הזאת אני אומר לך, שזה לגיטימי לחלוטין לא להימשך למישהו. ז-כ-ו-תך נקודה. אני רק מצטרף לדברי "שאר העולם" ידידי החביב, וקורא לך לשים לקשר הזה סוף על מנת לא לגרום עוול ואי נעימות לשניכם ושיהיה בהצלחה במציאת האביר על הסוס שאת באמת מחפשת

Duality One

New member
בחיי שאני לא מבין

בתור גבר, כן? זה שאמור להיות שטחי, אני לא מבין איך משיכה יכולה להתבסס רק על מראה חיצוני. את אומרת שאת לא נמשכת אליו, אבל בכל מילה ומילה ממה שכתבת את רק מראה שכן. כאילו שרק עכשיו את מגלה שמשיכה היא עניין מורכב (ולנשים לרוב פי כמה). משיכה, תשוקה, אהבה, כל העניינים האלו משתנים במהות שלהם לאורך קשר. טבעי שאם לא נמשכים בצורה הבסיסית (חיצונית) למישהו אז לא ממשיכים איתו בקשר, אבל זה נשמע שהיו לך מספיק חוויות של קשר עם אנשים שנמשכת אליהם חיצונית אבל לא היה שם מעבר לזה, אז זה רק הגיוני שתמשכי למישהו שמספק לך מעבר לחיצוניות. ועכשיו לקצת פסיכולוגיה בגרוש - זה נשמע שהופעה חיצונית היא תכונה שאת מאוד מעריכה, וספציפית - מאוד מעריכה בעצמך. או במילים אחרות - את חושבת שאת כוסית. יכול להיות שגם את הזנחת בעצמך תכונות אחרות של עצמך וזה קצת מונע ממך לראות את תכונותיהם הלא חיצוניות של אחרים (ואולי בגלל זה החלטת החלטה מודעת לא להכנס למערכות יחסים ולהתרכז בעצמך). ובנימה אישית? אני בעד הבחור. קשרים זה לא רק התחלות.

באשו

New member
מי שלא מתפשר קצת בהתחלה יתפשר הרבה בסוף....

החוכמה להגדיר מה יותר חשוב ועליו להתפשר. להרוויח את העיקר ולהפסיד את הפחות חשוב. שלמות יש רק בפנטזיות. חיבור כמו שאת מתארת כאן יש אחד לאלף. תשמחי שזכית.

Nonamco

New member
מדהים איך שלא משנה בנות כמה אתן, אתן תמיד

תשארו אותו הדבר....נשים. :) בשביל מה לעזאזל את חייבת כבר עכשיו בשלב כל כך מוקדם להגדיר את הקשר שלך איתו? הולך לזוגיות, או אולי חתונה, או אולי ככה ואולי ככה. "ועד שאני לא מגדירה וקובעת לאן זה הולך אני מתפוצצת מבפנים, וקשה לי להיפגש איתו." אני לא יודע למה זה ככה, אבל כמעט כל הנשים חושבות ככה. כבר מהדייט הראשון הן חייבות להגדיר לאן ה-"הקשר" יעני הזה הולך ולאן מתקדם. מה זה פאקינג משנה?!?!? אסור פשוט להיפגש עם בן אדם שכיף איתו ולהינות מהחברה אחד של השנייה? אסור?! את באמת חייבת להדביק לזה הגדרה מפגרת שתהרוס את כל הכיף?? הנה הפתרון שלי לסיטואציה שלך. תפסיקי כבר להטריד את עצמך עם הגדרות חסרות כל חשיבות של "אני לא בטוחה אם אני רוצה שהקשר יתפתח ל-X או ל-Y כי הוא מכוער ונמוך" כיף לך איתו? יש לכם חיבור ריגשי עמוק? יופי, תמשיכו להיפגש, תמשיכו להכיר, תהני איתו, תדברי איתו, תשכבי איתו, תעשו כיף!! חיים פעם אחת. ואם זה לא מתפתח לזוגיות או כל דבר אחר שאתם רוצים...אז לא נורא, תעברו הלאה. לפחות תעברו הלאה עם תחושה שניצלתם את הקשר שלכם הכי טוב שאפשר ושנהניתם כמה שאפשר. אה ועוד דבר אחד, אם באמת באמת לא היית רוצה אותו, לא היית טורחת לכתוב כל כך הרבה על למה את כן רוצה אותו. :) סתם אינטואיציה שלי. שיהיה לכם בהצלחה!

inoshka

New member
אני חייבת לאמר...

שאת חייבת לנסות להתקדם בקשר הזה, הרי את בעצמך אומרת שאף פעם לא הרגשת כמו שהרגשת איתו...את רוצה להיות מאושרת, וזו נראית כמו הדרך אל האושר... שיהיה לך בהצלחה! : )

A MEAN MACHINE

New member
אני שמחה לבשר לך

שאת נורמלית לחלוטין ! ברור שהרושם הפיזי עלול להרתיע, אבל כשאת בוגרת ומוכנה למערכת יחסים אמיתית, השיקולים האלה יושבים בשקט בצד ומה שעובד זה הצ'ארם של הבחור, ובשביל צ'ארם לא צריך להיות יפה תואר. לכי עם הלב ולא עם מה שיחשבו עליך.כשתתאהבי בו גם תימשכי אליו. עלי.

ERIK122

New member
הלוווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

מתי בפעם האחורנה מהסתכלת במראה ???????????????? אז אני מבין שאת מושלמת (קרי) חזה עסיסי , תחת עגול , בייבי פייס , וגובה >= 1.70 צאי מהסרט .......או יותר נכון בנות ישראל צאו כולכןןןןןןןןןןןן מהסרט ............לפני שאני מוציא אותכן בכוח ( כן אתן אוהבות את זה חזק עם זיפים) זה שאימא שלך כל החיים אמרה לך שאת כוסית לא אומר שזה נכון וגם החברות ( היעני חברות כל אחת חיית טרף מאחורי הגב=קנאיות חולרות ) אמרו לך שאת כן , עדיין לא אומר שאת כן כל חמודה מינוס מינוס פה חושבת היא קלאודיה שיפר ..........באימא אני בבר, סתם מדבר עם בחורה כי משעמם לי ...... והיא כבר חושבת מה היא ............. בחורה חמודה מינוס בכלל חושבת שהיא פצצת על ........גם גבוה עם מראה אירופאי עובד הייטק , צריך להתאמץ בשביל ל*יין אותה , כאילו שהיא לא נענית הכל*ה וכן אני ממש ממש : " מגעיל , חזיר שובניסטי שמחפיץ את המין החלששששש" "היחס שתתנו זה מה תקבלו " , מובןןןןןןןןןןןןןןןן !!!! ושאני אומר מובן אני מצפה לשאגה "כןןןן המין החזק נעשה ונשמע " עד שאני יישמע את זה מהזולה שלי מאחל לבחור שלך שיתעורר ומהר ויברח מפוסטמות כמוך .............ואת לא כוסית אם היית כוסית לא היית מתלבטת ובטח שלא כותבת פה בעילום שם יאללה יאללה תני גז לא קונים תלוקשים מובןןןןןןןןןןןןןןן חמודה- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

xcalibur

New member
אם תסתכלי עמוק בתוכך

תביני כמה את לא פחות מכוערת ממנו. אז כן הוא אולי נמוך, גמד, מכוער, גידם, עילג, וחירש. אבל את סנובית תקועה, פרינססה, שטחית, רדודה כמו שלולית, עציץ, חסרת כל גוון, מרובעת, מקובעת, משעממת, צרת אופקים, לא בדיוק העפרון הכי חד בקלמר...שאמשיך? אני תוהה לעצמי מה נשמע גרוע יותר.

למעלה