לפרוק קצת מהלב

לפרוק קצת מהלב

אני חושבת שזה הפורום המתאים אני פשוט רוצה קצת לפרוק מהלב. אני בהריון בשבוע 26
הכל בסדר עד כה. בתהליך הכניסה להריון הזה עברתי 3 הריונות כימים. הריון 1 ו 2 היו ממש קרובים (הפרש של שלושה חודשים), ולאחר מכן עשינו בירורים שלקחו כמה חודשים ואז חזרנו לנסות ונכנסתי להריון מס' 3 (שהיה בדיוק שנה אחרי הריון מס' 1) הייתי עם קלקסן אבל גם ההריון הזה נפל. אחרי חודשים נכנסתי להריון הנוכחי
מס' 4, העלנו את המינון ונראה שזה בסדר. רק עכשיו שההריון מתקדם ויש לי בן בבטן אני מתפנה לחשוב על הקודמים אמנם הם נפלו כל כך מהר אבל מה היה לי? האם זה בן ? האם זה בת? ההפרשים בין ההריונות גורמים לי לחשוב שמבחינה תיאורטית כבר יכלו להיות לי 2 ילדים... נכון שלא הייתי נכנסת ישר אחרי ... אבל כל כך הרבה זמן עבר. המירוץ להשגת ההריון נהיה כמשימה, כל תקופת ביוץ משימה, הזרקות, תשובות, ביטא והנה עכשיו שזה רחוק ממני אני מתפנה להתאבל עליכם 3 הריונות רחוקים ממני עם שלושה ילדים פוטנציאלים... תמיד תהיו חלק ממני וממה שאני. תודה על המקום לשתף. נראה לי גם ההורמונים קצת משגעים ומציפים אותי

מקוםבלב

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה ומזל טוב על ההריון.

מאחלת לך המשך בריא ונעים.

your simba

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

מצטערת לקרא את מה שעברת על מנת להגיע להריון הנוכחי ובאותה העת אני שמחה לקרא שההריון הנוכחי כאן ואת כבר בשבוע 26..... לעיתים אין מנוס מהמחשבות שפולשות לראשנו...וזה רק טבעי לחשוב ולהיזכר במה שהיה והיה יכול להיות, במיוחד עכשיו עם כל ההורמונים... הגעת ל מקום הנכון
מאחלת לך ולכולנו הריון קל משעמם ועגול..סופ"ש נהדר

למעלה