לפקצות המתוקות, תודה,

DAG the GUN

New member
ושוב אתה תוקף כמו אידיוט

ולא בא ונמסה לדבר כמו בנאדם.. אבל מה אני מצפה מילד בן 13 שחוטף מכות מהערסים בשיכבה כול היום... בקיצור שלא יהיה לך חג שמח אידיוט שכמוך והלוואי ויפול עליך קיר ותמצא את הגאולה שלך מעולם הפקאצות החמודות עם הדגדגן הוורוד והטעים

topazx

New member
אולי,

אבל את לא מוכנה לקבל את העוובדה שפאקצות זה עם מפגר אני לא אתייחס לטימטום שלך כי אני לא מצפה מנעררה שעולים עליה יותר גברים מאשר אטובוס, שתבין

DAG the GUN

New member
ושוב תוקף כאילו אבא שלו התעלל בו מינית

כשהיה קטן... קיצר נמאס לי מהויכוח המפגר הזה כשתגדל תחזור אלי ואולי תקבל מציצה

topazx

New member
ומילה אחרונה,

ומילה אחרונה, הפאקצות זה המחלה של העם היהודי

d00sh

New member
תרגיע את עצמך ומהר!

מה זה תרדו מהארץ? מאיפה באה לך החוצפה ?! זן עלוב ? אתה ממש אבל ממש משועמם..... קודם תסביר מה זה פאקצה, נראה אם אתה מבין בכלל מה זה לפני שאתה ככה מקלל

mafins

New member
מצד שני... אם לא היו פאקצות היה דיי משעמם

לא היה את מי לשנוא >< לא היה על מי לצחוק לא היה למי להציק אני למדתי להסתדר עם פאקצות אפילו יש לי כמה חברות כאלה

דניתי xD

New member
כאילו שיואואוו כזהההההההההה

אני בשוקקקקקקקקקקקקקקק כאילווווו שיואווווו אתמול ראיתי את יודה לוי והוא כזה מושייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111אחדאחד נשבעת לכם כאילוו נשבעת בציפורןןןן הוורודה שלייי שלא נשברה לי בלי עיןןןןן הרעעעעעעעעע בזכות אלוהיי הפאאאאקציזזם גאדדדדדיש שכזזזזזזזזזה , אם לא היתה נינט הייתי כאילו אונסת אותוווו וואת הגוף השיאאאאא הכוסי שלוווווווו יאוווווווו ראיתי עכשיו בלוג מושי כזההההה רקע וורוד מסטיקקק מששו שולטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט טובבבב חסר לכם אם תגעו לי ביהודוששש לוי הכוסייייייי שליייייייייייייייייייייי תמותווווווווווווווו י'לא אופנתייייייייים . אוהבת אותכםםםםםםםםםםםםםםםםם כל כךךךךךך מואההההה מושיים שלייייייייייייייי :-* !!!!!!!!!111אחדאחד

MaStuLa76

New member
היוששששששששששששש

איךךךךךךךךך את מננווווללת את הפפפה המושיייי שלך במיליםםםם כאללללההה אני כאילו כככזה בשווווק שיואוווווווווווווווווווווווווווווו!!!!!!11 מה כאיללללו אין לך חברים י'מנודההההההה [וגם נאד] !!!!! כאילללווו שיואווו מאממיייייי איפפפפה ראיתתתת את הרקעעעע הורודושששששששששששש?!? שיואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו אני בהלםםםםםםםםםםםםם הגיימבויייזזזזזזז התפרקוו כאילו ממה אעשההה עכשיו אלוהיזםםם! כאילו אלללוהייםם תן לי רק טיפפתת מזלל 1 כאילו חיי כאלהה מושיייים אבל בליייי שרווונייייייי שלליייייייייייי אווייי לא יהיההה לי עכשיו עם מי להתחררותת בפדיקור מניקוררררררר שלייייייייייייי !1 שיואו , את כזה פאקצה !~ ביוש , מתה עלייך אחותייייייייייי

דניתי xD

New member
גאדישששששששששששששששששששששששששששששששששששששים

זה לאאאא יכול להיות כזהההההההההה כאילוווו לאאאאא שרווונווווווושש!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111 מה אעשה בלעדיווווווווו שיאואואואו מסטולההההההההההההההה נכון הכוס שלך וווורוד כזה?! בא לי למצוווווץ לך אותוווווווווו בבקשה תתני לייי כאילווווו הוא וווורוד כזההההההה והוא טעים כמו הכוס של שרונוששששששש יאאאא באליייי על אושרי הכוסססססי המושי מושלם הזהההההההה יואוווו התקלףףף לי הלק הוווווווורודדדד מושייייייייי שלייייייייייי בא לי למותתתת!!!!!!!!!!!11111 אלוהיםם שלייייי רציתי שתדעעעעע חלום שחלמתי בלילה במיטההההההההההה ביייייייייוששששש!!!!!!!!!!!!!!!111111111111אחדאחדאחד אני אוהבת אותךךךךךךךך את כל החיים שליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!! בלעדייך אני חצי פקאצהההההההה !!!!!!!!!!!!!11111

MaStuLa76

New member
שיאו,כאילו מה עבר עלייך ?!?

מה כאילו את כותבת מילה ושמה את האצבע על המקש ולא מורידה?! כאילו את כזאת פאקצה ! כאילו מי יתקרב אלייך בכלל ! כאילו רק בן ליב' יתקרב אליך! כאילו אל הכוסי שלך! כאילו את מזה חופרת! כאילו אני מזה חכמה! כאילו איזו מילה יפה זו כאילו! ואו , איזה שם יפה יש לך , דנית ! זה מתחרז עם חרמנית! תגידי , את בעה לפה הרבע ?!

דניתי xD

New member
כאילו שיואו .

בן ליב' זה הילד הכי כוסי במדינה . אני אוהבת את המושי הזה כאילו בא לי לזיין אותו כאן ועכשיו D: טוב שיק עפתי להתקלח ולשיר להלהלהלה סתם מה אני פקאצה ?! כן ,אני באה לפה הרבע , בואי נזדיין?

SweetTemptation

New member
../images/Emo108.gif אתה חתיכת אידיוט.

בוא אני אאיר לך את העיניים ילד מסכן בן 13: 1. זה בערך הפורום הכי ציני שקיים. 2. מי שכ"כ שונא פרחות הוא אחד שסובל מהן- כלומר או שהן מתעללות בו כל היום או שסתם אין לו חברים והוא ממורמר או שניהם ביחד. 3. על "חיה ותן לחיות" שמעת? "הרסתם ת'מדינה"
כנראה הן ממש ממש מתעללות בך חח. 4. מחנות השמדה? הלוואי שייכנס לך קצת שכל לראש בזמן הקרוב ותסתכל אחורה על ההודעות האלה ותגיד "איזה דפוק הייתי". אתה יודע גם אני הייתי כמוך בגיל 13-14 אבל למזלי התבגרתי והחכמתי ועכשיו אני מסתכלת 3 שנים אחורה ובא לי להעיף לעצמי כאפה מרוב שהייתי מטומטמת. המשך חיים מעולים טמבל.

topazx

New member
האומנם?

הנה תשובות על השאלות: 1. אולי את רואה את זה ציני אבל מרוב שזה אמתי זה עצוב. 2. אני סובל מהן כל יום עם הדיבור המעצבן שלכן והכיעור שלכן ותיקי הברץ שלכן 3. נכון,תנו לאנשים הנורמלים לחיות יש לי הצעה: 3 מדינות ל3 עמים - ישראל , פלסטין ופאקציסטן - זה נקרא חיה ותן לחיות. 4. כן,אני עדיין תומך במחנות השמדה - החזק שורד והחלש מקבל את מה שמגיע לו

למעלה