לפקצות המתוקות, תודה,

topazx

New member
לפקצות המתוקות, תודה,

תודה על זה שאתן מאירות לי את החיים, תודה שאתם מתוקות ויפות.. אבל! הרסתם לי את החיים מיום ליום אני רואה ממכם יותר ויותר! עכשיו דויד בן גוריון והרצל מתהפכים בקבר!!!! תודה שהרסתם את המדינה!! תודה!! הרסתם את אומת ישראל! גאות!? יא אללה אתן לא מבינות? אני מבין שאתם רוצות להיות זונות ולקבל סקס מגברים תמימים (או לא תמימים) ואני רוצה שאתם רוצות "זמן איכות עם הערסים המזרחיים" במועדונים... יודעים (יודעים כי יש גם פאקצים*) מה?! יש לי פיתרון!!!!1111 מחנות השמדדדדדדדדדדדדדדדדה!!!11111111111111111111111111111111111111111111 או להשים את כולכן על אי בודד, להשים טלוויזה עם שידורים של נינט ויהודה וחלאס!! ואני לא פריק מלא אנשים באוכלוסיה לא אוהבים אותכן ואפילו שונאים אותכן.. .למה אתם מתנהגות כמו ילדה ממוצעת בגיל 5? גאדאמט! למה אני צריך לראות תיקי בראץ בכיתה ט'?! חג מתן תורה שמח

DAG the GUN

New member
אתה ילד קטן ומסכן ובתול

שמוציא את כול המירמור שלו על זה שאין לו סקס בפורום המדהים שלנו בראץ שולטטטטטטטטטטטטטטטטט!!!!!!!!111111אחדאחדשמונה!!@@@@שטרודלשטרודלכרוכית

topazx

New member
נכון אני בתול, להבדיל ממך אני בגיל 13

להבדיל ממך לא איבדתי את בתולי בגיל 12 עם הערס של השכונה מחנות השמדה!!!!!!!!!!!!! פשעי מלחמה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הלוואי שנינט והיודיה ילכו לגיהנום! הם הביאו אותכם לעולם הם הביאו את הפאקציזם!

DAG the GUN

New member
מה אז אין לך חברים בכיתה?

כול הערסים של השיכבה מרביצים לך הא... לא נעים...

topazx

New member
יש לי כמה דברין להגיד לך:

1. הערסים אצלנו בסכנת הכחדה ( ישש:) חוץ מי זה הם יודעים טוב מאוד שלא כדאי להתעסק איתי 2. יש לי חברים 3. את פקצה מסכנה 4. מה לעשות משעמם לי אז החלטתי "לתקן את העולם" 5. את רחב (אם היית מקשיבה בשיעורי תנ"ך בכיתה ו' היית מבינה אבל השכל שלך לא מבין את זה) אולי אני בתול, אבל גם הראש שלך בתול משכל

DAG the GUN

New member
חחח ערביין אינטרנט.. כמו כולם...

עלוב מסכן חסר חיים, חברים ומין שמוציא את כול התיסכול שלו על אנשים שהוא לא מכיר אותם ואת הדרך חיים שלהם בכלל

topazx

New member
לצערי

אני מכיר את דרך החיים שלכן מקרוב באמת לצערי כל יום ויום אני נתקל בכן

d00sh

New member
אבל לא נורמלי ..

אי אפשר להגיד שפאקצות הורסות את המדינה וישר אחרי זה להגיד "מחנה השמדה" .. עברת את הגבול ובגדול! יש דברים שלא צוחקים עליהם. אנשים כמוך הם אלו שהורסים הכל, חושבים שהם יודעים הכל אתה צריך להתבייש

Yaron Cr

New member
זה שפקצות הורסות את המדינה זה נכון ללא עוררין

בקשר למחנות השמדה זו באמת אמרה עלובה. להעיף את כולכם מהארץ לאי בודד נשמע יותר טוב.

topazx

New member
אולי...

אולי באמת מזל שאת לא מכירה את הטמטום שלי, כי אם היית מכירה אותו, הייתי מכיר אותך והייתי מרוב עצבנות פורץ למחשב שלך דרך חבר ואולי היתי נחשף לתכנים פאקצים/ פורנוגרפים והייתי על עץ שממנו אי אפשר לרדת אני מקווה שהמזל יאיר לך עיניים ושתחזרי לדרך התשובה (דרך התשובה זה לא בערך דתי אלא דרך עם ערכים) והאמת זה דיי כיך להטריד פאקצות ולאמץ את המוח הקטן שלהם כשמשעמם... חג שמח והלוואי שתרדו מהארץ/ תהפכו לאנשים נורמאליים / שלא אצטרך לראות את הזן העלוב שלכן בעולם והיקום הזה

DAG the GUN

New member
ואתה ממש צדיק

פורץ למחשבים של אנשים.. שיא הטוהר בורא עולם ממש מבסוט עלייך קיצר ילד משועמם לך תמצא חיים במקום לחטט לאנשים במחשב ולחפש פורנו כי זה הכי קרוב שתגיע לסקס עם אישה

topazx

New member
עש הבדל

אמרתי אני אפרוץ לא אני פורץ עד עכשיו לא פרצתי כי לא היה לי סיבה לפרוץ קצת שכל בבקשה

DAG the GUN

New member
זה יפה מאוד שאתה מבקש בשביל עצמך שכל

סופסוף אתה קולט שאתה צריך קצת כול הכבוד מאמי!

topazx

New member
אולי

אולי לי אין שכל, אבל לפחות יש לי שכל לדעת שאני צריך לתקן את עצמי להבדיל ממך שאת דבוקה בפקציות שלך ולא מקבלת על עצמך שום ביקורת וחושבת שהגזע שלך "מושי מושי מושלמי" וכמו שאמרתי פקאציזם זה תוצאה ישירה של קיצוניות חג מתן תורה שמח

DAG the GUN

New member
אם היית אומר את הביקורת שלך בצורה נורמלית

אז הייתי מקבלת אותה ואפילו מנסה לשנות משהו בעצמי.. אבל אתה באת ותקפת כמו חמור אז למה אתה מצפה?? שמישהי באמת תקשיב לך?

topazx

New member
נכון,

נכון, אני באמת באתי בהתקפה, אבל! איך את מצפה ממני בתור אחת שפקצה, להיות בשקט ולא לתקוף? שכל יום אני רואה את בני מינך מסתובבות וממש גאות בטימטום שלהן, וכול יום שאני הולך לבית הספר אני צריך להיתקל בדיבור המעצבן והעילגי שלהם, שכל פעם שאני מחפש משהו בגוגל תמונות אני תמיד רואה תמונה אחת שהפקצות הווירדו אותה והרסו אותה, שכל פעם שאני פותח חדשות אני רואה עוד שיאי השפלה בציונים ארציים (והרי אצלי בביה"ס 50% פקצות אז מה הפלא??) אז איך את מצפה ממני? אותו דבר עם הערסים אולי את תביני אולי לא זה כבר לא משנה שיהיה לך חג שמח

למעלה