לפעמים..

לפעמים..../images/Emo9.gif

לפעמים כשקצת קשה על הלב ומרגישים שהחיוך לא יוצא למרות שמתאמצים וישנה פתאום תחושה של חוסר מצב רוח שכזה.. אז,בדיוק ברגעים האלה..צץ איזה מלאך שכניראה נישלח מלמעלה, שרק למשמע קולו הלב מתמלא שימחה, מלאך כזה שמוכן להקשיב ולשמוע,לתת יד ולעזור.. להיות שם כשצריך,לדאוג ולחבק. לתת את המילה הטובה שכל כך זקוקים לה,מן נשמה טהורה שכזו שבימינו נדיר מאוד למצוא, פשוט יודע להעלות חיוך ותקווה כל פעם מחדש מלאך-המילה המושלמת. אז תודה מכל הלב פנימה על שאתה תמיד שם ואי אפשר לא לצחוק כשאתה צוחק את הצחוק הכי מתוק בעולם,הצחוק המדבק הזה..שחובה חובה לצחוק יחד איתך. נותן עצה שבאה מכל הלב עם נכונות מדהימה לעזור. אותך אותך אני כל כך מעריכה תודה שהיית שם בדיוק כשהייתי צריכה תודה שבזכות כמה מילים אני שוב מחייכת על כך אותך אני מברכת תודה על החיוך בזכותך נשמה טהורה שכמוך

gilad269

New member
חצופה

אמרתי לך כל הזמן לחייך,נכון? תצחקי כל הדרך אל הבנק

גבי!

אתה חייב להיות ציני בכל דבר?? יש אנשים טובים,אולי אתה לא רגיל לזה..אבל יש! תירגע לפני שתתעופף לעברך נעל

גבי 2006

New member
בטח שיש אנשים טובים ../images/Emo189.gif

אני מסתכל במראה כל בוקר ורואה אחד כזה...

A d i 23

New member
גבייייי דיברנו על זה..

לרענן את הבדיחות בדחיפות, הן משעממות פחד !!! <פיהוק>

גבי 2006

New member
אממממ

ילד בא לאמא שלו ושואל אותה אמא מה אני אהיה שאני אגדל?? אמא עונה לו "אתה לא תהיה גדול כי יש לך סרטן" גם את זה סיפרתי פה לא?!!?!?

A d i 23

New member
אה ? בואנ'ה אתה הזוי לחלוטין היום..

לא מצחיק ולא קשור בשיט !

גבי 2006

New member
זו בדיחה חברה אל תהיו כבדים

אמרתי את זה בליל הסדר שכל המשפחה היתה

linu2

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למי יש כשרון ציור, למי
אהבתי את הבדיחה הזו. חבר'ה, זה גבי. הכל אצלו בצחוק. מה אתם נפגעים!?

gilad269

New member
לינוש

הכל זה בצחוק,אבל יש דבר אחד שלא צוחקים עליו וזה הבדיחה על ההוא שיש לו סרטן אולי אותך זה מצחיק אבל אותי זה ממש לא ברגע שתכירי מישהו שעבר את זה,את תביני שזה לא מצחיק

linu2

New member
דודה שלי נפטרה מסרטן

אתם לא יודעים מזה הומור שחור?! צאו מזה!

למעלה