לפעמים...

ילדונת~

New member
לפעמים... ../images/Emo14.gif

לפעמים בא לי לזרוק את כל ההצלחות שלי לפח ולהתמכר לחולי לתת לעצמי לברוח לאט לאט לאבדון לדרך מוכרת לדרך שכבר לא מפחידה אותי לתת לעצמי לשקוע עמוק עמוק ולהתכסות בעפר מעל הראש לפעמים בא לי לברוח למוות ולפעמים אני רוצה להפסיק להיות מתה

berr

New member
ימים כאלה

אני מנסה להעביר בשינה ולהתעורר רק למחרת

מיכל..~

New member
../images/Emo23.gif

כמות הגאווה שיש בי כשאני חושבת עלייך היא כל כך עצומה שזה מדהים כי אני רואה אותך ורואה איך השתנת, רואה איך חל בך שינוי כלכך חיובי וכלכך גדול. אני רואה איך את מתמודדת ולמרות שקשה לך וגם אם אפילו יש נפילות בדרך.. את עדיין בדרך-שהיא רק למעלה ! אני אוהבת אותך הרבה וכל כך גאה בך, לעזאזל, כל כך גאה. וגם אם לפעמים [והדגש הוא על הלפעמים] יש לך את הרגשות והתחושות האלה-זה בסדר.. כי מותר לפעמים ככה אבל אני יודעת שאת דובקת במטרה ויודעת מה נכון עבורך ויש בך כל כך הרבה כוחות אני מאמינה בך רק כי הוכחת לי שאת ראויה לזה ואת אכן ראויה לכל האמונה ולכל הגאווה בעולם
סופש מקסים שיהיה לך מותק תלמדי טוב תורע!

זה קורה גם לי,והרבה

אני מקוה שיש לך הכוחות והתמיכה לרצות להפסיק להיות מתה יותר מאשר להתמכר לדבר המוכר הקל הקשה והמזעזע,שהוא בעצם לדעתי לא חיים. אני כ"כ מבינה אותך. הלוואי שהייתי יכולה לחזק את ידייך,אבל ידיי רפויות, אני יודעת שיש לך הרבה תמיכה. תהיי חזקה.
ליהי

רוני_(-:

New member
../images/Emo41.gif

את את את את הכל את עולם שלם מקווה ששומרים עלייך טוב שם
בלי מילים

:)LEE

New member
../images/Emo23.gif

"מתחברים לגלים ולא רואים את הסוף" ואז מגיעים רגעים כאלו של פורקן, ולא, הם אל מסדרים את הכל, ושום דבר לא נהיה ורוד יותר, אבל כן, הם כן מחזקים, ופתאום כן רואים בשביל מה המאמץ. אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל שאני גאה בך. על הכל מהכל. גאה, אוהבת ומאמינה בך בלי סוף (כדאי שאני אפסיק כי בסוף את תתחילי להאמין שגם לך כולם חולים על התחת
) אוח, ילדה, תודה על..סעמק על הכל. על הימים האחרונים ובכלל.. יצא לי מבולגן ולא מובן בשיט אבל שורה תחתונה אני גאה ויודעת את הכוחות הטמונים בך. יודעת שעם כל הרצון שמתעורר לפעמים, את לא תוותרי על הדרך שעליה עלית. ואני, וכולנו אני חושבת, נהיה פה כל הזמן להזכיר לך את זה. יאללה, צאי כבר מהמקלחת ובואי לישון. אני עייפית

CRAZYIT

New member
את... פשוט את.

לפעמים רוצים, אבל תמיד צריך לזכור מה יש מעבר.. - לאן אפשר להגיע בלי זה. והלוואי והייתי יכולה לומר יותר ממה שאמרתי כעת.
חזק חזק חזק!

למעלה