לפעמים חלומות מתגשמים.............

LOLY 18

New member
../images/Emo45.gifכפרות על הסלבריטייייי

זה היה ברור שתצליח בסוף להגשים את השאיפה להיות מפורסם בכל דרך שהיא ועכשיו הגיע הזמן להראות לכולם שלמרות הכל אתה הצלחת! מזל טובבבבבבבבבבבבב
מהסינית הקטנה

כפרה עליך סינית שלי

חלמתי להיות בטלויזיה זה היה החלום שלי והנה וואלה הצלחתי להגשים את זה חח רק בלי להסחף כי סלב אני לא ואני גם לא יהיה בעזרת הסרט הזה.אבל אני סוף סוף יכול להגיד שאני מאמין במשפט "היגעת וגם מצאת" זתומרת שבסוף משהו שכ"כ רציתי הגשמתי והצלחתי וזה בזכות הרבה כוח רצון מזל ואהבה לחיים. אז בלי כל החרטות יש לי משהו להגיד לכולם (ואני יודע שיש כאן המון שחולמים על התחום הזה) תאמינו תאמינו ותאמיננו כמו שאמר צביקה פיקה לפעמים חלומות מתגשמים.............!!

זוכר מה אמרתי לך כבר מזמן?

"עם האמביציה שלך תגיע רחוק". זו רק ההתחלה. בהצלחה שלומי

שלומי נשמה אני מאושר בשבילך../images/Emo24.gif

לפעמים חלומות מתגשמים " תאמיני לי שזה באמת נכון נשמה שלי חולה עלייך אח יקר שלי איציק - המלאך שלך 10 מאילת שחולה עלייך אני עדיין לא מאמין שאני פיספסתי את זה ונתתי לך להגשים את החלום היפה הזה אין עלייך אתה המלך שלנו פה ואני מתגעגע לתחרויות שהיו בייננו פה בבלוג אני אתה וטיפטיפ המלכה הבלתי מעורערת ששיחקה אותה פה יפה אני מתגעגע לתחרויות האלו כמו בהתחלה

איציק אתה מלך עזוב מ-ל-ך!!

אני תמיד אזכור מה שעשית!! שהכל בזכותך תכלאס!!!! היה צחוקים פעם היה חוויות עם כל השידורים שלנו ושל לינוי ובאמת היה מענין !!! אבל סבבה כרגיל יבואו אחרינו יש דור המשך לכולם למרות שאנחנו אקסלקוסיבים! חחחחחחחחחח

תאמין לי שלומי צריך להתקשר לציפי

צריך להתקשר לציפי ברנד וליובל מההפקה ולהזמין אותם לאיזה ארוחת שחיטות כאות תודה אחלה אנשים הם היינו מדברים איתם שעות בפון

חופשיי אמא שלי מתה על ציפי

היא הזמינה אותי אלינו היא אמרה היא תבוא אבל יובל כבר מזמן לא עובד עם ציפי דוקא שמרתי איתו על קשר

היה היה ילד קטן משכונה ד ילד הכפות

ילד בהיר שיער וכחול עיניים העונה לשם צביקה ילד זה פחד מהחברים שלו בשכונה בכל רגע נתון שהיו איומים על החיים שלו ונתפס על מנת לקבל מכות ילד זה סיפר בדיחות וכך נהפך לחביב הערסים בבאר שבע ילד הכפות מקבל תכנית בערוץ 2 ומשנה שמו לצביקה הדר וכיום יש לו מחליף חחחחחחחחחחח the game on

יפה שלומי כל הכבוד!

ראיתי אותך באולפן שישי הצטלמת נורא יפה... ושיהיה לך בהצלחה... כל הכבוד בהצלחה בהמשך.. רד למטה תשאיר לי חתימה במסרים.. בהצלחה........תהנה מכל רגע...

אני כל כך גאה בך!

מי יתן ותמיד תיהיה מאושר ותשיג את מה שאתה רוצה . אני שמכירה אותך יודעת שכעת אתה כבר לא מתרגש מין הענין ושחייך האישיים היו מאוד מסובכים בחודשים האחרונים ואתה כעת ניצב בדרכך לצבא , מין קפיצת בנג'י מהירה ללא חוט הצלה לעולם האמיתי. מאחלת את כל ההצלחה ולך תדע אולי שתעלה על מדים בקרוב מאוד נפתח בלוג לזכר הימים של ראשידה הקסומה. ואז עוד מעט תיהיה החייל והמצרייה או שבעצם עדיף המצרייה והחיל שלה חחחח סתם סתם! אוהבת! עוזבת בי יום קסום

למעלה