לפני שנוסעים...

  • פותח הנושא aal1
  • פורסם בתאריך

aal1

New member
לפני שנוסעים...

שלום לכל המקצוענים שבחבורה. שאלה לי אליכם: אני ואשתי נוסעים ללונדון לתקופה שלא הגדרנו מראש בשביל לחפש עבודה,ולאחר מכן לעבוד ולבלות. אני אזרח האיחוד(פינלנד)ואשתי ישראלית לכל דבר ועניין. יש ברשותנו family permit, תעודת נישואים, המלצה מהבנק, ומכרים בלונדון שעוזרים לנו למצוא דירה, לפתוח חשבון בנק, כמובן שהדרכון הסקנדינבי שלי, ועד כאן הבנתי שמספיק. כשהתקשרנו להזמין כרטיסי טיסה, נזכרה חברה לספר לנו שבמידה ולאישתי לא יהיה חזור בכרטיס, לא יתנו לה להכנס...האם זה נכון? איך מתמודדים עם ההגירה במצב כזה? האם יש מצב ששכחתי עוד משהוא קריטי או טיפים מעשיים (לוגיסטיים בלבד, טיפים לחיים יש לי מספיק, תודה רבה) שכדי לי לשמוע עליהם לפני שאני עולה למטוס? מי מכם (המקצוענים כאמור) שיוכל לשפוך מעט אור, יבורך. אנחנו זזים בעוד שבועיים, שיהיה לכולם קיץ נפלא...
 

Nobilis

New member
תראה...

אני מכיר כמה וכמה אנשים שנכנסו עם Family Permit לבריטניה, עם כרטיס חד כיווני, ללא בעיה מיוחדת. אני יכול לחשוב על מצב שיעשו לך בעיות בנתב"ג ו/או בבריטניה (שכן ה-Family Permit תקף רק לחצי שנה), אבל לא שמעתי עוד על מקרה שבו זה באמת קרה. מה שכן, אני לא מבין את הדילמה מנקודת מבט כלכלית. כרטיס חד-כיווני לא זול בהרבה (או אפילו בכלל) מכרטיס דו-כיווני. ואתם הרי כן מתכוונים לבקר בארץ מפעם לפעם (אני מניח). קנו כרטיס דו-כיווני עם תאריך חזרה שניתן להזזה, וחסל.
 

Woking

New member
הא! סוף סוף!

יש לי הזדמנות לתקן אותך. ובכן סוכנים מסויימים, מסוגלים להוציא כרטיס מוזל בכיוון אחד. בגדול הם פשוט מנפיקים לך רק את ה"חזור" של כרטיס הלוך-חזור. אני עזבתי על כרטיס כזה ובזמנו שלמתי איזה $200. זה די מבלבל את הסלקטורים בנתב"ג, אבל הם מתגברים על זה. אני יכול לתת את השם של הסוכנות במסרים.
 

aal1

New member
תודה לכם. עזרתם לי מאוד. אכן מקצוענים... ../images/Emo13.gif

 
למעלה