לפני חודשיים הפסיקו הצלילים בקבלת הודעות, מיילים, וואטצאפ ועוד, יש רק צליל לקבלת שיחות וקול בצפייה בסרטים.

טלפון סמסונג S10e - התקלה החלה לפני כחודשיים, כנראה אחרי עדכון תוכנה. הפעלתי מחדש כמה פעמים וזה לא עזר. כל ההגדרות של וואטצאפ, הודעות, מיילים נשארו ללא שינוי כשהם מכוונות להשמעת צלילים בקבלת הודעות, מיילים וואטצאפ ועוד. הרמקולים מכוונים לשמיעת צלילים הן לשיחות והן לצפייה בסרטונים.

המון תודות למי שיעזור.

נערך לאחרונה ב:
כמה דברים:
הגדרות צלילים ורטט - עבור על ההגדרות בדוק אם יש הגדרה כבוייה
הגדרות התראות - עבור על כל תוכנה בנפרד ובדוק אם יש הגדרה כבוייה,
הגדרות קול - לחץ על מקש הגברת הקול, יפתח חלון עוצמת צליל לחץ על שלוש נקודות למעלה - נפתח חלון עם 4 עמודות - איפה נמצאת כל עמודה? תעביר אותן למצב של 50% לפחות וראה אז. זו הייתה דרך אגב הטעות של השכן שלי שהוריד את עוצמת ההתראות ל 0 .
אני מצרף גם קישור לסרטונים בנושא:
המון המון תודות לך - התראות היה בעוצמה 0 - לא נגעתי שם - בטוח שזה נגרם מעדכון. כל הכבוד לך על מגוון האפשרויות. שוב המון תודות. הצלילים חזרו.
טלפון סמסונג S10e - התקלה החלה לפני כחודשיים, כנראה אחרי עדכון תוכנה. הפעלתי מחדש כמה פעמים וזה לא עזר. כל ההגדרות של וואטצאפ, הודעות, מיילים נשארו ללא שינוי כשהם מכוונות להשמעת צלילים בקבלת הודעות, מיילים וואטצאפ ועוד. הרמקולים מכוונים לשמיעת צלילים הן לשיחות והן לצפייה בסרטונים.

המון תודות למי שיעזור.
כמה דברים:
הגדרות קול - לחץ על מקש הגברת הקול, יפתח חלון עוצמת צליל לחץ על שלוש נקודות למעלה - נפתח חלון עם 4 עמודות - איפה נמצאת כל עמודה? תעביר אותן למצב של
כמה דברים:
הגדרות קול - לחץ על מקש הגברת הקול, יפתח חלון עוצמת צליל לחץ על שלוש נקודות למעלה - נפתח חלון עם 4 עמודות - איפה נמצאת כל עמודה? תעביר אותן למצב של 50% לפחות וראה אז. זו הייתה דרך אגב הטעות של השכן שלי שהוריד את עוצמת ההתראות ל 0 .

50% לפחות וראה אז. זו הייתה דרך אגב הטעות של השכן שלי שהוריד את עוצמת ההתראות ל 0 .

אין ממש ברירה אחרת
חייבים לאפס את המכשיר להגדרות יצרן
זה המוצא היחיד
--------------------------------------------------

לפני איפוס לגבות את החומר שיש במכשיר:

גיבוי לתוכן המכשיר:
1) להקיש על הגדרות
2) לרדת למטה ולהקיש על השורה עם המשפט GOOGLE
3) להקיש על גיבוי
4) לרדת לסוף העמוד ולתת הרשאה לגיבוי באמצעות חבילת גלישה
5) להקיש למעלה על המלבן הכחול עם המשפט גיבוי להמתין לסיום הגיבוי
6) לצאת למסך הראשי וזהו

גיבוי לוואסטאפ:
1) להקיש על אפליקצית וואטסאפ
2) להקיש על האייקון עם שלוש נקודות בצד שמאל למעלה
3) להקיש על צ'אטים
4) להקיש על גיבוי צ'אטים
5) להקיש על המלבן הירוק עם המשפט גיבוי שומעים קצת צלילים להמתין לסיום הגיבוי
6) לצאת למסך הראשי וזהו
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

איפוס הסמסונג להגדרות יצרן:
1) להקיש על הגדרות
2) להקיש על ניהול כללי
3) להקיש על איפוס
4) להקיש על איפוס לנתוני יצרן
5) להקיש על איפוס בסוף העמוד
6) להקיש על מחק הכל
7) המכשיר נכנס לתהליך איפוס
8) זהו
המון המון תודות לך וכל הכבוד לך - "התראות" היה בעוצמה אפס - בתמונה זה אחרי הגברה. אני מקווה שמה שפרסמת יעזור גם לאחרים, הן בחיפוש בפורום והן בחיפוש בגוגל - פרסמת כנראה את כל האפשרויות. אני נעזרתי בראשונה שכנראה הכי נפוצה.

קבצים מצורפים

• התראות היה בעוצמה אפס.jpg
    התראות היה בעוצמה אפס.jpg
    KB 60 · צפיות: 1

JEK12345JEK

Well-known member

המון תודות למי שיעזור.
מידע ליתר ביטחון
------------------------

1) כנס לאפליקציה של GMAIL
2) להקיש על האייקון של 3 קווים מאונכים בצד ימין למעלה
3) בסוף העמוד בצד ימין להקיש על הגדרות
4) להקיש על הגדרות כלליות
5) להקיש על ניהול התראות
6) עכשיו להפעיל הצג התראות, מיידית כל העמוד מופעל ומכחיל
7) לצאת החוצה למסך הראשי וזהו

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

1) כנס לאפליקציה של וואטסאפ
2) להקיש על האייקון של 3 נקודות בצד שמאל למעלה
2) להקיש על הגדרות
4) להקיש התראות הודעות קבוצות וצלילים
5) להקיש ב"הודעות" על צלילים ולהפעיל, להקיש על צליל התראה ולבחור צלצול, להקיש על רטט ולבחור ברירת מחדל
6) להקיש ב"קבוצות" ולבחור צליל התראה, להקיש ברטט ברירת מחדל
7) להקיש ב"שיחות" צלצול ולבחור צלצול, להקיש ברטט ולבחור בברית מחדל
8) לצאת החוצה למסך הראשי וזהו

נערך לאחרונה ב:

frankthe2

Active member
כמה דברים:

למעלה