לפני ההופעה

לפני ההופעה

פעם ראשונה שאני הולכת לכתוב לפני הופעה, פעם ראשונה שאני באמת כותבת את ההרגשות שלי מהופעות שלהם.. אהבה שלי לכנסיית השכל היא ארוכה ורצינית, מכיתה ח' בערך אני שומעת אותם התחלתי עם "רוץ ילד" עברתי לדיסק הצהוב משם ל"דברים בלחש" ואז "לקח שירים". את האתר שלהם הייתי פוקדת אז פעם בחודש בתקווה שהנה ה"שיפוצים" יגמרו סוף סוף.. ההופעה הראשונה שלי של כנסית השכל הייתה בכיתה י', ילדה קטנה שמבריזה מהיום החמישי בלימודים כדיי לראות הופעה של הכנסייה בבית ספר אחר, הופעה קצרה כי האנשים שגרים ליד אותו בי"ס קראו למשטרה בגלל רעש, אח"כ לדבר איתם קצת, להשאיר רושם של ילדה קטנה וטיפשה וללכת. ההופעה השניה שלי הייתה בניצנים עם שתי חברות, הן לא סובלות אותן אני פשוט מעריצה כל שיר שלהם והיה לי הכי כיף בעולם (למורת שהחברות שלי בכלל לא נהנהו) ובכל הזמן הזה אני נמצאת בפורום שלהם בהיד פארק (אם זה הראשון שאבד\נמחק או השני) ובניסיון קומנה שהייתה להם פה בתפוז. הופעה שלישית אני קצת שיכורה, פעם ראשונה שאני בהופעה מלאה שלהם, הופעת סטודנטים באומן 17 (כן אני ירושלמית אבל אני לא סטודנטית...) היה ממש כיף, הייתי עם חברה אחת שהייתה בניצנים, היא שמעה את "רוץ ילד" באותו שבוע והכירה אותם חלקית. פעם ראשונה ששמעתי שירים מהאלבום שבדרך (שעכשיו הוא כבר יצא) - "איך זה מרגיש" "תנו לי לשתות" ועוד שיר.. ההופעה הבאה הייתה כבר בצוללת, זו הייתה הופעת אכזבה, סחבתי את אותה חברה מהפעם שעברה, לה לא היו עצבים אליהם, הם היו אדישים ממש, לא תיקשרו עם הקהל, היה נחמד לשמוע את "קח שירים" ו"אוטוביוגרפיה"(שהוא אחד השירים הכי טובים שלהם לדעתי..) אבל חוץ מזה היה מאכזב.. להופעה הבאה שהייתה בסטנגה כבר הלכתי לבד, הם עלו בשעה איחור, הם עשו הופעה קצרה. נהנתי? ממש לא נהנהתי, אחד שהיה לידי זייף בשירים, הם נשארו אדישים, הם לא תיקשרו עם הקהל, באנו לתת הופעה וללכת.. התחלתי להבין שאולי הם להקה שצריך רק לשמוע את הדיסקים שלהם, להתמכר לקול של רן אלמליח בקח שירים ובדברים בלחש, לשמוע בלופ שירים מסוימים, להתמכר (שוב) ולא ללכת להופעות.. חודש שעבר הם הופיעו ב"מעבדה" יומים קודם הופיעו שם מאור כהן ודן תורן, בחרתי ללכת להופעה שלהם גם בגלל התקציב וגם בגלל שלא רציתי להתאכזב. יום שישי הם שוב מופיעים במעבדה, הפעם יש כסף ואולי גם כרטיס חינם, אני הולכת, מקווה שלא להתאכזב. את הפורום הזה מצאתי אתמול, נכנסתי שוב לפורום בהייד פארק לראות אם משהו השתנה וראיתי קישור לפורום הזה, כיף לי לדעת שיש להם פורום חם ואוהב (וכן עברתי פה על הודעות, מכירה את כל הביקורות שפורסמו פה עליהם וגם נכנסתי לאתר כדיי לראות אם משהו השתנה- ובאמת ששום דבר לא השתנה..) סליחה על האורך, על חזרות המילים, על השמטת האותיות, על חוסר הניקוד וכל שאר הפאקים..

daveScorpions

New member
../images/Emo24.gif

קודם כל אני חייב להגיד וואו
תמיד כיף לגלות שיש עוד אנשים שאוהבים דברים שאתה אוהב ומיותר לציין כמה הכנסייה טובים, מוכשרים ופשוט עושים את העבודה כמו שצריך
well אין לי הרבה להוסיף חוץ מברוכה הבאה ומקווה שתהני איתנו ותחלקי איתנו עוד חוויות בעתיד
דייב

daveScorpions

New member
ובקשר להופעות

אם את מרגישה שמשהו לא בסדר שאולי התרגלת יותר מידי את יודעת תמיד אפשר להפסיק לטיפה
לתת לגעגוע לחזור

זה לא קשור..

ההוםעה הקודמת שלהם הייתה לפני חצי שנה , ככה שאני רואה הופעות שלהם פעם בחצי שנה, זה ממש לא הרבה בשביל להקה שמופיעה הרבה בעיר שלי (פעם בחודש בערך..) ואני ממש אוהבת.

cowgirl Ms

New member
הו, ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif../images/Emo80.gif

איזה כיף לראות כאן אנשים רציניים. בקשר להופעות, אני הייתי רק בשתיים ושתיהן נהנתי מאוד. בראשונה יותר, למען האמת, אבל זה בטח היה בגלל השוק הראשוני של לשמוע את יורם בלייב ולהתלהב יותר מדיי כשהוא שר השירים שמסמלים בשבילי יותר מדיי. שמתי לב שאת אוהבת את "דברים בלחש". כמוני, השירא הכי טוב שלהם, לדעתי.. פשוט ממכר. בכל אופן, ברוכה הבאה ו... תהני
.

MikeY fReAk

New member
אוה:)../images/Emo79.gif

קראתי את כל ההודעה שלך-ואני שהייתי רק בהופעת חימום קצרצרה שלהם דווקא שמתי לב שלמרות האדישות יש להם קטעים כאלה..נגיד, מישי צעקה "יורם אני אוהבת אותך!!" והוא אמר לה "גמני אוהב אותך..":) בכולופן..אני מאחלת לך שתהני..ואגב, גמני ירושלמית;]

jinjer trip

New member
תתתחחחחחח.....

איפה ההופעה הזאת היתה?! כי גם אני צעקתי לו בחיפה פעם והוא ענה לי ככה.. או שהוא עושה את זה לכל אחת?? :// חחח

jinjer trip

New member
חחח הוא אמר אתזה לי

אני לא ישכח את זה בחיים.. הייתי שורה ראשונה וזה היה ש"ידיים למעלה" רק יצא וידעתי את כל המילים כניראה הוא התלהב...חחחחחחח... אחרי זה התחלתי ללכת לחברים שלי"שמעתם שהוא אמר למישהי מהקהל שהוא אוהב אותה?? אז זאת אני" חחחח.. סתומה זה לא מילה

MikeY fReAk

New member
יאאאא עצום!../images/Emo79.gif

את זאת שהתחלפת עם מישו [אבישי:p] לזמן של החימום וזה?[:

jinjer trip

New member
וואי כן זכור לי משהו

שמישהו היה חמוד ונתן לי להיות במקומו :) איזה קטעעעע..קראו לא אבישי?!

jinjer trip

New member
יס :)))

וואי ותודה אבישי שנתת לי להיות במקום שלך עשית לי ת'יום :)

emperor28

New member
בבקשה :) אם אפשר לעשות טוב

זה תמיד מבורך :) ואני לא איזה מעריץ שרוף של הכנסייה ככה ש... וזה לא שסבלתי שורה 2 :) שמח שהיה לך כיף חיחי :)

למעלה