לעידו

א ו מ י

New member
לעידו

תודה על המידע זה מאוד מרשים. האם יש ניסים בטיפול בבעיה? כי ניסינו כבר כמעט את כל התרופות האפשריות בארץ. מדוע דר. מנור מתנגדת לשיטה? כמה זה יקר לפגוש את הדר'? תודה

ראשית, יש לי הרבה כבוד לדר' מנור.

היא מתנגדת לשיטה כי הרבה שיטות חדשות לא מתקבלות מיד על כל המומחים. עם הזמן, חלקן מתקבלות על הרוב המכריע וחלקן נעלמות. לכן, למרות הניסיון האישי המוצלח מאוד שלי עם השיטה, אני ממליץ עליה רק למי שגמר לנסות את מה שכל המומחים בטוחים בו ונשאר מאוד לא מרוצה. מעבר לניסיון האישי הטוב שלי, יש גם ניסויים מדעיים מוצלחים. אם תציבי את הערך 'Lvinson Dyslexia' במנוע החיפוש למאמרים מדעיים PubMed תקבלי קבוצה גדולה מהם. סביר שערכים דומים יתנו עוד תוצאות. לרופאים אחרים מאותה אסכולה יש גם הוכחות מדעיות. חלקם, כמו בליית מסקוטלנד עברו גם את הבדיקה העיוורת הכפולה. לרופא שלי משלמים 1000 דולר לביקור (לרוב ביקור אחד בשנה). לא כולל תרופות, טיסה לניו-יורק ושהייה בה. לי, זה כן השתלם. לבעלי לקויות קלות זה לא משתלם. בכל מקרה, בגלל המחיר, כדאי לשקול את הטיפול רק לאחר קריאת אחד מספריו ובדיקה אם המודל מדבר אלייך בכלל. לא כל מקרי לקויות הלמידה והריכוז זהים ומה שנהדר בשבילי, לא אוטומטית טוב לאחרים.

zivadina

New member
טיפול בחו"ל

אני חותמת בשתי ידיים על תגובתו של עידו, ורוצה להוסיף, שזה בעייתי מאוד לטפל עם רופא שנמצא רחוק ושיצירת קשר אתו היא מבצע בפני עצמו. אם המצב לא גרוע מאוד, הייתי מסתפקת ברופא טוב וזמין: טוב-מבין את הילד ומעודכן בטיפולים החדשים, זמין-נגיש בקשר לכל בעיה שצצה.

למעלה