לסרטנית אהובתי..

לסרטנית אהובתי..

הודעה אחרונה להיום לסרטנית אהובתי... שיהיה לך אחל`ה של יום.... אני כולי ציפייה לערב... ואגב...אמא שלי מסרה שאת מוזמנת לעוד ועוד ועוד קוסקוס.. חחחח בסוף תהיי מרוקאית.. יש מצב את אומרת? סרטנית ביטון חחחחחחח אני מת עלייך.... ביי.. איטלקי23S מאוהב..

:cool:

יו... איזה חמוד....... סורי שאני מתפרצת ככה...... אבל... הייתי חייבת להגיב.... איזה שני פשושים... חיחי וואי.... וואי... וואי...... אני רוצה גם... ( :( ) לילה טוב לכם... וואי.. איזה כייף לה.. היא תתעורר עוד ממשממש מעט זמן.... ותיראה את זה.... ואני בטוחה שזה דיי יעשה לה ת`יום... איטליינו.... איש יקר...(סליחה בחור חיחי אופס תולעת. :)) ) אל תפסיק עם זה... אף פעם.. אף אף אף אף אף פעם.... ברור...... בעצם אני יודעת שאתה לא תפסיק... כי אתה.. חמודי.... יפה לכם.... הקיצר... לילה טוב לשניכם.. ואחותי.... חרייה קטנה שלי.... תקשריאליי איך שאת מתעוררת.... מהרכת או משו.... מחכה לך.. בעיי בעיי.... חולה עלייכם! ועל אחת יותר.... כן כן עלייך יא בבונה! חחחחח

וואי..כמעט פיספסתי...

באתי ללחוץ על ה-X וראיתי ת`הודעה... מתוק... אתה כזה מתוק!!!! (כמה פעמים אמרתי לך את זה מאתמול??) וכן.. עם כמה שקשה לך להאמין.. אני מתכוונת לזה...:) חושבת עלייך... ואגב... השם משפ` שלי...כלומר שלך... לא אמרו להיות..אפ...?? חחחחחחחחחח וואי, וואי... ביטון זה וואחד מרוקאי!!! שיהיה גם לך יום מקסים!!!

למעלה