לסלוח

לסלוח

בספר דרך האהבה בעמוד 139-144 (מקווה שדייקתי בעמודים) יש קטע על סליחה. זה טקסט ממש טוב, וכמובן לא אצטט אותו, אז מוזמנים לקרוא אותו ולעבוד איתו. אהבתי את הדוגמה המצחיקה בה מישהו הולך למטפל, משלם לו 100 דולר, הוא מוציא את כל הכעס על הכריות, הוא חושב שהוא נרגע, ואז הוא יוצא החוצה ורואה את האקסית שלו והוא מתמלו זעם שוב
דון מיגל רואיס מדבר על סליחה כשחרור היחידי לכעס. סליחה אמיתית. הוא מדבר על הקושי של אנשים לסלוח, על ההסכם של אנשים כאילו להאשים אדם אחר בזה שהוא לא יסלח לו, וזה כמובן מגוחך, אבל רובנו/כולנו עושים זאת. אפילו לא במודע. ישבתי עם עצמי וחשבתי שכבר סלחתי לכל העולם, אבל גיליתי שיש לי קצת עבודת סליחה לעשות. כמה זה היה משחרר!!! ממליצה לכולם לעבוד עם הכמה עמודים האלו ולסלוח לכל מי שעוד תקוע אצלכם בלב. הסליחה באה מתוך מקום שאיננו רוצים לשאת את רגשות הטינה, כעס, כאב. הם פוגעים רק בנו. הוא גם מדבר על זה בספר.

בכיף ../images/Emo13.gif

היום קניתי ספר שמוקדש רק לסליחה. עלעלתי בו והוא נראה ספר ממש טוב. קניתי לי אותו מתנה והוא עטוף, אז אני לא יודעת כרגע את שמו. אכתוב בהמשך אחרי שאקבל את המתנה מעצמי לעצמי

"לדעת לסלוח – הכוח המרפא של הסליחה"

מאת ג'רלד ג'מפולסקי, הוא גם כתב ספר מוכר יותר בשם: אהבה היא שחרור מפחד. ספרים מעולים. ממליצה בחום.

קראתי את אחד מהספרים

"לדעת לסלוח – הכוח המרפא של הסליחה" ולגבי השני, אני פשוט יודעת שהוא טוב!! בקרוב גם אקרא אותו
שמעתי על הספר הזה כבר בעבר.

סבגבגית

New member
../images/Emo51.gif מיכל. שאלה לך ולכולם על ../images/Emo63.gif

איזה ספר שקראתם נתן לכם צידה לדרך והשפיע על חייכם יותר מכל
(מלבד ארבע ההסכמות, כמובן....) באיזה אופן השתנו החיים שלכם בעקבות קריאת הספר

זאת רשימה של כמה ספרים...

מלא ספרים העצימו אותי בדרך ההתפתחות האישית. בכל פעם ספר אחר היה רלוונטי ונכון, ובכל תקופה אני עובדת עם ספרים אחרים. למשל כעת אני עובדת עם שלושה ספרים במקביל - דרך האהבה, לדעת לסלוח – הכוח המרפא של הסליחה, וספר מעולה באנגלית The Abunding River אם אצמצם את הכל לרשימה הכי קטנה, אז זה יהיה: אתה יכול לרפא את חייך - לואיז היי דרך האהבה - דון מיגל רואיס כוחו של הרגע הזה - אקהרט טולה ארץ חדשה - אקהרט טולה עקרונות הריפוי העצמי - דיוויד לוסון לדעת לסלוח – הכוח המרפא של הסליחה כשהדברים מתפרקים- פמה צ'ודרון צמיחה רוחנית להיות העצמי הגבוה - סאנאיה רומן להעיר את הענק שבפנים - אנתוני רובינס כל ספרי קריון יצירת כסף מפתחות לשפע - סאנאיה רומן ודואין פקר עוצמה אישית דרך מודעות - סאנאיה רומן THE VOICE OF KNOWLEDGE - DON MIGUEL RUIZ - ספר ממש טוב שלו, שעוד לא יצא בעברית

העוזרת

New member
מדהים: בדיוק חברה הראתה לי את הספר הזה.

וזה ממש עשה לי חשק לסלוח!

למעלה