לנועית וכולם בעניין גרביים

עדי 5

New member
אחלה תמונה , איזה סדר

אני מקפלת גם ככה אבל הגרביים זרוקות להן בסלסלה במגירה. אני לא מאמינה שהגרביים ישארו ככה מסודרות כמו בצבא ליותר מיום. משיכת זוג אחד והכל מתפזר לילדים

עדי 5

New member
ככה נראית המגירה של הבת שלי

שיר בת 9, מסדרת לעצמה לבד את המגירות. יש קופסא ללבנים,גרביים. מגירה לבגדי בלט-ויש לה המון. היא מסדרת פעם בשבוע את הארון שלה ביוזמתה
.

עדי 5

New member
דגנית וטלי תודה על המחמאות

בהחלט מגיעות לשיר. היא ילדה מאד מסודרת, אני מקווה שזה לא יעבור לה

עדי 5

New member
אז ככה

איתי ,לפעמים מקבל התקפת סדר ומוציא את תכולת הארון,מקפל,מעיף דברים קטנים. ממיין גרביים,לבנים. הוא גם אחראי על קיפול כביסה כך שאם הוא רוצה הוא מסוגל

נירה63

New member
עדי ולמה הבן היקר שלי יכול

לחיות באי סדר בארונו, אני מסדרת פעם בשבוע את ארון הבגדים שלו, אחרת הוא מוציא מכניס מוציא מכניס וככה הכל מתבלגאן לו שם בארון, וכשפעם שאלתי ענה לי בנימוס רב: " אמא, זה הארון שלי".... מאז במקום לחטוף עצבים אני מסדרת פעם בשבוע...וחסל ריבים בנושא זה. תודה על תשובתך.

עדי 5

New member
נירה,אולי זה יבוא עם הזמן?

הבן שלי בן 15. לא תמיד הוא היה כזה. יש לי גם בן בן 12 שממש לא מזיז לו איך הארון נראה. כשאני מוציאה לו את כל תכולת הארון ומבקשת שיסדר הוא מכניס הכל בחזרה מבולגן ומגולגל ומזמין אותי לראות שסידר הכל. אני בונה על זה שגם אצל הפרחחים הקטנים זה יגיע עם השנים, הלואי.

נירה63

New member
עדי עודדת אותי- תודה.

ושאלה יהיו הצרות האחרונות שלי...חג שמח.

אוצה

New member
נראה אותך גורמת לבעלול שלי להשאיר

את הסדר כך בסלסלה שלו :( הכי מסודר אצלנו זה שלפחות יש שתי סלסלות לגרביים שלו: אחת לגרבי ספורט ואחת לגרבים אלגנטיות (לעבודה...). לפחות הכל שם בזוגות אבל אין מצב (אני חוזרת, אין מצב!!!) שהגרביים ישארו כמו בתמונה.

SILIVAS

New member
נראה יפה מאוד

אצלי הגרביים נמצאות במגירות קטנות ופשוט מקופלות ביחד, מספיק טוב בשבילי
הסלסילה מאיקאה נכון? היום הסתכלתי בקטלוג אוןליין שלהם והתבאסתי קשות שאי אפשר להזמין אוןליין... הייתי מזמינה כמה דברים נחמדים, רק שמאיזה סיבה לא ברורה אני יותר קרובה לטילים של נאחסארלה מאשר לאיזור תעשיה נתניה.והנסיעה לא מצדיקה את עצמה. טוב זה לא היה קשור בכלום אבל ...

טליW

New member
שאלה של פרקטיות

בלי להיות קטנונית. הסל נראה יפיוף, אבל מחר אני קונה עוד גרביים... ו... מה? סלסלה יותר גדולה? ועוד נקודה לבירור. האם הסדר נשמר ככל שהשבוע מתקדם והגרביים "יוצאות לעבודה"? מה? אני קטנונית?

קטנוניות וקיפול גרביים

א. את לא קטנונית. נקודה ב. כל אחד עם גודל הסלסלה שמאימה לו. ולזכור שאולי לא צריך 100 זוגות גרביים ג.כשהן עומדות כך, נוח להוציא ,קל לראות מה יש, ואם זה לא דחוס -זה לא מתפזר. ד. כשהן חוזרות מהכביסה -מעמידים שוב .זה לוקח חצי דקה יותר מאשר סתם לזרוק.ואם זה זרקו לוקח יותר זמן למצוא. מה עדיף?

jaguarjag

New member
דחוף דחוף דוקטורסדר הסבר על השיטה

אצלי הם נראיים כדוריים ולא שטוחות שכאלה נראה לי שבכדורייפ הם תופשים יותר מקום דחוף!!!הסבר איך את מגיעה לפלא הזה!!!

מאד פשוט

קחי זוג גרביים. עדיף הפוכות אבל לא משמעותי. הניחי גרב על גרב:עקב על עקב וכך הלאה. וכעת. קפלי את הזוג לשניים . קחי את החלק הפתוח של אחת הגרביים,וקפלי את הכל פנימה. בנקודה הזו צריךלדחוף את כל העניין פנימה עם היד כך שכל החלקהתחתון של כף הרגל נכנס פנימה. זה נשמע מסובך,אבל זה לוקח כל כמו כל קיפול גרב אחר. זהו ליישר וזהו. אם לא יצליח אני אכין סקיצה ואסרוק

למעלה