לןנדון

• פותח הנושא cuhop
  • פורסם בתאריך

cuhop

New member
לןנדון

פסח האחרון ביקרתי בלונדון יחד עם בני משפחתי היה משגע מהמם וקרררר

Perven

New member
לחתוך קצת מלמעלה והתמונה נאה בהחלט

bewiched

New member
או הזיכרונות, אני רוצה לחזור.אולי נ

נארגן טיול לאנגליה כול הפורום בקיץ? מי בעד?

bewiched

New member
איזה יופי. למה בלונדון אתם הכי מתגע

מתגעגעים? אני להכול, למוזאונים, למוגדונים, לקניות(היקרות מידי) לאנשים המקסימים שכול פעם השלכתי לאיבוד לא משנה כמה מיהרו תמיד עצרו לעזור לי,הביניינים היפים, פשוט מקום קסום.

cuhop

New member
התמונה עם הקשת

התמונה צולמה בלונדון ליד הבית של אחי

כרמלה2

New member
אחיך גר בגולדרס גרין?

שאלתי כי אני חושבת לנסוע ללונדון בחודש הבא.

cuhop

New member
לונדון

חולה על העיר הזאת כל שנה מבקרת שם יש לי אח שגר שם כבר 17 שנה גר באיזור שנקרה harow לא רחוק מוומבלי

cuhop

New member
לונדון

סלחו לי על התגובות ראיתי את הפורום ,מתרגשת מהעיר הזאת עושה לי פרפרים כמו לעלות לירושליים זהו מבט מ LONDON EYE

yoo

New member
תלמד לשרשר! בלאדי באסטרד!

(בשיא הבריטיות ^^) עכשיו ברצינות, היית יכול לשרשר את כל התמונות להודעה אחת שלך על ידי "הוספת תגובה" לעצמך. וככה יכולת לחסוך לכולנו הרבה מקום ועצבים

Nimst

New member
אתה שרשרת

את הסבר ה"עלי ג'י" שלך להודעה שלי, במקום להודעה מעליי (זו שאמרה שעלי ג'י הוא סרט בריטי).

yoo

New member
אבל עדיין, זה דן באותו הנושא..

בכל מקרה, תאר לך שהייתי שם את זה כהודעה חדשה לגמרי?

Nimst

New member
נכון, הנושא הוא אותו הנושא

אבל עדיין היה הכי מתאים לשרשר את ההודעה לזו שמעליי. ואם היית שם את זה כהודעה חדשה, זה גם לא היה סוף העולם. הסיבה היחידה שהערתי לך היא כי אתה הערת למישהו אחר, ולמרות שההערה הייתה במקום, הניסוח לא. גם אם הכוונה הייתה להיות משעשע/ציני.

yoo

New member
הייתי רציני לגמרי..

אתה לא שומע על המבטא שלו שהוא ישראלי בחייך, בפעם הראשונה ששמעתי אותו ששודר לראשונה הקליפ המזוויע הזה של מדונה, הייתי עסוק במחשב ופתאום שמעתי מבטא ישראלי כבד אז התסובבתי לראות מה זה...

למעלה