למתחילים

shedevil1

New member
למתחילים

שלום, יש לי פאלם מזה מספר חודשים ואני משתמשת בו בהנאה רבה כלוח זמנים וספר טלפונים. אילו שימושים נוספים (אולי משהו לסטודנטים) אני יכולה לעשות בפאלם? אשמח להסברים קצת יותק מפורטים מתמיד בשל חוסר הידע שלי בנושא. עדיף כמובן תוכנות חינמיות רוב תודות

_אלי_

New member
באופן כללי, קיימות לפאלם תוכנות

מקבילות לכל התוכנות הקיימות ב- PC. לדוגמא: ישומי OFFICE, משחקים, מחולל ישומים, מחשבונים שונים, תוכנות צפיה בסירטונים ותמונות ועוד. הדרך הטובה ביותר לגלות את האפשרויות השונות הגלומות בפאלם, היא לשוטט באתרי תוכנות כמו, FREEWAREPALM, PALMGEAR ופאלמי, ולחפש תוכנות הדרושות לך לפי הקטגוריות המפורטות בהם. וכמובן תוכלי לעיין בארכיון הפורום ולמצוא אפשרויות נוספות מתוך השאלות והתשובות שנשאלו כאן.

רק לפני שמתקינים משהו

צריך לשים לב שהתוכנה שאת רוצה להוריד ולהתקין, תואמת למערכת ההפעלה של הפאלם שלך, אחרת, מתחילות הבעיות והריסטים.

shedevil1

New member
זהו בדיוק

שמחיפוש בפאלמי ושות´ אני מוצאת המון מידע לא שימושי ומסובך מדי. איך אני בודקת מהי מערכת ההפעלה שלי?, איך אני משדרגת אותה? מאיפה אפשר להוריד תוכנות בסיסיות כמו כתיבת פתקים בכתב יד (קל, חינם ופשוט אם אפשר). רשימות וכן הלאה? תודה מראש

_אלי_

New member
תשובות...

למציאת גירסת ממערכת ההפעלה הפעילי את תוכנת HOTSYNC בפאלם ובתפריט הגלילה לחצי על ABOUT, בחלון שיפתח תהיה רשומה הגירסה. לגבי שידרוג מערכת הפעלה, אין שום סיבה לשדרג, מערכת ההפעלה מתאימה למכשיר שברשותך ושדרוג לא יועיל לך יותר מידי. בכל מקרה לא הייתי ממליץ למשתמש חדש כמוך להתעסק עם זה. לגבי תוכנות בסיסיות ותוכנות בכלל, חפשי באתרים שהמלצתי לך לפי נושאים. לדוגמא: תוכנה לפתקים ניתן למצוא ב- freewarepalm תחת התפריט Utilities\Graphics תמצאי תוכנות כמו Diddle, Draw, PenPad ועוד.

_אלי_

New member
הבהרה: בדוגמא שהבאתי

המילים יצאו קצת הפוכות, כרגיל. כנסי לתפריט Graphics ובו לקטגוריה Utilities ולא להיפך. ועוד משהו... התוכנות באתר זה חינם

ddjjddjj

New member
טעות בפיך

הABOUT בHOTSYNC מראה את הגרסה של הHOTSYNC כדי לראות את הגרסה של הOS תלכי בפאלם ל MENU ולINFO ואז לVERSION שם יהיה רשום

אורי ג.

New member
תיקון קטן,

לא בהכרח גירסת ה - HOTSYNC היא גירסת מערכת ההפעלה. אצלי למשל ה - HOTSYNC הוא בגירסה 4.0, ומערכת ההפעלה היא גירסה 4.1. כדי למצוא גירסת מערכת ההפעלה פעלי כך: 1. פתחי תפריט הגלילה למעלה משמאל (כאשר את לא בתוך תוכנה כלשהי). 2. מתוך תפריט הגלילה בחרי ב - INFO 3. יפתח חלון, אשר בתחתיתו 3 טאבים, בחרי ב - Version. 4. למעלה תופיעה גירסת מערכת ההפעלה. אורי

_אלי_

New member
צודקים, צודקים , צודקים...

חשבתי על דבר אחד ועניתי על דבר אחר. וכמו שאמר צחי: :"פדיחווווווווווווו"

שקוף

New member
רגע, פתקים בכתב יד אמורים כבר להיות

את אמורה לקבל עם המכשיר את היישום NOTEPAD, שזה תפקידו. לפחות בחלק מהפאלמים אחד הכפתורים (הימני ביותר?) מוביל אליו. רשימות - אם בכתב יד, כבר עניתי. אם במקלדת וירטואלית - בשביל זה את אמורה לקבל עם המכשיר את MEMOPED. יש תוכנה חינמית משוכללת יותר שנקראתMEMOPAD PLUS.

למעלה