למרי פופ

למרי פופ

למרי פופ . קןדם כל תודה על הייעוץ של המטבח . סגרתי זכוכית( תהיה מדרגה 15 סמ מהקיר של הקלפות לקיר השני) ויצא לביצוע. עכשיו אני ממש בבעיה עם ארונית האמבטיה בין קצה האסלה לאמבטיה יש 85 סמ מרחק והארונית באמצע . ראיתי ארוניות של 60 עם משטח חרס כיור אינטגרלי והמשטח חרס ממש קטן . בכל צד של הכיור יש 8 סמ ( כי הכיור רוחב 46). בקושי ניתן להניח שם משהו . אם אני אקח ארונית של 70 אז המשטח חרס טיפה יותר גדול . בכל צד של הכיור יהיה 12 סמ . בעיניי משמעותי, אבל ארונית 70 אומר שמקצה החלק הרחב של האסלה ועד הצד של הארון יהיה 11 סמ (אומנם המרחק הזה הוא לא לכל אורך האסלה כי הארונית עומק 47 והאסלה עם הגבס בעומק 64 סמ. בקיצור לא יודעת מה להזמין . חשבתי אולי להזמין ארון 60 ומשטח חרס 70 ואז החרס יבלוט 5 סמ בכל צד של הארון . אבל לא רוצה שזה יראה מוזר . גם חשבתי על האופציה של ארון 65 עם כיור מונח קוטר 32 על משטח זכוכית , אבל הרבה אמרו לי שזה לא נוח לילדים קטנים כי הם משפריצים מים ומרטיבים כל הזמן את המשטח . מה את מציעה עם כל הניסיון שלך . ושוב תודה .

מרי פופ

New member
לקחת את המשטח/ארון שמתאים בגודל לחלל

ילדים משפריצים עם כיור רגיל עו מונח אותו הדבר. גם הניגוב זה אותו ניגוב.
מעבר לזה לא יודעת איך לעזור לך להחליט כי אני לא מבינה את הגדלים בלי שרטוט אז לא יכולה לומר אם עדיף 70 או 65 או 60?

למרי פופ

אם אקח ארון 60 יהיה לי 20 סמ מהאסלה עד דופן הארון ו - 6 סמ עד האמבטיה .
אם אקח ארון 65 יהיה לי 15 סמ מהאסלה ו - 5 סמ עד האמבטיה .
אם אקח ארון 70 יהיה לי 12 סמ מהאסלה עד הארון ו - 4 סמ עד האמבטיה .
אלו המידות .

למרי פופ

ומשטח 60 יהיה נוח לילדים . להניח מברשות שיניים . סבון . מברשת שיער ? לא כדאי להצטמצם עם ארון 70 או 65 כדי לקבל ארון גדול יותר ???

למעלה