למסירה: בגדים ועוד...

רחלי, בבקשה בררי מה הם עוד צריכים

אני אנסה לארגן מאיזור המרכז, אולי עם איש הקשר שלך. אבל תעדכני מה נחוץ. נשיקות, דניאלה

רותה לי

New member
יקירתי, מלא תודה. הם כרגע בבלגן גדול שם..

הייתי שם היום, המשפחה יושבת שבעה בבית חלופי, יש שם איזה מקלט לאחסון דברים, ולצערי ותדהמתי פגשתי גם דיירים שם מהבניין שמתנגדים שיאחסנו שם דברים במקלט....מצב עדין מאוד ולא נעים. אנשים עוזרים ומביאים כל הזמן דברים. הבנתי מהאח של האמא שיש איזה נסיון כרגע לארגן תרומות מבתי עסק לריהוט חדש, בתי עסק בעיר וסביבתה. הכל כרגע נעצר, כי אתמול הם נכנסו שוב לשבעה, בגלל הבת שמתה אתמול. ואין לאן להעביר ולאחסן ריהוט וציוד. צריך להבין שכל מה שהם מקבלים נכנס למקלט קטן ופשוט מחכה. אחרי השבעה יתחילו לבדוק מה יש ומה אין.... גם אי אפשר לדבר כרגע עם האמא על העניין של הריהוט, ומה היא מעדיפה וכו.. ולא צריך הרי להסביר מדוע.... אז צריך לחכות. ואם אדע על משהו שהם יצטרכו והפורום יוכל לעזור, אז אומר. תודה תודה. חיבוקים

ella59

New member
שלחתי מסר ..אני ביקשתי

את המכנס מידה 60 לאבא שלי ואת המכנסיים מידות 42-44 לבת שלי תודה

רותה לי

New member
היי אלה59

אני שולחת לך מכנסיים מידה 60, חולצות טריקו, ומכנסיים עם גומי - כל מה שנראה שיתאים לבנות. האם זה בסדר שאשלח לעופרה22, כי אני כנראה מעבירה אליה הכל בצורה מרוכזת. את יכולה לאסוף ממנה?

roza01

New member
כל הכבוד..

עשית מצווה גדולה בזה שתרם למשפחה מצפת . תזכי למצוות.. וירבו נשים כמותך !! שבת שלום !!

../images/Emo24.gifרותה לי היקרה,עשית מעשה גדול מהחיים,,

הלוואי ויכולתי אני לעזור להם. אני רוצה לתרום את העגלה שלי שבמצב מעולה תמורת טיולון גם במצב טוב,, את מכירה אולי??? שבת נעימה לך אילנה

למעלה