למנהלי הפורום ולרועי בפרט!

רועי,

אני באמת מקווה שתקבל את ההערה הזו כבונה ולא כבאה במטרה לפגוע (כי היא באמת שלא): מעניין אותי איך מעריץ של מריה שמן הסתם מתחבר לשירים שלה שדנים בין השאר באהבת האחר, בשלום, אחווה ורעות לא מפסיק ללכלך על הגל הזה שסך הכל אתם כאן ממניעים זהים לחלוטין. שניכם אוהבים את מריה ובאים לכאן במטרה לחלוק מידע ולתקשר. אז מה אם הוא דוחף תמונות לא קשורות, מה הסרט שלך לדלג על זה ולהפסיק להעיר הערות נאציות שכאלה. לדעתי מגיע לו כל הקרדיט שבעולם על הטרחה. דרך אגב הרבה זמן לא כתבתי כאן זה לא אומר שאני לא מתעדכן מדי יום כי אני באמת שכן.

eranmc

New member
ברוך השב, באמת שמתי לב שלא כתבת

המון זמן! קרה משהו? בקשר לרועי וגל, זה הכל בהומור, רועי וגל כל הזמן מחמיאים אחד על השני באיסקיו.

למנהלי הפורום ולרועי בפרט! ../images/Emo11.gif

שלום ערן ורועי! אני חושב שבתור מנהלי הפורום הזה אתם צריכים לשמש דוגמא לחברי הפורום האחרים. לצערי במקום זה אתם מתחילים מריבות טיפשיות וסתמיות שרק גורמות ל"פילוג" בפורום הזה. לדעתי לא היה מזיק כאן קצת גיבוש...אבל זה לא יקרה אם לא תורידו טיפה את האף. ערן- אני חושב שאתה מאוד נחמד אבל אני ממש לא מבין למה אתה נותן לדברים כאלה לקרות. רועי- א. לכל אדם יש שגיאות כתיב. ב. לא התכוונתי שיש בטקסט שלכם שגיאות כתיב אלא שגיאות תחביריות שזה אגב דבר שונה. וחוץ מזה אני רוצה לומר לך שזאת לא חוכמה לצחוק על כל העולם! אני בטוח שאם נחפש אצל כל אדם משהו לצחוק עליו-נמצא! זהו...אני מקווה שתבינו שאני לא מתכוון לצאת איתכם למלחמה ואני אומר מה שאני אומר רק מכיוון שאיכפת לי מהפורום ואני מכיר כמה אנשים שכבר נפגעו ממכם.

wise boy

New member
../images/Emo45.gif אני אתך- כהסובל הכי גדול כאן..

ובדרך כלל אני לא מרחם על עצמי, כולם יודעים טוב טוב מה הייתי בכיף מתחיל לרשום פה, הסברתי את זה לפחות 70 פעם, אז הפעם אני לא ירחיב אני ממש מקווה שהמנהל סוף סוף יקח את זה לתשומת הלב ואני מקווה שאין לי בטעות שגיאות כתיב- כי יורדים פה על מי שיש לו... להיזהר!

wise boy

New member
ואם תבדקו כמה הודעות למטה אז גם

ההודעה של -לירןארביב "מה הסרט שלך לדלג על זה ולהפסיק להעיר הערות נאציות שכאלה." "לדעתי מגיע לו כל הקרדיט שבעולם על הטרחה." צודק...

eranmc

New member
לפורום הזה יש רק מנהל אחד, אני.

רועי לא חלק בהנלהת הפורום הזה בכלל! רועי אדום כי הוא הגולש הכי אהוב פה. מה שאתה עשית גובל בחוצפה, אתה טוען שיש שגיאות תחביריות באתר, שלחתי אותך לעורך הראשי של האתר ובמקום זה אתה התעלמת מבקשתנו לתת דוגמא שנוכל לתקן.

roimc

New member
יש לך טעות:

כותבים "מכם" ולא ממכם
בכל מקרה, ההערות שלך מתנשאות ומה שהכי מפריע לי זה שלך בעצמך יש טעויות (תחביריות, כתיב, זיבי) ואתה מתקן ועוד מזכיר שאתה כתב בוואלה (לערן), אז נדמה לי שזה שיש להם כתב עם טעויות כבר אומר משהו עליהם...

wise boy

New member
רועי:

אתה יודע מה?! עלית לי ולמספיק כמוני לראש! אבל כרגע עשית משו שבאמת מוגזם! אני רק רוצה להגיד לך- אתה ממש גבר (רק חבל שזה מאחוריי המסך) אתה יודע מה? אתה סתם אפס.....אפס מאופס, וכשאתה יורד על ליעוז, (lilo) אתה עושה את זה כי אתה בכלל לא מכיר אותו! הוא ילד אמיתי חברותיי וכנה! ולא רק הוא אלא הרבה ילדים פה שאתה דואג לקטול כל הזמן!- אז תרגיע בבקשה, מאסת

roimc

New member
התכוונת נמאסת

ואין לי פה בעיה עם אף אחד חוץ מהשירשורים שלך וההתנשאות של ליOZ.

שעטנז

New member
אפשר להיגד מאסת../images/Emo70.gif כאילו מאסת עליי

לא
טוב אני לא מתערב, תמשיכו... אני אשמור את הדיעה שלי לעצמי

roimc

New member
אי אפשר חמודי

מאסת - מאסת במשהו, לא המשהו הזה מאס בך. נמאסת - נמאסת על מישהו.

שעטנז

New member
אוף, מאסת נשמע יותר יפה ../images/Emo3.gif

תודה שאמרת לי חמודון
LOL

eranmc

New member
לירן יא מעופעף תעוף מבאחלי!

הורס משפחות טורקי!
רועי הרחק נפשך מהחלקלק הזה!

eranmc

New member
רועי לא ירד על ליעוז, ההפך הוא הנכו

אני קראתי בדיוק מה הלך שם. טוב חברים השיחה הזאת סגורה. רועי - אני מבקש ממך לא להגיב יורת להודעות האלה ולא לרדת על חברי הפורום שלא מעוניינים להיות חלק מחברי הפורו. גל - אני חושב שהשגת את הנקודה שלך. ליעוז - אני עדיין מחכה לדעת מה הטעויות שנוכל לתקנם.

eranmc

New member
יופי אני שמח שסיימנו את הבעיות

עכשיו רועי תעשה משהו יותר מעניין ותכין לי CAPS

wise boy

New member
../images/Emo36.gifההבטחה של ערן:../images/Emo26.gif

רועי לא יפתח את הפה שלו עלייך, לא בשירשור, לא בשיחה, לא בכלום, אתה יודע מה? בכלל רועי- אל תגיב בכלל לדברים שלי טובים או לא...סבבה? ערן- אני רוצה לראות עם תעמוד בהבטחה שלך.... נראה עם זה יקרה שוב

למעלה