למנהלות

GUY639

New member
למנהלות

זה לא במטרה לפגוע - אבל זה לא קצת מוזר לפתוח פורום לסדרה שאתן לא יודעות אם תאהבו? אני מסכים - הפרומואים והרעיון נראים יפים מאוד - אבל כמנהלות אתן צריכות להכיר מעולה את הסדרה, לראות כל פרק, לדעת קצת מהמסביב וכו' - מה יקרה אם לא תאהבו את הסדרה או תחשבו שהיא לא מעניינת מספיק? תראו אותה בכוח רק כי פתחתן פורום עליה? או - למה באמת פתחתן פורום על סידרה לפני שראיתן דקה ממנה? פחד שמישהו אחר יפתח במקומכן פורום ולא תזכו להיות מנהלות? או מה? חוץ מהרצון להיות מנהלות אני לא מצליח להבין למה שתרצו לפתוח פורום לסדרה שאתן לא יודעות אם תאהבו או לא. הרי פתיחת פורום לדעתי ממש מאלצת ומחייבת אתכן להיות משוגעות עליה. או שיש סיבה אחרת?

horse 1212

New member
אז בשביל לראות קצת מסביב,ולדעת יותר

על הסדרה,נכנסים לכאן. ואני חושבת שאחרי הקישור הזה אפשר להבין טוב מאוד על מבוססת הדרה ועל כל המסביב.

גליזה

New member
נשארת לחכות לתשובה?../images/Emo8.gif הנה

חלילה, לא נפגעתי בכלל (ואני מאמינה שגם לדנה אין סיבה להפגע) בעיקרון הפורום נפתח ע"י תפוז, ולא ע"י שתינו. בד"כ תפוז פותחים פורומים לסדרות חדשות כמה ימים לפני תחילתן, כדי שאפשר יהיה לארגן אותם וכביכול "להכין אותם" לבואם של אנשים. שתינו כבר מנהלות בתפוז, זה לא ששלחנו עכשיו טופס בקשה לפתיחת הפורום הזה. תפוז פתחו את הפורום, ומכיוון שהוא היה זקוק למנהלים, קיבלנו שתינו את התפקיד. אם נחשוב שהסדרה לא יפה? אני לא חושבת שזה יקרה, אבל גם אם נתאכזב ממנה זה לא צריך לפגוע בהתנהלות שלנו כמנהלות (בכל זאת למנהלים יש תפקיד..) או בהתנהלות הפורום בכללי. תאמין לי שכדאי להיות מנהלת אני לא צריכה את הפורום הזה, וגם דנה לא. יש מספיק פורומים בתפוז שאנחנו יכולות לנהל, מהתנדבות או מבחירה קודמת. מקווה שענית על שאלתך

גליזה

New member
מקווה שעניתי על שאלתך**

מה גם, ששתינו מתכוונות לצפות בסדרה ושתינו אהבנו את הפרומואים ומצפות לתחילתה. ככה שבכל זאת לא הגענו לכאן במקרה.

MsUnderstood

New member
אוקיי

בוקר טוב
זה לא מוזר,אסף הראל ושותפיו כבר כתבו כמה תוכניות ואני מכירה את הסגנון ואותי אז נראה לי שאני אוהב את הסידרה,מקסימום,אפשר שמישהו אחר ינהל את הפורום.. פתחנו את הפורום לפני כדי שברגע שהסדרה תשודר כבר יהיה פורום ויוכלו להיכנס לכתוב איך היה,אם אוהבים או לא ושאר הדברים,וכמובן קארנו קצת על התוכנית אז אם מישהו בא ושואל שאלות עליה נוכל לענות אני מנהלת 2 פורומים חוץ מזה וברזומה שלי עוד איזה 3,עברתי את השלב שאני סתם נכנסת לניהול פורום.. לא צריך להיות משוגע על הסדרה,מספיק לאהוב אותה..

למעלה