למכירי סיציליה

beky1

New member
למכירי סיציליה

מה מומלץ לראות באי כאשר ממוקמים באזור טאורמינה עם דגש על טבע הסטוריה ואטרקציות, ללא כנסיות וקטקומבות , אם יש נקודה יהודית , עוד יותר טוב.
תודה לעונים
 

beky1

New member
תודה, אבל התכוונתי

למקומות מומלצים באי (לא מנזרים או כנסיות בבקשה) כאשר מיקום ליציאות הוא באזור טאורמינה
 

תותי-בת

New member
צ'או בקי
כמו שכבר כתבתי יותר מפעם אחת – אני ממש רוצה להגיע לסיציליה, ממש כמו מיני חלום! אז המידע שליקטתי בהודעה זו הוא לא על סמך ניסיון אישי שלי.

אני מציעה לך לעשות חיפוש בארכיון על הודעות שכתבה אילוש המנהלת הקודמת של הפורום, ILUSH26 זה שם המשתמש שלה. היא כתבה הרבה הודעות עם מידע בנוגע לסיציליה, אני ערכתי חיפוש ויש יותר מ-20 דפים עם הודעות שלה בנושא.
חוץ מזה יש במאמרי הפורום מידע שיכול לעזור לך, למשל במידע שכתבה אילוש ואיגדתי כמאמר בנושא סיציליה:http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx?forumid=919&aId=105602 מאמר נוסף של אילוש: http://www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx?forumid=919&aId=68894

בנוגע לנקודות יהודיות, אני לא יודעת עד כמה זה מעניין אתכם או אם תכננתם להגיע לסירקוזה, יש בה מקווה שניתן לבקר בו, מידע אפשר למצוא כאן: http://www.jewishitaly.org/detail.asp?ID=253 בחיפוש קצר בגוגל הגעתי לאתר שמציע טיולים יהודיים בסיציליה: http://www.sicilytravel.net/Jewish_tours.htm וגם באתר הבא רשימה של נקודות יהודיות בסיציליה: http://www.e-brei.net/articoli/italia/sicilia.htm דרך אגב מהחיפושים שלי עולה ששני בתי כנסת שפעלו בסיציליה הפכו לכנסיות, אולי דווקא כן שווה לבקר בהם, או לפחות באיזור שלהם.

אם את נוסעת עם הילדים אז יש את אטנהלנד: http://www.etnaland.eu/en/index.html

דרך אגב יש את פארקו פלוביאלה דל'אלקנטרה, הצצתי וראיתי שהם עושים גם טיולים במתחם ברכיבה על סוסים, תנסי לבדוק אם אצלך הגירסה האנגלית עובדת כי אצלי היא לא זמינה, בכל מקרה אפשר גם לפנות אליהם באימייל: http://www.parcoalcantara.it/index.php

טיול מהנה! ליאת.
 

beky1

New member
תודה על השקעה והמענה

אני אבדוק את העניין יותר לעומק, ואחזור עם תובנות.
 
למעלה