למכירה
4 ספרים עלילתיים של "מכושפות"

TheLost

New member
למכירה../images/Emo70.gif 4 ספרים עלילתיים של "מכושפות"../images/Emo70.gif

אני מוכר 4 ספרים עלילתיים (סיפורים שלא סופרו בסדרה) של "מכושפות", מקוריים כמובן. הספרים במצב מעולה רשימת הספרים ופרטים: 1. "Shadow of the Sphinx" מאת קרלה ג'בלונסקי (183 עמודים) 2. "Something Wiccan This Way Comes" מאת אמה האריסון (214 עמודים) 3. "Mist and Stone" מאת דיאנה ג. גאלגר (201 עמודים) 4. "Between Worlds" מאת בובי ג. וויס ו-ג'קלין ווילסון (201 עמודים) הספרים כמובן באנגלית, כולם טובים מאוד ומומלצים המעוניינים יכולים ליצור קשר על ידי תגובה להודעה זו או על ידי מסר. תודה

YaEl 15

New member
נצל"ש. קומונת בוסטון ליגל

דרמת עורכי הדין המעולה של David E. Kelley בוסטון ליגל,חוזרת לעונה שלישית, ואיתה הקומונה. בקומונה תוכלו למצוא דיונים על פרקי הסדרה, הדמויות, השחקנים ועוד. ואם אתם עדיין לא יודעים: בוסטון ליגל, רביעי ב21:15, בהוט3

The Immortal Me

New member
והשופט שם הוא הוויזארד מ4x19!../images/Emo210.gif

איך התלהבתי כשזיהיתי! אה, וכדאי לעדכן את התמונה... טארה

YaEl 15

New member
כן. זה היה בהתראה די קצרה..

וחוץ מזה, אין כ"כ הרבה תמונות
אבל שמי לב --->>

RiMiK

New member
../images/Emo207.gif המון חומר על מכושפות - למכירה!

היי לכולם, לאחרונה עשיתי נקיון יסודי אצלי בחדר ומצאתי המון חומר על מכושפות.. כתבות, תמונות, פוסטרים... אני עדיין מעריצה גדולה של הסדרה המעולה הזאת אבל אני כבר לא ממש צריכה את זה. אז עכשיו אני מוכרת את כל החומר הזה. כל המעוניינים יכולים לשלוח לי מסר פרטי ונסגור פרטים. אם אתם מכירים עוד מקומות שאני יכולה לפרסם בהם את זה אני אשמח אם תגידו לי [ויש לי חומרים על המון סלבס ותכניות פרט למכושפות]. יום טוב=]]

למעלה