למכירה מוצרי היאבקות !!!!

yauli747

New member
למכירה מוצרי היאבקות !!!!

אני מגיע לארץ שבוע הבא ואני רוצה למכור כמה מוצרי רסלינג שאני לא צריך (כפולים) אני יקח את זה איתי לארץ ככה מי שמתכנן לקנות את זה דרך איזה אתר או EBAY יחסוך לעצמו מלא כסף במשלוח... אני מתנצל שאני לא מפרסם את זה הלוח מודעות פשוט אני טס בקרוב ולא רוצה לחכות עם זה.. מה גם שככה בטוח יראו את זה דבר ראשון שמוצא למכירה הוא 11 עיתוני רסלינג שונים... רובם במצב מעולה חוץ מעיתון של ה WCW שהכריכה שלו לא מחוברת אבל המצב שלהם מעולה חוץ מזה... הנה הרשימה:
WWF Magazine: • July 92 • December 92 • June 92 • January 92 • October 92 • September 92 WWF Spotlight: • Andre the giant (Volume 20 June 93) • Lex Luger (Volume 24) • Shawn Michaels (Volume 27) WCW Magazine: • January 97 • December 96​
המחיר הוא 24 דולר אני לא יודע כמה כיום השקל אבל תחשבו בעצמכם... אני לא מוכר רק חלק מהעיתונים הכול ביחד..אם אתם רוצים תתאמו עם מישהו שרוצה אולי את אלה שאתם לא רוצים... כמובן המשלוח עד לארץ עלי אם אתם רוצים לבוא לאסוף את זה מאזור כפר סבא סבבה.. ואם אתם רוצים שאני אשלח לכם את זה בדואר מהארץ גם טוב... תפנו אלי במסרים..

yauli747

New member
אוסף בובות רסלינג + זירה

אוקי יש פה רשימה מלאה של הבובות של HASBRO חלקם יש פעמים ויש אחת קצת שבורה ציינתי את הכול ברשימה אם יש שאלות אני אשמח לענות.. שוב אני מוכר את הכול בתור חבילה אחת מי שרוצה רק חלק שימצא מישהו שיקנה את החלק השני.. השמלוח עד לארץ עלי מי שרוצה לבוא לאסוף את זה מאזור כפר סבא מעולה ומי שרוצה שאני אשלח לו בדואר בארץ כמובן שיוסיף את דמי השמלוח למחיר... הנה הרשימה:
• Akeem *2 • Ax *3 • Big Boss Man • Brutas the Beefcake *3 (2 different) • Hulk Hogan *3 (2 different) • Jake the Snake *3 • Macho Man • Million Dollar Man *3 • Rick Rude *2 • Smash *4 • Ultimate Warrior * 3 • Hacksaw Jim Duggan • Honkey Tonk Man (broken fingers) • Rowdy Roddy Piper * 3 • Greg Valentine *2 • Mr Perfect • Sgt. Slaughter • Texas Tornado • Ricky Steamboat • I.R.S. • Jim Neidhart • Rick Martel *2 • Skinner • Sid Justice • The Mountie *3 • Tatanka * 3 • Crush • Kamala • Nailz • Shawn Michaels (2 different) • Bam Bam Bigelow • Giant Gonzalez • Marty Janetty • Butch • Luke​
וכמובן הזירה.. המחיר הוא 125 דולר שזה יוצא כולה 2 דולר לבובה פלוס עוד כמה גרושים על הזירה... מי שיש לו שראלות שיפנה אלי דרך המסרים

pufpuf

New member
../images/Emo99.gif

שיחקתי בהן שעות על גבי שעות בילדות. אפרופו הטופיק של הקרבות גימיק שהיה לא מזמן. הייתי עושה עם הבובות את הקרב גימיק הכי טוב אבר! היה בלון הליום ענקי, והמתאבקים היו צריכים לנסות לחבר אחד את השני לבלון הליום, ולשחרר אותו לתקרה. מי שנשאר על הקרקע מנצח! גאוני או לא? אני יכול לראות קרב כזה בין אנגל לבנואה עם בלון הליום ענקי במיין איבנט של רסלמניה 22!

yauli747

New member
לקניה/החלפה קלפים מ94 מהארץ

אני חושב שהגיע הזמן שאני אסיים למלא את אלבום המדבקות שיצא בארץ בשנת 94... אם אני לא טועה יש לי 2-3 אלבומים ריקים + מלא קלפים... החלטתי שכשאני יהי בארץ אני רוצה לנסות למלא אחד עד הסוף... אז למי שיש קלפים של האלבום ורוצה למכור להחליף איתי אני אשמח מאו שיצור איתי קשר.. אני בארץ יבדוק מה חסר לי ואיזה יש לי פעמים אני גם די בטוח שיש לי יותר מאלבום אחד במצב מעולה אז מי שרוצה אני אשמח גם לתת לו אותו... אז מי שחושב שיוכל לעזור לי בענין שיצור איתי קשר במסרים

yauli747

New member
הזמנת ספרי רסלינג

בנוסף מי שרוצה ספרי רסלינג אני מוכן לקנות לו ולהביא איתי לארץ... אני לא יודע אם אני אוכל להשיג כל ספר אבל את הרוב ניתן להשיג בקלות בחנויות ספרים פה... מי שרוצה בבקשה לשלוח לי בקשה במסרים לא יאוחר מיום ראשון

Brockster

New member
רק רציתי להגיד לך תודה יאיר ../images/Emo24.gif

אתה עושה מצווה גדולה למעריצי ההאבקות פה בארץ, ואני בטוח שתשמח הרבה אנשים

yauli747

New member
DVD + כמה הבהרות

אז ככה אחרי שקיבלתי מבול של מסרים אני רוצה להבהיר כמה דברים... אני מוכר את המוצרים מכמה סיבות: 1 זה דברים שיש לי יותר מפעם אחת 2 אני מעדיף לקבל קצת כסף שהשקעתי בהם בחזרה כדי לקנות דברים חדשים 3 את רוב הדברם יש לי יותר מפעם אחת כי בזמנו קניתי חבילות גדולות כדי להשיג את מה שרציתי 4 אני יכול למכור את הדברים האלה בEBAY אבל אני מעדיף שאם יש מישהו פה שיכול להנות מהם ולא קל לו להשיג אותם בדרך אחרת אז בכיף.. עוד כמה הבהרות: *אני מביא את זה איתי לארץ במזוודה אז המשלוח לו עולה לכם... אלה אם אתם רוצים שאני אשלח לכם בדואר בארץ *אני לא מוכר את זה בנפרד כי אין לי כוח להעסק עם זה בקצת זמן שיש לי בארץ... כמו שאמרתי לכם תמצאו מישהו שגם רוצה חלק ותתחלקו *אני יודע שזה הרבה כסף אבל זה ממש המחיר שאני קניתי אותם... אני בכלל לא עושה פה רווח עליכם אני רק רוצה לקבל בחזרה את ההשקעה שלי... אתם יכולים לבדוק בהודעה שלי לפני כמה חודשיים כשהתחלתי לקנות אותם שם פירסמתי בכמה קניתי כל דבר... *מחירים אתם יכולים לבדוק בעצמכם באתרים כמו AMAZON BARNS AND NOVEL וכו... אני משלם בדיוק את מה שהחנות תבקש ממני ומביא לכם חשבונית למי שרוצה אני רק רוצה לעזור לכם ושוב אני לא עושה אליכם בכלל כסף!!! אני לא בא להרוויח פה... כמובן שטיפים התקבלו בברכה זהו אם יש עוד שאלות אני אשמח לענות... אם אתם חושבים שמה שאתם שואלים יכול לענין את כולם אז תשרשרו פה כי אין לי כוח לכתוב את אותו דבר פעמיים... נב: מי שרוצה DVD אני מוכן לבדוק איזה יש בחנויות כמו BEST BUY וכאלה... יאיר

Rock Bottom

New member
יאיר עשית לי את היום! (או את הלילה)

אין לי מספיק מילים בפי בכדי להודות לך, שולח לך הודעה בפרטי.

Brockster

New member
מישהו מקבל את הספר של אדג', eh?../images/Emo8.gif

לפחות כבר לא יהיה לך קר בלילה בטירונות

Rock Bottom

New member
../images/Emo6.gif

האמת, המצב הנוכחי של בצבא די מתוסבך. סיימתי טירונות בעיקרון, אבל בגלל ששברתי שם את היד פיספסתי מספר תכנים כמו מטווחים ושדאות שאני צריך להשלים בנפרד, שזה גם דפק לי את היציאה לקורס אליו הייתי מיועד בחיל האוויר. כרגע באמת שאני לא יודע מה הסטטוס הצבאי שלי, ועד שאני אוכל פיזית להשלים את מה שאני צריך, שזה עוד חודש פחות או יותר, אני צריך לנסוע הלוך ושוב לזיקים כל יום רק בשביל לקבל פס במשרד קורסים ולצאת הביתה. כיף אני לא עושה כרגע, אבל זה על חשבון הפז"ם... 'תה יודע.
אז אולי בלילות זה לא יעשה לי חם, מהסיבה הפשוטה שאני כבר לא ישן בבסיס הטירונות שלי, ואני אבוא בנפרד להשלים את התכנים ולהתחפף הביתה, אבל זה בהחלט יחמם אותי באוטובוס במהלך הנסיעות המדכאות שהאלה שאני צריך לעבור כל יום. 6 שעות של אוטובוס לא עושות לאף אחד טוב אם זה קורה על בסיס יומיומי. זה בהחלט יכול לעזור לי להפיג את השעמום. הרבה זמן באמת לא היינו בקשר, אני ארים אליך מחר טלפון בצהריים אם יתאפשר.

davari

New member
אני חושב שאתה לא שפוי

בובות בגיל 26 ??מדבקות?? תהנה מה אני יגיד לך

Rock Bottom

New member
תודה רבה

וחבל מאוד שאתה מנסה להגיב ליאיר ועונה לי במקום. ואני חושב שהגישה שלך מטומטמת, וסלח לי כן? שמעת פעם על דבר כזה שנקרא אוסף? או שאתה בוגר מדי בשביל זה?

yauli747

New member
אני חושב שאורון לא שפוי....

אבל זה בכלל לא קשור לרסלינג... בוא אני אסביר לך משהו מאוד פשוט!!!! יש כאלה שאומרים אותו דבר על מי שרואה רסלינג...אז? אני אוהב לאסוף דברים...בולים,פחיות שתיה, שטרות וכו... ופתאום הבנתי שאני צריך לחבר בין שתי התחביבים שלי שזה רסלינג ו לאסוף שטויות ומאז התחלתי לקנות מלא דברים של רסלינג... זה לא שאני משחק עם הבובות הם רק על המדף וזה ממש יפה... אגב רק אם מענין אותך מעל הבובות תלוי תמונה של הגרניקה של פיקאסו אם זה מענין אותך ואתה יודע בכלל מה זה? אנשים אוספים מלא דברים ואני לא מבין מה זה משנה הגיל בכלל? מה תגיד על בן אדם בין 48 שאוסף כל דבר שיש עליוא את הלוגו של קוקה קולה? קיצור ממש לא אהבתי את התגובה שלך... אבל בדבר אחד אתה צודק אורון לא שפוי

davari

New member
במחשבה שנייה זה נחמד

אבל שזה לא יהפך לאובססיה וחוץ מזה אני בטוח שאתה קצת מתבייש מחברים שלך שאתה אוסף בובות

למעלה