למי ששואל את עצמו

אידיוט חסר תקנה

האבולציה הופרכה כאן ונו באמת כאיל ושיש צורך להוכיח שהמפץ הגדול הוא שטות הסיפור הדימיוני על הנקודה הסינגולית משעשע אותי עד מאד תמצא תאוריה הגיונית אחרת אם יש בכלל ותגיד למדענך היקרים ששבורים את הראש בלנסות למצוא תאוריה שתוכיח את קיום היקום ללא בורא תגיד להם שהם לא יצליחו כי פשוט מאוד בלי בורא העולם הזה לא היה נוצר והיקום לא היה נוצר מוכרח שיהיה בורא

Igra Rama

New member
לא 10 Impotence IQ האבולוציה

היא עובדה, ראה כאן. על המפץ הגדול ואנרגיית הואקום ראה שם (תורת מיתר). האם כל החוזרים בתשובה מפגרים כמוך ? אם אינך מבין אל תתבייש לשאול (סביר להניח שמוריך אמרו אותו הדבר). לא הביישן למד.

Igra Rama

New member
"חחחח"

האם אלו חרחורי גסיסה, או המיטב שיכולת להוציא ? הבט, אינך יכול לטעון שהמדע לא מעניין אותך ולכן אינך מעוניין לדעת ואחרי לבוא ולשטוח טענות של ילד מפגר בן 10. קרא כאן, ואם יש שאלות זה יוסבר לך.

ינקידוד

New member
ובשם הרציונלוית

אתה מאמין שאליהו עלה בסערה השמימה אדם גר בתוך לויתן נוח בנה תיבה שתכיל את כול סוגי בעלי החיים, אנישים שחיי ם מאות שנים חומה שמתמוטתת למשמע שופרים, ים שנחצה בחרבה וכולי........ המדע מטבעו ספקן, אתה לא יכול להגיד את זה לזכותך, אתה מאמין.

Governor

New member
נשמע כמו הזבל של אמנון בין לאדן. לא

לחנם הלך זרזיר אצל עורב...

saar7650

New member
אח"כ תגיד שלא השווית אף אחד

לבן לאדן או לנאצי! אגב- אם כבר אתה מתלהב משגיעות כטיב.... כותבים בן לאדן לא בין לאדן!

Igra Rama

New member
שטויות

מלה לא עברית ניתן לכתוב באיזה תעתיק שנרצה. תגיד מה ההבדל בין אמנון לכלב שוטה ?

saar7650

New member
שמע-

ממך כבר מזמן הבנתי שצריך לזרוק את החרדים לים. את שאר "הגיגיך" אני רואה כבר כאן. אני לא מבין למה אינך מסוגל לשמור על תרבות דיון?! נניח וחלק (או רוב או כל החרדים כדבריך) הם בורים ונבערים- האם כל אדם שהוא בור ו/או לא מסכים לדעותיך צריך לספוג קללות ונאצות?

Igra Rama

New member
במקרה שלך

החרדים רוצים לחסל אותך כי אתה סרוג. אתה יודע מה זה סרוג סער ? סרוג זה הזן הכי נחות של יהודי דתי ע"פ הגדרת החרדים. יותר נחות מחוזר בתשובה. אתה אבל גם כותב כחוזר בתשובה, אז משולבים בך שני סוגי נחיתויות (ע"פ הגדרת החרדים כמובן).

saar7650

New member
כותב כחוזר בתשובה?../images/Emo12.gif

איך הגעת לזה?... ואגב- אל תדאג! לגבי החרדים שרוצים לחסל אותי
יש לי כבר שני מאבטחים זה בסדר!
!!! בקיצור תמשיך לעשות מה שאתה רוצה... ההתנהגות שלך רק מורידה מהערך שלך- וחבל! דבר אחרון- אתה יודע מה זה סרוג "סער" ? עידן לא סער.

Igra Rama

New member
אבל אתה מבטל תורה

הינך בר השמדה, קרא דבריו של הנקלה עובדיה יוסף.

saar7650

New member
כנראה שכשקוראים

שורה אחת או שתיים מתוך טקסט קל מאוד להבינו לא נכון. זה מה שקרה לך... קראת אולי שורה או שתיים (או אפילו לא קראת אלא רק שמעת...) הסקת מסקנות, קבעת עובדות וסגרת עניינים!

Igra Rama

New member
תזכור מחר לדבר עם ראש הישיבה שלך

ולהזכיר לו שאתה והוא ברי השמדה. אני יודע איך קוראים ליצורים כמוך, קאפו.

Igra Rama

New member
חסוך ממני

את חרחורי הגסיסה שלך ולך גסוס במקום אחר. לך למשל לפורום הזה של החנפנים המלוקקים. עם המפגרת ללה ועם האידיוט המתנדב.

saar7650

New member
ושוב- חה,חה,חה!

כמה טוב שיש עוד ליצנים בעולם... חשבת על מופעי סטנד אפ? אתה יכול להיות אחד הטובים! ברצינות... בלי לפגוע, לפחות בתחום הזה אתה טוב!

Igra Rama

New member
א6תה צריך לשנות את החתימה שלך

ל-"אגב קוראים לי עידן ואני אידיוט, תוצר של מערכת חינוך עלובה, התחתית של הבוצה אצל החרד"לים". ולעניין, עוד לא נתקלתי בטיעון אחד לעניין ממך. כשתעלה כזה, תקבל יחס אחר.

saar7650

New member
חה,חה,חה

מה אפשר לענות לסטנדאפיסט כ"כ מוכשר אם לא בגיחוכי סרק?... כאתה תדבר לעניין אשמח להגיב! בינתיים- החכמה היא ממך והלאה...

למעלה