למי שמשחק בהורסלנד...

ScooBy

New member
למי שמשחק בהורסלנד...

שאלה חשובה.... איך עושים את התמונות היפות?? כאילו, אני יודעת שאפשר לשלם לאנשים שיעשו את זה, אבל לא בא לי לשלם- בא לי לעשות בעצמי... אז מה צריך לעשות????

ScooBy

New member
ועוד דברים....

האם אפשר לאמן לעצמך את הסוס??? (אם אתה משחק בלי לשלם (משחק בסיסי...)) וגם איך עושים Homepage (גם אם אתה שחקן בסיסי...)??

S H I L G I

New member
אני משחקת...

אני וניצן ודורון ויעל... אוקי כמה דברים.. תמונות מכינים בתוכנה, אין צורך לשלם ולהיות פרמי! את הסוס את יכולה לאמן בשיטת הSHOWS ולא הTICKETS, כנסי למעלה ל SHOWS ואז תעשי סתם חיפוש על תחרות שעוד לא התקיימה (לחצי על הקובייה של התחרויות שעוד לא הסתיימו) ואז תגיעי לרשימה של תחרויות, תכנסי, ותגיעי לרשימת מקצים, תלחצי על כל מקצה ותכניסי את הסוס שאת רוחצה לאמן..ו..זהו..

ScooBy

New member
את עניין הSHOWS ידעתי לבד...

אני לא מטומטמת ואני משחקת מספיק זמן במשחק הזה בשביל להבין... איך קוראים לתוכנה ואיפה אפשר להוריד אותה???

ScooBy

New member
ואיך עושים עמוד למען השף../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

Olympic Jumper

New member
את יכולה לפחות להגיב יפה...

אנשים עוזרים לך כי הם חושבים שאת לא יודעת וככה את מתנהגת?!?!!?!? לא נראה לי שמישהו עוד ירצה לעזור לך בעניין אם ככה תתנהגי, תיהי נחמדה לכולם, ואם את כבר יודעת משהו שאומרים לך אז לפחות תגידי אז זה יפה ולא כמו שאת אומרת....

ScooBy

New member
תסלחי לי....

אבל, מה כבר אמרתי??? שאלתי שאלה מתוך תסכול לא מתוך כוונה רעה... ומצידי אל תעזרי לי, גם לא ביקשתי ממך, רק שאלתי שאלה מתוך תסכול!

dearanita

New member
אני לא מבין כלום במשחק הזה!!!

אני לא מבין איך מאמנים את הסוס של עצמי זתומרת איך רוכבים עליו ואיך מעבירים אותו לאורווה אחרת.... עזרה!

ScooBy

New member
אוקי... בוא נתחיל מההתחלה...

קודם אתה קונה סוס/סוסים... או בחנות (store) או ממשתתף אחר (נכנסים לHorses ועושים חיפוש...). את עיניין האימון אתה יכול לבצע בשתי שיטות, או לרשום את הסוס שלך לshow ואז הוא כאילו באימון/תחרות והוא מקבל נקודות לפי המקום שבו הוא זוכה או שאתה לוחץ בכרטיס האישי של הסוס על find a trainer for this horse ומחפש מאמן (השיטה הראשונה טובה יותר לפי דעתי...). את העיניין של הboarding פותריםפ גם באופן פשוט... מתי שאתה קונה סוס הוא נמצא זמנית בחינם באורווה של החנות ואחרי שבוע אתה מתחיל לשלם. הבעיה היא שבאורווה של החנות השכר אתה משלם הוא 500$ ולכן עדיף למצוא מקום אחר... את זה עושים ע"י לחיצה בכרטיס האישי של הסוס איפה שכתוב find another place או משהו כזה ואז אתה עושה חיפוש (שוב...) במידה ואתה שחקן פלטיניום, אתה יכול לבנות אורווה משלך ואז אתה קונה אוכל לסוסים ומאכיל אותם בעצמך ואתה גם יכול לפתוח את החווה לאנשים אחרים שישלמו לך כסף כדי שתאכיל את הסוסים שלהם... הבעיה במשחק פלטינה הוא שאתה צריך לשלם 25$ אמיתיים (!!!!) לאתר...

יש לי שאלה בקשר למשחק...

איך משיגים כסף? הרבה כסף? איך מאמנים ומתאמנים? איך בונים אורווה? איך קונים דברים לסוס? איך עושים הכלללל?

ScooBy

New member
אוקי... מההתחלה...

דבר ראשון בשביל לבנות אורווה ולאמן סוסים אחרים צריך להיות שחקן פלטינה (וזה דורש שילום של כסף אמיתי לאתר- 24$ או 25$)... את הדברים לסוס קונים בStore... אפשר לקנות שם גם סוס.... אם רוצים לאמן סוס אפשר לרשום אותו לshow או לשלם למאמן אחר שיעשה את זה (כבר הרחבתי לפני שתי הודעות על זה...) כסף משיגים בעיקרון ממכירה של סוסים (הדרך המהירה), אפשר גם להרביע בין סוסים ואז הסטליון מקבל כסף (זה לא עובד אם מרביעים את הסוסים שלך אחד עם השני...), אם יש לך אורווה אז אפשר כמובן להאכיל סוסים של אחרים ואז ישלמו לכם כסף ועוד מלא דברים אפשר לעשות..... תשאלו מישהו שמשחק ויש לו אורווה וכל זה...

ScooBy

New member
את סוס הסוס....

אם מישהו רוצה לקנות סוסים במחיר טוב שיבדוק את הסוסים שלי... שם משתמש שלי הוא: Ogi Grin לוחצים על player (ליד איפה שנכנסים לחיפוש סוסים), רושמים את השם (עם הקפדה על אותיות גדולות) או את מספר המשתמש...

הורסלנד רולז!!!

חחחחחחחחח בעקרון אני לא כל כך יכולה לענות בהרחבה עכשיו אבל: כדי לעשות תמונות את צריכה תוכנת גרפיקה, חוץ מזה יש הרבה שעושים את זה בחינם כי הם סתם אוהבים את זה... אם את BASIC אבל עדיין רוצה לאמן עם הכרטיסים את צריכה לשלם ל PREMI, אני PREMI והכרטיסים שלנו עולים 400 וזה מאוד זול יחסית... הדרך הכי טובה היא SHOWS ככה גם אנחנו מאמנות, כי כרטיסיםמביאים לך 5 נקודות כל אחד ויש הגבלה של 30 בחודש סה"כ 150 נקודות... לא מספיק... אני משתמש 288238 או- pony tales

ScooBy

New member
תודה תודה תודה ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ר ו ב י ן

New member
לכל המתקדמים בהורסלנד

יש כאלה כנראה שכבר לא נכנסים הרבה למשחק ולכן הורסים (קצת) לשחקנים שסוסיהם נמצאים בחוות שלהם ע"י כך שהסוסים לא אוכלים כי אין להם אוכל. יכול להיות שזה בעיה במשחק ולא אשמתכם אבל תיכנסו תקנו אוכל לחווה שלכם כי אישית אחד הסוסים שלי לא אוכל והשניים האחרים יפסיקו עוד מעט.

למעלה