למי שלא ראה -כתבה מתוך ידיעות.

Shir 100

New member
למי שלא ראה -כתבה מתוך ידיעות.

הקטנטנות התבגרו
יוצרת "קטנטנות" כריס מורנה יוצאת בסידרה חדשה, "דרכו של מורד" ג. קוגן ואתי איתן הפרק הראשון של "דרכו של מורד" (REBELDE WAY), הפקה חדשה של יאיר דורי וכריס מורנה (יוצרת "קטנטנות"), יצא השבוע לאוויר, ועולם הטלוויזיה חוגג תחילתה של ידידות חדשה: ההון הישראלי והדמיון הארגנטיני, שחברו יחדיו לעשות את ההמשך המתבקש של "קטנטנות", הפעם למתבגרים. מורנה, שלא מזמן ביקרה אצלנו יחד עם כוכבי "קטנטנות", קמילה ופליפה, אומרת שהשותפות נוצרה במקרה. "יאיר הזמין אותי לישראל, ובמרץ החלטתי מתוך אינטואיציה שאני נוסעת. היה לי תקציב נדיב, בלי לחץ, כי כבר סוכם שיאיר מוכר את הסידרה לכמה ארצות, כולל ישראל. אגב, מכאן השם, חצי בספרדית וחצי באנגלית, כדי שבכל הארצות יבינו אותו". ב-20 שנות קריירה הפכה מורנה ליוצרת הצלחות סידרתית, שהגדולה מכולן היא כמובן "קטנטנות". רק עכשיו, בגיל 46, הכריזה על עצמאות והקימה חברת הפקה משלה, "כריס מורנה גרופ". "דרכו של מורד" תהיה תרכובת של ריאליטי שואו, דוקודרמה בשידור חי וטלנובלה מוסיקלית. מורנה: "זו לא תהיה השתקפות אמיתית של מציאות חברתית, אלא בידור מכוון לקהל בינלאומי, שמטרתו להאיר את היחסים בין הורים לילדים, במיוחד נוכח המסר הכפול שהמבוגרים מעבירים לצעירים. במסווה של בידור אני מתכוונת להביא בסידרה גם מסר של תקווה". הבידור יגיע בקצב הרוק, על כתפיהם של ארבעת הגיבורים - קמילה, פליפה, לואיסנה ומרטין (כולם בוגרי "קטנטנות") - שיגיעו לארץ באוגוסט, להקרנת הפרק הראשון של הסידרה אצלנו. עוד לפני שהסידרה יצאה לאוויר, יצא כבר דיסק הפסקול שלה שהופק על ידי "סוני". יש בו שירים בספרדית של מורנה ורוקי נילסן, וידאו קליפ עם שיר הנושא ("BONITA DE MAS", יותר מדי יפה). וגם המרצ´נדייזינג חוגג: מותגים על תיקים, מחברות, עפרונות וגם חוברת. פס הייצור המכונה כריס מורנה חזר לפעול במלוא הקיטור, והוא מתחרה רציני להצלחה העיסקית של המותג "קטנטנות".

חגית756

New member
סליחה?! לא לא שאני אבין,מרטין??????

ככה הורסים את השם הפצצתי של החתיך שלי אז לכככוווללללםםם:::::: קוראים לו בנחמין שמעתם?ב-נ-ח-מ-י-ן-!-!-!

../images/Emo12.gif מרטין../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

קוראים לו בנחמין לא מרטין!!! מישהו צריך להבהיר להם את זה!!!

telenovela

New member
שאלות!!!

מתי הסידרה מגיעה לישראל? ובאיזה מוסף כי אני מנויה

למעלה