למי שייך השטח בתחנת הרכבת הישנה בפתח תקווה ?

מצב
הנושא נעול.

25306yosef

New member
מסילת הרכבת זה חלקה מספר 10 (בגוש 6357),

אני אנסה לעשות את זה יותר ברור
שים לב לקובץ המצורף:
השטח שתחמתי באדום מלא בקברים.
הוא מצוי באמצע המסילה שתוכננה.
ואילו הקברים שתחמת באדום נמצאים בחלקה מספר 1 בגוש 6356. הקו האדום השמאלי שתחמת, הוא הגבול בין בית העלמין לשטח הרכבת (חלקה מספר 1 בגוש 6356 גובלת עם חלקה מספר 10 בגוש 6357).

בכל מקרה, בנסח הטאבו של מסילת הרכבת שצורף לעייל אין כל פרטים לגבי חברת קדישא או בית קברות. ואילו שטח הקבורה הנמצא בחלקה מספר 1 בגוש 6356 אינו נמצא בשטח מסילת הרכבת, הוא רק גובל בו.

rans778

New member
לא כפי הנראה במפה

ואילו הקברים שתחמת באדום נמצאים בחלקה מספר 1 בגוש 6356. הקו האדום השמאלי שתחמת, הוא הגבול בין בית העלמין לשטח הרכבת (חלקה מספר 1 בגוש 6356 גובלת עם חלקה מספר 10 בגוש 6357).

בכל מקרה, בנסח הטאבו של מסילת הרכבת שצורף לעייל אין כל פרטים לגבי חברת קדישא או בית קברות. ואילו שטח הקבורה הנמצא בחלקה מספר 1 בגוש 6356 אינו נמצא בשטח מסילת הרכבת, הוא רק גובל בו.
לא כפי הנראה במפה
אני תחמתי שטח מפוספס.
שטח שבתוכו (!!) לפי התכנית היתה אמורה לעבור הרכבת. אמנם בשיקוע, אבל עדיין בתוך השטח שסימנתי ולא משמאלו.
למיטב הבנתי, הגבול, היה אמור להיות הקו הימני, לא השמאלי.

25306yosef

New member
חלקה מספר 10 זו החלקה של מסילת הרכבת

לא כפי הנראה במפה
אני תחמתי שטח מפוספס.
שטח שבתוכו (!!) לפי התכנית היתה אמורה לעבור הרכבת. אמנם בשיקוע, אבל עדיין בתוך השטח שסימנתי ולא משמאלו.
למיטב הבנתי, הגבול, היה אמור להיות הקו הימני, לא השמאלי.
כפי שהוסדר המקרקעין במקום בשנת 1932 ועליה היתה מסילת הרכבת שפעלה עד יומה האחרון.

לעומת זאת התכנית שעליה אתה מדבר, היא רק תכנית וככל הנראה לא תצא לפועל לעולם. ואם כן, אז ככל הנראה תעבור בתוואי שונה מהמתוכנן או בתוך חלקה 10 כפי שהיה בעבר.

rans778

New member
נכון ולא נכון

כפי שהוסדר המקרקעין במקום בשנת 1932 ועליה היתה מסילת הרכבת שפעלה עד יומה האחרון.

לעומת זאת התכנית שעליה אתה מדבר, היא רק תכנית וככל הנראה לא תצא לפועל לעולם. ואם כן, אז ככל הנראה תעבור בתוואי שונה מהמתוכנן או בתוך חלקה 10 כפי שהיה בעבר.
נכון ולא נכון
אמנם כנראה שתכנית הרכבת לא תצא לפועל,
אבל התוואי הזה הוא התקווה האחרונה ליציאה נוספת משכונת אם המושבות.
כל שאר הקרקעות מסביבות, פרטיות ויהיה קשה עד בלתי אפשרי לנצלן לבניית כביש.
ידוע לי שהרכבת החלה כבר בתהליכי ויתור על הקרקע, אבל בטח לא לטובת בניית קברים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה