למי שזוכר

dana7279

New member
למי שזוכר

המקרה שלי הוא עם הבחור שעובד איתי שהחליט שהוא לא רוצה להיות בשום קשר איתי כי לטענתו אני צינית מדי ואיך הוא אומר- כשדברים לא זורמים ביחד, שיזרמו לחוד. אז רציתי רק לרשום איך זה נגמר, זה לא ממש נגמר, אבל אולי הגיע הזמן שאני אתנהג כאילו זה נגמר. כבר חודש שאנחנו לא מדברים, אבל ממש! מדברים רק על דברים שקשורים לעבודה, לא כלום מעבר, למרות שבזמן האחרון הוא זורק מילה פה מילה שם, הערות שהוא לא חייב להגיד וכאילו אומר לעצמו...אולי זה באמת רק לעצמו... בכל מקרה, חברה שלי דיברה איתו השבוע והוא אמר לה שאין לנו על מה לדבר, אין ביננו שומדבר משותף, והדבר שהכי הציק לי שהוא אמר לה זה שמההתחלה הוא לא הסתדר איתי.... על מה הוא מדבר??? אוקיי, יכול להיות שזה שהוא היה איתי כל המשמרות שהיו לנו יחד, גרם לי לפרש את זה שהוא נהנה בחברתי, אבל זה שהוא שאל אותי מה הסיכויים שנצא, לא אומר כלום? מה, הוא סתם עושה סקר??? והיא אמרה לו שהוא ממש לא מפרש אותי נכון וזה שהוא לא הבין משהו כמו שהתכוונתי אליו, עדיין לא מצדיק תגובה כזאת קיצונית/ילדותית היא גם אמרה לו שלדעתה הוא פספס פה משהו, אז הוא ניסה לתחקר אותה למה היא מתכוונת ואם זה משהו רומנטי, אז היא אמרה לו שהיא לא יודעת ואולי, אז הוא אמר לה שזה לא היה קורה כי אנחנו לא מתאימים... אני פשוט משתגעת מאיך שזה התדרדר...על מה הוא מדבר?? הוא באמת היה דבוק אליי משמרות שלמות והוא גם די הזמין אותי לצאת, אז כמה ימים אח"כ התווכחנו על משהו שהוא יותר מדבילי וזהו!!! הכל נגמר?! זהו בערך...אני יודעת שאני לא אזום עוד שיחה איתו ואני פשוט לא רואה איך עניינים יזוזו לכיוון חיובי, אז נראה לי שאני פשוט צריכה להשאיר את כל הקטע הזה מאוחורי... ההודעה הזאת לא ממש דורשת תגובות, אבל למי שיש, אני אשמח...

melodynoa

New member
נראה כאילו את גדולה על הבחור

והוא מפחד להפגע ממך כי מנסיון שלו הוא נפגע מבחורות כמוך. ללא ספק, לא משנה מה היה בעבר, הוא החליט שהוא לא רוצה להמשיך אם זה. בטוח שבעבר הוא חיבב אותך או היה דלוק עלייך (ואולי עדיין) ויכול להיות שעכשיו הוא מבין שזה לא יכול ללכת ביניכם, אפילו אם את מוצאת חן בעיניו... ואת יודעת מה, יש לי סיפור דומה עם בחור שעכשיו אני יוצאת איתו, הוא מוצא חן בעיני, ואני די דלוקה עליו, והוא יוצא רק איתי, אבל לא נראה לי שהוא צריך אשה בחיים שלו, הוא עובד קשה, יש לו פרוייקט אישי - סרט שהוא עושה עם חבר טוב, שבו הוא מתעסק כל שנייה פנויה שיש לו, הוא נמשך אליי, אבל לא מפתח את הרגשות, האקסית שלו די תקועה לו בראש (נפרדו לפני שנה) והוא מצהיר שהוא חייב להמשיך הלאה, אבל ככל הנראה אין לו מספיק זמן להקדיש לי, הוא לא יכול להיות הרבה שעות עם מישהי, ובטח שלא כל יום, אז לא צריך, אני מתה לחתוך את זה, אבל יש לי רגשות אליו. הוא מבחינתו "זורם", בטח, סבבה לו, כל עוד הוא מקבל. הוא בנאדם רציני, והוא באמת טוב, אבל אני צריכה יותר תשומת לב. הוא גם אמר שאין הבדל בין בת זוג לחבר טוב (חוץ מהסקס כמובן), וזה נראה לי אינפנטילי. אז אנחנו לא מתאימים וזהו. בא לי להעיף אותו.

טוב תראי

תברחי ממנו כל עוד את יכולה... טוב שבהוא לא בעניין כי את לא צריכה גבר כזה.. הוא מסוג הגברים שעדיין מחפשים את עצמם.. וכנראה שסתם מפלרטטים להנאתם עם כל דבר שבא ..כי אולי יצא להם מזה סקס סוער.. את לא הבחורה המתאימה אז שיחפש את זה במקום אחר ואל תייסרי את עצמך כי כך הוא שם לב שאת לוקחת אותו ברצינות וזה מנפח לו את האגו שגם ככה מנופח לדעתי.. כך שפשוט תמשיכי לך הלאה.. זה נכון שקל להגיד וקשה ליישם אבל מבטיחה שעוד כמה חודשים תסתכלי על מה שכתבת כאן ותצחקי.. למה מי הוא בכלל??????? לא??????.., אחחחחחחח גברברים כמה שלפעמים אתם קשים לפיצוח... בדיוק בגלל זה עדיף תמיד להיות הכי דוגריים שאפשר ולזרוק את כל האמת בפנים......... תחייכי בסביבתו...והוא יחייך אלייך אבל בפנים יבין שאת לא תהיי שלו בחיים... בהצלחה מתוקה

ghatto

New member
אם את בכל זאת עדיין מעוניינת

אז אל תטרקי דלתות. תהיי נחמדה ותחפשי בחור אחר בינתיים.

למעלה