למישהו, לעזאזל, יש תמונה של השחקן

למישהו, לעזאזל, יש תמונה של השחקן

(?) תומר אליהו ?

ואגב, עוד משהו. לכל המפקפקים בקהל

האדיר של כפר סבא (ולאו דווקא מבחינת הכמות). כמה מהדברים שנאמרו לאתר הלב הירוק, ע"י שחקן מכבי אחי נצרת בהווה
חיים סילבס בעקבות העזיבה: "אין לכם מושג כמה אני אוהב את הקהל וכמה קשה לי לעזוב. אני מקווה שהאוהדים לא יחשבו שברחתי לחתום בקבוצה אחרת, באמת שרציתי להישאר כאן אך היו ביני לבין הקבוצה פערים כספיים משמעותיים ויש לי בת עכשיו ואני צריך גם לדאוג למשפחה שלי. כל כך הייתי מאושר ביום שעלינו ליגה, הכל התפרץ אצלי, כל כך שמחתי בשביל הקהל הזה עם הלב הגדול והחגיגות בכיכר היו מדהימות ואני מאוד עצוב שככה נגמר הרומן עם הקבוצה, למרות שחתמתי בנצרת היום ואני אמור להיות שמח אני מרגיש רע והייתי רוצה לעלות עם הקבוצה לליגת העל וביחד עם הסגל שהצעדנו את הקבוצה בעונה שעברה, בתוספת חיזוקים, להצעיד את הקבוצה בעונה הבאה". גם אלון זיו, שחקן העונה בעונה החולפת, אמר לאתר: "כרגע אנחנו במו"מ ואני מקווה להישאר בקבוצה בייחוד בגלל הקהל המדהים הזה שיש לכם". עוד הוא אמר - " אני אוהב את הקהל ואני מקווה להישאר אתכם גם בעונה הבאה, אך גם אם לא אשאר אני אבוא למשחקים כדי לשבת אתכם למעלה עם התופים והדרבוקות ונעשה שמח, אתם קהל מדהים".

למעלה