למישהו בא לעזור לי קצת?

sivi1988

New member
למישהו בא לעזור לי קצת?

אהלן אנשים ולילה טוב! לפני כמה ימים הייתי במיונים לאשכול "הדרכת אוכלוסייה אזרחית" בכל אופן,עברתי את השלב הראשון והיום התקשרו אליי וזימנו אותי לראיון במוזיאון המחתרות בעכו וואט דה פאק?! מה מוזיאון עכשיו בשאלון העדפות רשמתי שאני הכי לא רוצה את זה בכל אופן,עשיתי כמה טלפונים, יצא שביום ראשון הקצינת הדרכה של חיל האוויר צריכה להודיע לי אם אני אקבל זימון, אבל קודם אני צריכה לחתום ויתור על המוזיאון ההוא, ואני לא יודעת מה לעשות מצד אחד, להיות כל יום ב3 בבית נשמ ע סבבה, מצד שני אין הרגשה של צבא, גם אני הייתי ילדה בת 9, ולשמוע דברים כאלה זה לא מעניין בכלל... אבל מצד שני, אם אני אתגייס לכלל צהל"י? בקיצור מה אתם מייעצים לי לעשות, להמשיך עם המיון למוזיאון חיל האוויר למרות שאני יודעת שאין המון סיכויים שאני אתקבל, או להסתפק במוזיאון של המחתרות, או אולי אפילו לעבור לפיקוד העורף.. יש לי את האפשרות להיות מדריכה שם.. אני אשמח לכמה שיותר עצות כי אני באמת בדילמה בעניין הזה

orangeada

New member
אם את רוצה להדריך

לכי על זה- הדרכה זה אחד התפקידים הכיפים והמספקים שיש. לגבי לא להרגיש בצא- זה החסרון של כל מקום שהוא בסיס פתוח. במקום שהוא אזרחי אז בכלל אבל יש מצב שבאים גם חיילים לבקר שם אז זה לא נורא
להגיע ב3 הביתה? את יכולה אז שיהיה לך חיים שלמים בבית או בסביבה!!!- תחביבים, ספורט, קולנוע, ספרים וכו' פיקוד העורף נראה לי פחות מעניין גם אח"כ תוכלי להמשיך לעבוד שם..

למעלה