למה??????

למה??????

הראל סקעת עוד פעם במקום שני אתם מעריצים שלו צריכים להמשיך ולהצביע לו אם הצבעתם פעמיים תצביעו 4 אם הצבעתם 20 פעמים צבעו 40 תשלחו את הקוד1364 ל2424 ואני מקווה שמחר אני יבוא ויגיד כמה אני שמחה שעלתם את הראל זסקעת למקום ראשון כי לדעתי זה לא יכול להיות שרוני באה ומדיחה את הראל סקעת ממקום ראשון שהיה 72 ימים במקום ראשון ברצף אני קיוותי ל100 ימים אבל זה לא ייתכן שרוני תדיח את סקעת בעוד שאמנים פי מיליון יותר טובים ממנה לא ידיחו אותה אני לא רוצה להגיד כי זוהי סופה של הסוף של הראל סקעת במבוקשים זה חומר למחשבה תחשבו על זה

עוד משהו

תפיצו בפורמים של הראל סקעת שימשכו להצביע לו ואפילו יותר הקמפיין הראל סקעת חזרה למקום ראשון

אתן חייבות להבין משהו

זה פשוט לא הגיוני שתקחו את המצעד הזה כ"כ קשה. אז הוא ירד, אז מה? מה נשיג בזה שהוא יעלה שוב? כבוד? בדיוק ההפך, לאנשים כבר מתחיל להמאס ממנו מרוב שהם שומעים אותו כל היום. פשוט אין טעם לבזבז כסף על שטות שכזאת. סך הכל ערוץ 24!!! סך הכל מצעד מטופש שלא קובע כלום לגבי העתיד \ ההצלחה של הראל. פשוט מטומטם מצידנו להשקיע בזה, ממילא את הנני כאן את יכולה לראות מתי שאת רוצה, מה זה משנה אם את רואה אותו בערוץ 24 או במחשב שלך? תבינו בבקשה שזה סך הכל מצעד מטופש בערוץ מטופש. ולא שאני לא רוצה שהראל יהיה במקום הראשון, ברור שאני רוצה. אבל שזה כבר מגיע לרמות כאלו של טירוף זה נהיה ממש פאטתי. על זה לבזבז כסף? על השטות הזאת? לקחת כל כך קשה את זה שהוא ירד מקום אחד במצעד? אני פשוט לא יכולה להבין את זה... וחוץ מזה אנחנו לא אלו שמשלמים את החשבון פלאפון אלא ההורים שלנו. אז כל הבנות האלו שמצביעות להראל 40 פעם במקום 20 [שגם 20 זה מספר מופרך בהחלט]- תשאלו קודם את ההורים שלכם אם הם מרשים לכם לבזבז כל כך הרבה כסף ואנרגיה על מצעד טפשי. ואור, זה לא משהו אישי נגדך, זה בכלליות לכל אלו שלקחו את המצעד הזה כ"כ ברצינות... וסליחה מראש אם פגעתי, זאת באמת רק חוות דעתי על העניין

Danielushhhh

New member
מסכימה איתך../images/Emo45.gif

אני בכלל כל הקטע הזה של ההצבעות
למרות שבגמר כ"נ בניצנים בזבזתי הרבה אנרגיות על הצבעה לסקעת

t0mi

New member
תודה שככה אתן מכירות אותי!!!

אתן יודעות שאני כל הזמן נגד ההצבעות ב24!!! כנראה שאף אחד באמת לא מתעניין בהודעות שלי! אתם יודעים מה? לא מתעניינים? לא צריך! אני עוזבת

לא תומי, לאאאאאאאאאאאאא!!! ../images/Emo7.gif

אל תעזבי!!!!!!!!!!! עלייך הנשק הסודי עובד (מואמהאהמאוהמאהומאהומאהומואהמואמה - את לא חזקה כמו יעל!!!) ואני לא אהסס להתשמש בו!!! יופי עוד אחת שנוטשת אותי, תקשיבי, אני צירכה לדבר איתך דחוף! כנסי למסנג'ר!!!

הבנתי את זה, פשוט...

אתמול ממש לא הרגשתי טוב, והייתי חולה וכאב לי לנשום
... אבל היום אני מרגישה הרבה יותר טוב! ותודה לנעמה על החיבוקים!

לכאן ומהר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מה זה אתם צריכים להצביע לו?! מה בגל שאני מעריץ שלו חלה עליי חובה לבזבז את הכסף שלי? המצעד הזה זה שטויות
לא אכפת לי מזה
אני גם לא רואה את זה
אם את רוצה להציע- תצביעי. וחוץ מזה, אני בטוח שזה לא יעזור..אנחנו לא היחידים שמצביעים וכנראה שלאנשים נמאס לראות את אותו שיר כללללל יום

אתה מעריץ שלו?

יענו (רק לי המילה הזאת מזכירה את יהודה סעדו
?
) כל תמונה שלו אתה מאבד פעימה וחושב "גאד איזה חתיך איזה מושלם איזה מהמם" וכל פעם שהוא שר אתה שלולית קטנטנה שכזאת שחושבת "הגעתי לגן עדן?"
אם אתה אומר לי כן, על הראשונה, אני סופית שולחת אותך לניתוח שינוי מין

חחחחחחחח

נו ברור רק אני... עזבי אותך שר כל פעם שאני רואה אותו אני נמס מרוב חתיכות

למעלה