למה שנה לוקח ?

leeloo

New member
למה שנה לוקח ?

וואו הפורום השתגע.... דבר ראשון- הכותרת של ההודעה שעכשיו אני כותבת ניראת פי 3 גדולה יותר, דבר שני- ש-נ-ה לוקח לפורום להפתח לגמרי! די! למה אין לי ADSL?????? אבל אבא שלי אמר לי שברגע שהכבלים יביאו את האינטרנט המהיר שלהם אז נתחבר לזה. אוף אבל זה יקרה רק בעוד איזה חמישים שנה. נמאס לי לחכות מיליון שנה עד שהדפים יפתחו. ובנימה יותר אופטימית- יש לי יום הולדת היום!!! יש יש!! אני חולה על ימי הולדת! ואני בת 17! :) עוד מעט אני אשיג איזה רשיון נהיגה ואז אני אהיה מאושרת! :) שיהיה לכם יום נפלא, כמו לי! לילו

tenen

New member
מזל טוב

מזל טוב ובקשר לנושא השני לי יהיה adsl בקיץ

tenen

New member
כמעט שכחתי

הבעיה היא בסרבר של תפוז נראה לי כי זה סך הכל עמוד מאוד פשוט :) פשוט יש אתר קטן משלי זה העומס כאן כנראה שיש המון אנשים או תכנון לא נכון ובזבוז של משאבים גם אם היה לך adsl זה לא היה יותר מהיר :)

leeloo

New member
לא, לצערי!

אז בשביל לתקן את המצב הנה ה- ICQ שלי: 23158156 ותודה. חוץ מזה, זו רק אני או שנעשו שינויים בפורום? היום מופיע אחרי החודש בתאריך, והכותרת בהודעה גדלה בהרבה!

hasaroot

New member
הברנש שונא ימי הולדת!

זה סתם סימן שלא מתת לשנה..... זה בעצם מה שחוגגים.. הימולדת של הברנש תמיד נופלת על תאיריכים גרועים (יום כיפור..) והוא תמיד מתאכזב.. הדבר היחיד הטוב ביומהולדת זה הבלונים ליד האיציק... אבל מזל טוב!!! הברנש גאה בך habarnashזה עם הליפה

מזל טוב

האינטרנט בכבלים... חלום... פי 2 יותר מהיר... רק חבל שזה באמת לוקח יותר מדי זמן להגיע

למעלה