למה נכשל לי גם הפעם

yala75

New member
למה נכשל לי גם הפעם

היום בבוקר ראיתי שהמחזור הגיע לי והבנתי שנכשל לי ושוב טיפול שנכשל. אני מרגישה אשמה על דברים שעשיתי ואולי בגללם זה נכשל לי. אני רוצה לקחת הפסקה לכמה זמן מהכל כדי לראות מה קורה אותי. אני שבורה אבל חזקה. אני מצטערת שזה ככה.

שמולה

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אני מזדהה איתך מאד. כל פעם שמגיעה המכשפה אני מנסה לחשוב אולי זה בגלל שלא היינו ערניים בזמן... בכל מיני דברים. תהיי חזקה ! זה יעזור! מתפללת בשבילך
שמולה

קייצית

New member
ליבי יוצא אליך../images/Emo42.gif

יאלה יקרה, ליבי יוצא אליך !! אני כל כך מצטערת. לעניות דעתי הפסקה זה דבר חיובי, אני עכשיו בהפסקה וזה נעים ביותר (עד כמה שאפשר להרגיש נעים בימים טרופים אלה). אל תרגישי אשמה ! אני יודעת שקל להגיד, אני אלופת העולם בלהרגיש אשמה, כשהפלתי בשבוע 11 אחרי IVF, "אכלתי" את עצמי ושחזרתי כל רגע כביכול מסוכן, ואת יודעת מה ? אני לא אשמה !! פשוט לא.היום אני מבינה את זה. זה היה קורה בכל מקרה. ב- IVF האחרון עשיתי הכל לפי הספר כולל מנוחה היסטרית, לא נגעתי בכלום והטיפול בכל זאת נכשל, כך שאין חוקים כאן, וזה פשוט לא פייר כלפי עצמנו לעשות את זה, למרות שזה מאוד טבעי. יש משהו בכל תהליך ה- IVF שמאוד מדגיש את השליטה שלנו, אנחנו שולטות בביציות, בזרע בערבוב, בעוברים טרום ההחזרה, והשליטה הזאת קשה, כי בכל זאת צריך להבין שאנחנו בכל זאת Powerless ושמגיע הרגע שבאמת צריך לשחרר, אנחנו לא מסוגלות. תהיי טובה אל עצמך, תפנקי את עצמך, מגיע לך !! אני לא מכירה אותך אבל ממה שהספקתי לקרוא כאן את מיוחדת ומקסימה.

באאבו

New member
גם אנחנו שואלות...../images/Emo4.gif

היי יאלה, מצטערת על השלילי המר
האם עשיתם כבר את כל הבדיקות האפשריות לבירור הסיבה?? מאחלת לך הפסקה נעימה..
ומקווה שאחריה תחזרי עם כוחות להמשיך ולחתור.. בהצלחה, באאבו

../images/Emo7.gif../images/Emo14.gif

מצטערת לשמוע לפעמים אנחנו מאשימות את עצמנו - אבל בטוח שזו לא אשמתך ושזה לא מגיע לך (למעשה לאף אחת זה לא מגיע...) הפסקה זה רעיון טוב, תוכלי לנוח ולמלא קצת מצברים... לא חייבים תמיד להיות חזקים, מותר גם להתפרק

אולה *

New member
שבורה וחזקה יקרה!

מצטערת ששוב נכשלת. זה קשה להתאכזב כל פעם מחדש. טוב שהחלטתם לקחת פסק זמן. אין כמו הפסקה אמיתית מהטיפולים - זה נותן המון כוח, זה מחזק את הקשר, זה מרפא את הנפש והגוף. מקווה שתתאוששי במהרה ותחזרי כדי להצליח.
אולה

מיכל ק-ש

New member
למה? אם רק היינו יודעים...../images/Emo4.gif

יאלה, אני מצטערת בשבילך. אל תרגישי אשמה. מספיק קשה לך גם כך. מקווה שבקרוב תשאלי למה ואיך קרה שדווקא הפעם זה כן הצליח לי...

yala75

New member
תודה על העידוד

אני לוקחת הפסקה מהכל כולל הפורום אני רוצה קצת לחשוב לראות מה קורה איתי. אני זקוקה לזה. אני מקווה שמבינים אותי, כרגע אין לי כוחות לעודד ולתמוך ולעזור לאחרים.חסרות לי אנרגיות. תודה על הכל. אני מקווה שארגיש טוב אוכל להציץ ולחזור.

yggig75אל תתיאשי קחי הפסקה כי זה

בריא לפעמים אחרי תקופה מסוימת אני יודע מה זה להתאכזב כי גם אני ואישתי לקח לנו הרבה זמו עד שהיא נכנסה להריון לא להתייאש שבעלך יחזק ויתומך בך כמה שיותר בעזרת השם שאת תהיי בהריון שיקרה כמה שיותר מהר אז את תשקחי את כל הסבל שאת עברת שהיה לכם בהצלחה והמון סבלנות ושקט נפשי מזוג שישלהם הרבה נסיון ולא לאבד תקווה לרגע אחד

תוליק

New member
בתור אחת שהשם השני שלה הוא

"תחושת אשמה" אני לוקחת לעצמי את הזכות לומר לך שתפסיקי לדבר שטויות. אני לא יודעת מה עשית אבל לעניות דעתי כל עוד לא הלכת לעשות הפלה/שמת קונדום וכדומה לא עשית שום דבר שבגללו את לא בהריון. את מבינה אנחנו מתות להאמין שיש לנו שליטה ושזה בגלל X או Y אבל האמת הערומה היא שאין לנו שליטה. וזה מערער את עולמנו. אז אנחנו נתפסות בכל דבר. "רגע, שתיתי קפה" "רגע, רצתי אתמול אחרי האוטובוס". זה לא עובד ככה חמודה. זכותך (ואלי אפילו חובתך, תלוי במצב בו את נמצאת) לקחת הפסקה לפעמים זה בריא, אבל אל תאשימי את עצמך (כמאמר הבדיחה - יש אחרים שיעשו זאת בשבילך
) אני מקווה שלא כתבתי חריף מדי,שהבנת שכל מה שאמרתי יצא מתוך הלב ומאהבה ושיהיה בהצלחה.

נועם@בת

New member
../images/Emo24.gif יאלה חמודה שלי ../images/Emo14.gif

הלואי ולמישהו היתה תשובה לשאלה הזאת. רגשי אשמה? על מה? על שלקחת פרדינזון שגמר לך את הנשמה? על שקיבלת זריקות יום אחרי יום, עשית בדיקות דם והלכת לרופא? על שעשית כל מה שרק אפשר אבל המציאות נשכה אותך במקום לחייך אליך? אין שום טעם ברגשות אשמה. גם אם עשית קיצור דרך פה ושם- אין סיכוי שזאת הסיבה. קחי לך את הזמן, עשי הפסקה גם בטיפולים וגם כאן. תתחילי להסתכל החוצה על השמיים הבהירים ועל הנוף. תחיי בעולם נטול זריקות ובדיקוץ ופשוט תנשמי במלוא הריאות.
נועם

yala75

New member
נועם הגוף שלי כל כך רפוי אבל אני

רציתי לענות לך ולכל אלה שכתבו לי. אני מרגישה כל כך רע שאין לי כוחות ואני לא מפסיקה לבכות. לכן אין לי כוחות להסתכל במחשב. ואולי הפסקה זה דבר טוב.ומה שכתבתם לי זה כל כך מעודד שזה גורם לי לבכות עוד יותר. אני מתי שהוא אחזור שאני ארגיש חזקה יותר וגם אוכל לעזור ולתרום. הטיפול הזה הוא טיפול 14 אני חושבת כולל הפריות מבחנה. לפעמים נדמה לי שכל מה שאני עושה לא עוזר כל טיפול נכשל ואחרי שאומרים לך שאצלך הכל תקין. הלוואי והייתי יכולה לעשות יותר כדי שזה יצליח. תודה לכולן. שבת שלום.

תוליק

New member
נשמע שאת חשה ממש רע יאלה

אני שולחת לך אנרגיות
חיוביות ומזכירה את מילותיהם של שתי רבניות גדולות: של הרבנית הדגולה סקרלט אוהרה "מחר יהיה יום חדש" ושל הרבנית האומנת ג´ולי אנדריוס שליטה "כל פעם שהאל סוגר דלת, איפשהו הוא פותח חלון" כל כך הייתי רוצה לעודד אותך...

כתבתי מלא אבל נמחק לי

אז אני אכתוב לך רק שאני מחבקת המון איתך בכול החלטה ויודעת שבסוף גם לך יהיה רק תפנקי את עצמך קצת טוב????? שחר

גם ממני ../images/Emo24.gif גדול אלייך

אם את עדיין כאן היום לפני ההפסקה, רק
גדול, הפסקה נעימה שתבוא עם בשורות טובות.. תנוחי ותדאגי לעצמך ולבעלך, יהיה טוב - מקווה כל כך. בינתיים ביי מכל ה-
ד.

רומי 007

New member
רוצה לחזק אותך

וקודם כל בבקשה אל תכבידי על עצמך יותר ממה שכבר רע לך באופן טבעי. אל תכעסי על עצמך בבקשה. אחד הדרים הכי קשים בכל העניין של ההפריות שאין את מי להאשים. בכשלונות הראשונים יש אכזבה עם תחושות אשמה כבדות ורצון לזרוק את זה על כל העולם ואח"כ יש כשלונות אחרים שבהם כבר נשאר סתם צער טהור. אז יקירתי, אני מצטערת בצערך הטהור. ההפסקה חשובה מאוד ואני יודעת שתחזרי ממנה עם כוחות מחודשים. ולקראת סוף ההפסקה, כשתאזרי כוחות, אני ממליצה לך גם ללכת למומחה נוסף שישקול את כל האינפורמציה עד כה. לא כתבת כמה מתוך הנסיונות הם IVF אבל יש לזה משמעות. לפעמים אנחנו מנסים המון שנים משהו שלא מתאים ובשיטה אחרת זה פעם ראשונה וגמרנו. אז מבין הדמעות - קבלי חיבוק גדול ותני לעצמך קצת מנוחה.

למעלה