למה מחקתם אותי?

Brusi

New member
למה מחקתם אותי?

אני באמת צריך CDKEY לSTARCRAFT וזה חוקי!!!!!!!!!!!! יש לי גרסה מקורית של המשחק! יש לי CD KEY משלי! אני רק צריך עוד אחד בשביל שה BATTLE.NET יקבל את שניינו (אני ואחי) בבת אחת! אז בבקשה, אם למישהו יש גירסה מקורית של STARCRAFT אז שייתן לי את ה CD KEY! בבבבבבבבקשה!

Brusi

New member
למה?

מה בסך הכל ביקשתי
ואם כבר ז אז למה לא
או לפחות
?

subzero

New member
Larik, תרגיע.

וכן,זה לא חוקי. אבל למה ליזרוק אותיות כאלה ואחרות? תיכתוב "זה לא חוקי" וזהוא.

barkai36

New member
איך הפכת אותו "האגדתי"...

והוא כרגע בחופש מהצבא לתקופה שאין לי מושג מה היא אז אולי נראה הודעה או שתיים בפורום בימים הקרובים

Larik

New member
אני פשוט שומע עליו הרבה

אבל אני לא רואה אף הודעה שלו פה.

subzero

New member
קצת קשה לנהל פורום ולחסל מחבלים

אז קרוב לוואדאי שעד 2005 לא תיראה הודעה שלו, אלא אם כן תחפש בחיפוש מתקדם

barkai36

New member
לא האמת ראיתי אותו לפני כמה ימים

אני חושב שיש לו חופשה לזמן שאין לי מושג כמה אולי הוא כבר חזר לצבא אין לי מושג

freak2100

New member
Blizzard חשבו על זה, אבל לא עד הסוף

כשמשחקים אחד עם השני ברשת LAN אפשר לשחק עם אותו serial, זה דבר אחד ואם רוצים battle.net יש את גירסת בspown שמיועדת במיוחד בשביל זה, אבל.... במקרה של brusi (ואני יודע מה המקרה שלו, אני חבר שלו) יש שני מחשבים, שלו ושל אח שלו, והוא יכול להתקין באחד מהם spown אבל אז השני גם יהיה תלוי בו (לא יוכל לשחק לבד) וגם יהיה חייב לשחק במשחקים שהשני הוא הhost שלהם (בשביל שזאת לא תהיה שיטה להפצת משחקים) והכי גרוע-הוא לא יוכל לשחק בbroodwar כי אין spown לbroodwar רק לstarcraft (אי אפשר לעדכן spown ואם מתקינים את starcraft הלא spown אי אפשר להפוך אותו לspwon אז פשוט אי אפשר להתקין broodwar בגירסת spwon)

fodoflash

New member
אם מדברים על blizzard...

אז יש לי כבר בעיה בדיאבלו הוא מבקש cd-key ואין לי אותו הוא מבקש את הדיסק לפני שהוא מתקין לי את המשחק ואני לא יודע איך להתקין, משהוא יודע???

למעלה