למה וואלה נופלת?
תיקון של 5%??

מצב
הנושא נעול.

אביאיס

New member
וואלה!...צפי לשבוע של עליות חזקות

למה וואלה נופלת?
תיקון של 5%??
או שהודיעו משהו שפספסתי? כי במאיה לא כתוב כלום
שבוע טוב, אני מעריך שוואלה תעלה חזק השבוע, לנוכח הצפי לפרסום הדו"ח לרבעון השלישי ביום שני/שלישי. דו"ח שכמובן צפויי להיות מצויין. אני כמובן מחזיק בנייר, וכל אחד שיעשה כרצונו.

kendog keds

New member
למה וואלה נופלת? ../images/Emo2.gif תיקון של 5%??

למה וואלה נופלת?
תיקון של 5%??

kendog keds

New member
למה לא מכרתי? יש לי הרבה יותר

מימוש חביבי מימוש
מה רצית לעשות עליה 1000%? למה לא מכרת?אני קניתי עכשיו לסיבוב קטן.
למה לא מכרתי? יש לי הרבה יותר
סבלנות מהסיבוב הקטן והאיכותי האחרון (בזכות הפורום יש לציין!) הייתי ב-12 בצהרים על רווח 13%, עכשיו זה נחתך כמעט בחצי, אבל אני לא מוטרד. וואלה במגמת עלייה ארוכת טווח ואני די משוכנע שהסבלנות איתה תשתלם. אגב מתי הדו"חות הבאים שלה?

שולצצצ

New member
דוחות וואלה

למה וואלה נופלת?
תיקון של 5%??
דוחות וואלה
מישהו יודע מתי הדוחות של הרבעון השלישי אמורים להתפרסם? וככלל, היכן מוצאים אינפורמציה שכזו? בתודה...

טבעי שאחרי שמניה עולה

שבוע טוב, אני מעריך שוואלה תעלה חזק השבוע, לנוכח הצפי לפרסום הדו"ח לרבעון השלישי ביום שני/שלישי. דו"ח שכמובן צפויי להיות מצויין. אני כמובן מחזיק בנייר, וכל אחד שיעשה כרצונו.
טבעי שאחרי שמניה עולה
כמו שוואלה, יעצרו חלק מהמשקיעים ויממשו רווחים. אין לראות בכתוב המלצה לקנייה או מכירה של ני"ע זה. מחזיק במניה.

orelsror

New member
כולכם נראים מבינים

טבעי שאחרי שמניה עולה
כמו שוואלה, יעצרו חלק מהמשקיעים ויממשו רווחים. אין לראות בכתוב המלצה לקנייה או מכירה של ני"ע זה. מחזיק במניה.
כולכם נראים מבינים
אך הייתי רוצה לדעת האם יש פה מישהו שבהחלט מאמין במניה עד שהוא קנה אופציה3 .

אפיק שסובל ( אולי יותר נכון לומר

כל מי שמהלל את מניית וואלה ואחרות
כולם ממליצים על מניה אך לא יצא לי לקרא (אולי פיספסתי) הערות והארות על אופציה למניות.
נהנה ) מהרבה פחות מודעות וחשיפה. אני חושב שעיקר הבעיה פה היא בחוסר פרטים על נתונים כמו תוספת מימוש ויום אחרון למסחר.

פרסמה דוחות היום, מסחר באזור

נהנה ) מהרבה פחות מודעות וחשיפה. אני חושב שעיקר הבעיה פה היא בחוסר פרטים על נתונים כמו תוספת מימוש ויום אחרון למסחר.
פרסמה דוחות היום, מסחר באזור
ה3 מליון...

מצב
הנושא נעול.
למעלה