למה ההודעה שכתבתי בפורום אתמול

• פותח הנושא LordX
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

LordX

New member

נמחקה? היא לא הכילה שום מידע מעליב והיתה קשורה לנשא הפורום

oren*

New member
לא נמחקו אתמול הודעות היות ולא

נמחקה? היא לא הכילה שום מידע מעליב והיתה קשורה לנשא הפורום
נכנסתי לפורום (ההודעה גם לא נמחקה ע"י הנהלת הפורומים של תפוז). באיזה כינוי כתבת את ההודעה? אולי היא נדחקה לעמוד אחורי בפורום? אולי הייתה בעיה בשרתים והיא לא נקלטה כראוי, או בטעות נכתבה בפורום אחר? בכל מקרה אתה מוזמן להציב אותה מחדש. חג שמח

LordX

New member
תודה אורן

נכנסתי לפורום (ההודעה גם לא נמחקה ע"י הנהלת הפורומים של תפוז). באיזה כינוי כתבת את ההודעה? אולי היא נדחקה לעמוד אחורי בפורום? אולי הייתה בעיה בשרתים והיא לא נקלטה כראוי, או בטעות נכתבה בפורום אחר? בכל מקרה אתה מוזמן להציב אותה מחדש. חג שמח
תודה אורן
חיפשתי בעמודים אחרים.. אולי באמת אני טועה. השאלה היא כזו... ראיתי אוטובוס קונקס מדגם 0303 של מרצדס שנקנה בוודאות מאגד (על הפגוש מוטבע אגד). האוטובוס ישן וראואים את זה עליו.. למה לקונקס לקנות רכבים כאלו? וגם ביקשתי מאביתר שיעלה תמונה של 0303

מיד דוד: 00297: צילומים: אביתר !!

תודה אורן
חיפשתי בעמודים אחרים.. אולי באמת אני טועה. השאלה היא כזו... ראיתי אוטובוס קונקס מדגם 0303 של מרצדס שנקנה בוודאות מאגד (על הפגוש מוטבע אגד). האוטובוס ישן וראואים את זה עליו.. למה לקונקס לקנות רכבים כאלו? וגם ביקשתי מאביתר שיעלה תמונה של 0303
מיד דוד: 00297: צילומים: אביתר !!
במוסך אחיסמך: כל הצילומים: אביתר רייטר.

mister K

New member
התמונות נהדרות../images/Emo70.gif

00299: כל הצילומים: אביתר רייטר
התמונות נהדרות

סוף סוף רואים קצת אוטובוסים של אגד! והתמונה היפה ביותר: 299! עוד תמונה של דגם האוטובוס היפה ביותר באגד, מרצדס O404 מרכב "הארגז" מהסדרה הראשונה עם הגג המעוגל מקדימה.

ה דרומי

New member
דר' שאלה לגבי האוטובוס

00302: כל הצילומים: אביתר רייטר
מצד שמאל: ברמודה בין-עירוני:
דר' שאלה לגבי האוטובוס
זה שעומד בצד ימין של התמונה|מ"ס 00302 האם הוא מיועד לעבור שיפוץ ולעבור לאחר כבוד למוזאון אגד. חג שמח אחלה תמונות.

לא בעתיד הקרוב למרות שאין במוזיאון

דר' שאלה לגבי האוטובוס
זה שעומד בצד ימין של התמונה|מ"ס 00302 האם הוא מיועד לעבור שיפוץ ולעבור לאחר כבוד למוזאון אגד. חג שמח אחלה תמונות.
לא בעתיד הקרוב למרות שאין במוזיאון
אוטובוס כזה ! זהו המארק 1 של ליילנד הנדיר מאוד !

mister K

New member
תמונה 303(O)

00303: כל הצילומים: אביתר רייטר
תמונה 303(O)
האם אלו ניידות של "אגד חבילות"? השמאלית ביותר היא מדגם מרצדס O302, הלא כן? ידוע לי שה-O303 הראשונים באגד הם ממודל 1980, על כן לא יכול להיות שהניידת השמאלית ביותר היא מדגם זה.

mister K

New member
893-478

תמונה 303(O)
האם אלו ניידות של "אגד חבילות"? השמאלית ביותר היא מדגם מרצדס O302, הלא כן? ידוע לי שה-O303 הראשונים באגד הם ממודל 1980, על כן לא יכול להיות שהניידת השמאלית ביותר היא מדגם זה.
893-478
ניידת זו, השמאלית ביותר בתמונה, מופיעה גם בספר "אגד-קווים ונקודות" בעמוד 47.

אגד חבילות אכן אך כולן 0303 !

תמונה 303(O)
אגד חבילות אכן אך כולן 0303 !
השמאלית היא אוטו של "תפוז" לשעבר ממודל 79 !

מצב
הנושא נעול.
למעלה