למה אתה יותר מתחברים אומנות מודרנית או קלאסית? ולמה?

נתנאל 147

New member
למה אתה יותר מתחברים אומנות מודרנית או קלאסית? ולמה?

שלום לכולם.
אני רוצה לשתף אותכם במה שחוותי היום כאשר ראיתי הרצאה של הציירת מיכל נאמן.
היא לפי מה שהבנתי היא ציירת בזרם המודרני ( לא יודע או הבנתי בדיוק מזה הזרם הזה
אבל שהיה). בהרצאה שלה היא הראתה ציורים שהיא "ציירה" אבל זה כלל לא נראה לי כמו צייר
אז לא הבנתי למה היא מוגדרת ציירת? אולי אני לא מבין,( כנראה שלא), אבל הרצאה תחילה היתה
מענינת אך לאחר כ10-15 דקות אני הרגשתי תחושה מזורה, כאלו" מזה הפאקניג פלצנות השטוית הזאת".
היא כאלו דיברה בשפה מאוד בעניי פלצנית, שלא כל כך הבנתי( כאלו את העקרון כן, אבל זה היה נראה לא
ממש קשור לציור, אלה לאמנות, כן היא אומנית אין ספק, אבל ציירת? ועוד זוכת פרס ישראל לציור? לא נראה
לא מתאים, קיצור אני בכלל לא התלהבתי).ועוד דבר היא הראתה יצרה שבה היא מדביקה -ומחברת יונה עם דג
והיא כאלו, כל כך מתלהבת מזה, כאלו עכשיו היא יצרה את הסעודה האחרונה- או את יצרותו המופרסמת של מיכאנגלו
"יום הדין" אני לא מבין את אותה אומנות ספציפית של אותה יוצרת, אני חלילה לא מזלזל בה, אבל זה קצת היה לי תמוה
כל העניין הזה, אתם יכולים לראות את הרצאה ביוטיוב ב"מארחים עשרות אמנים", אני מצטער אם יצאתי קצת תוקפני
או מזלזל, אבל זה סך הכל דעתי הלא מקצועית, אני פשוט רגיל לראות ציורים רגילים( שמן,בעט, איורים, קרקטורה, וכולי).
לי זה נראה קצת משונה זה הכל.

שהיה לכלום שבוע נהדר בברכה נתנאל

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אני אוהב גם אומנות מודרנית וגם אומנות קלסית

האומנות שאני אוהב היא מתחילת והרנסנס ועד ימנו. את הציורים החילוניים ולא הדתיים.
לגבי הציור הספציפי- יש ציורים יפים ויש פחות יפים בכל תחום של אומנות. הכל תלוי בצייר ובציור.

למעלה