למה אני שוב כותבת?

מאיה מ

New member
למה אני שוב כותבת?

למה שוב עצוב? למה אני מסתכלת קדימה ורואה רק שחור? למה אני כל כך מפחדת? למה בא לי לבכות? למה אין לי לאן לברוח? למה הכל כל כך מעצבן, מכעיס, מרתיח? למה כבר אין י סבלנות לאף אחד? למה שום דבר לא מצליח? למה אני לבד? איך זה שכולם מחייכים מסביב? איך זה שכולם רוצים להיות לבד ואני רודפת אחרי הביחד? איך זה שהבטן כואבת והעיניים נפוחות? איך זה שפתאום בא לי ליפול? איך זה ששוב אני לא מצליחה לדבר, להוציא את הכאב? איך זה ששוב אני מוצאת ת´עצמי יושבת ובוהה בקירות? למה אין לי כוח לזוז, לפעול? למה אני לא רוצה לראות אף אחד? ולמה אין לי את מי לראות? משהו מוכן לקחת ממני את הבדידות? משהו מוכן לקחת את הכאב? משהו מוכן ללטף לי את הראש ולהגיד בבטחה שהכל יסתדר?

Pixy led

New member
כדי שנוכל לקרוא, ותוכלי לפרוק...

למה שוב עצוב? אני לא יודעת... ספרי לנו את: למה עצוב לך? מה קרה? למה אני מסתכלת קדימה ורואה רק שחור? אולי מנסיון העבר. אולי מתוך ייאוש. אבל זה יישתנה, העולם לא צבוע רק שחור, וגם שחור יכול להתפרש כלילה, שזה זמן נעים... למה אני כל כך מפחדת? כי את לא רואה את ההגנה, כי את לא יודעת מה עומד לקרות. אבל חוסר-ידיעה מתחלף בידיעה, לבסוף, והכל ייפתר. למה בא לי לבכות? כדי לפרוק את הרגשות, זה רק טבעי. בכי, מאיה... למה אין לי לאן לברוח? כי את לא אמורה לברוח. כי את אמורה להישאר, להתמודד ולהמשיך הלאה, ואת מסוגלת לזה. למה הכל כל כך מעצבן, מכעיס, מרתיח? הרבה פעמים כשקשה לנו, הכל נעשה מסובך מדי, וזה יוצר את הכעס. אבל אם מכניסים הכל לפרופורציה ומביטים בגובה העיניים בעולם - הוא משתנה וגם אנחנו. למה כבר אין לי סבלנות לאף אחד? אולי כי את לא מרגישה שהם יכולים לעזור, אולי כי יש לך בעיות משלך להתמודד אתן. אל תעמיסי על עצמך, מגיע לך זמן לפתור את הבעיות שלך, לעזור לעצמך. למה שום דבר לא מצליח? זה לא נכון, את פשוט לא רואה את הדברים שכן מצליחים, כי את מרגישה רע. אבל אולי גם הקושי מכביד עלייך, הכאב - אולי אם תוכלי להיות יותר רגועה ומאוזנת דברים יצליחו יותר. למה אני לבד? את לא לבד, את איתנו. למה את מרגישה לבד? נסי להתקרב לאנשים שחשובים לך, הם רק יפסידו אם לא יירצו אותך בקרבתם. איך זה שכולם מחייכים מסביב? לא כולם מודעים לכאב שלך. לא כולם יודעים. צריך לשתף אותם כדי שיידעו, כדי שיסייעו לך. והם שמחים כי העולם הוא יפה... איך זה שכולם רוצים להיות לבד ואני רודפת אחרי הביחד? זה לא נכון. כולם רוצים חברה, ברמה מסוימת. גם אם הם רוצים לבד, הם בטח עדיין רוצים את הביטחון שיש לאן לחזור, ולמי. לפחות רובם. את לא מוזרה בעניין הזה, את נורמלית - ויש לך צורך בנחמה. זה מובן לחלוטין. איך זה שהבטן כואבת והעיניים נפוחות? זה קורה אחרי שבוכים הרבה... איך זה שפתאום בא לי ליפול? לפעמים יש הרבה נחמה בהרגשה של הכאב, בשייכות של העצב. אבל זה רק במחשבה - התחושה האמיתית קשה מאד... למרות שהדכאון ממלא אותנו, הוא אוכל מבפנים. איך זה ששוב אני לא מצליחה לדבר, להוציא את הכאב? כי קשה, לא תמיד רוצים להסביר, לא תמיד יכולים להוציא את הכל, להיות גלויים. אבל אם תנסי לכתוב, או לבכות, אני בטוחה שתצליחי יותר... כמו שאת עושה עכשיו, יקרה. איך זה ששוב אני מוצאת ת´עצמי יושבת ובוהה בקירות? כי את לא עושה משהו אחר. מה את רוצה לעשות? למה אין לי כוח לזוז, לפעול? קראת פעם את "הסיפור שאינו נגמר" / מיכאל אנדה? ארטאקס, סוס קטן בסיפור, טובע שם בביצות העצב. העצב הוא המכביד עלייך, הוא המקשה - אולי יש גם כעס, עלבון, תחושות קשות. אבל כשתביני אותן ותפתרי אותן מן המקור, תוכלי גם לזוז יותר... למה אני לא רוצה לראות אף אחד? אולי את מרגישה שאין לך כוחות להתמודד, אולי האנשים המתאימים לא לידך... אבל לפחות את רואה את ההודעות שלנו כאן בפורום... נכון? ולמה אין לי את מי לראות? יש לך. יש משפחה, ואנחנו כאן, ויש עוד אנשים שאכפת להם ממך, אני בטוחה. ואם לא - העולם הוא גדול, כל-כך הרבה חוגים בו, כל-כך הרבה מסגרות והזדמנויות... נסי להכיר עוד אנשים. זה לא קל, אבל קשה זה לא בלתי-אפשרי. משהו מוכן לקחת ממני את הבדידות? לא הייתי לוקחת אותה לעצמי, אבל ממך - בהחלט. לא מגיע לך להיות בודדה, ואתנו את באמת לא בודדה... את אתנו. משהו מוכן לקחת את הכאב? שוב, אני - ואני בטוחה שעוד רבים אחרים. אבל את היחידה שמסוגלת לפזר אותו, מאיה. הוא שלך. משהו מוכן ללטף לי את הראש ולהגיד בבטחה שהכל יסתדר? *ליטוף ראש וירטואלי* הכל יסתדר... אני באמת מאמינה בזה. ואני מאמינה בך, מאיה. התשובות שלי הן קצרות, התשובות שלי הן לא מעמיקות, אבל הן התחלה... את צריכה לענות עליהן. ((((((((((((((מאיה))))))))))))))) שלך, פיקסי לד.

תרגישי טוב ../images/Emo13.gif

מאיה רציתי נורא להגיב על מה שכתבת ולהגיד שהכל הסתדר אבל אני רואה שמישהי עשתה את זה לפני והרבה הרבה יותר טוב ממה שאני יכול אז אני רק אצטרף למה שאמרה פיקסי לד

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
מאיה שלנו

לא נוכל לקחת את הבדידות או את הכאב.. נוכל אבל להיות שם איתך.. להחזיק את ידך, ללטף את ראשך.. שלא תהיי עם זה לבד.. כמו שפיקסי לד כתבה.. את שוב כותבת, כי יש שם צורך בפנים לפרוק, לשתף, להוציא... ואנחנו כאן ומקשיבים.. לכאב, לקושי, לפחד.. יודעים..שבכל תהליך של עליה והתקדמות יש נפילות, יש חזרות אחורה.. זה חלק ממה שצריך לעבור.. תני לנו לעבור את זה איתך.. את העייפות, את הלבד... אנחנו כאן בשבילך, מאיה שלנו.

מאיה יקרה../images/Emo70.gif

אני שמחה לראות אותך שוב... ומאוד מבינה את התחושות שסיפרת עליהן. אילו תחושות שכל אחד מאיתנו חש לפעמים... מותר לך לכתוב כאן תמיד, אני בטוחה שאת יודעת את זה, ואני מקווה שתחושת הבדידות והכאב יתחלפו בתחושות שמחה אוהבת פרח

ילדונת~

New member
גומי שלי

רק רציתי להגיד שאני אווהבת ואני כאן איתך אוהבת המון סליחה שבלי מילים שוקו שלך

למעלה