למה אני חושבת ככה?

BratZit

New member
למה אני חושבת ככה?

אני נמצאת בתקופה די פגיעה בחיים שלי.. אחרי פרידה מאוד קשה לפני כמה חודשים... ואני מסתכלת על העולם ולא רואה אושר.. אני לא רואה בחורים טובים שידאגו לי ושיאהבו אותי.. ושיענו על הדרישות שאני מחפשת... אני לא רואה מצב כזה שגבר יכול להיתאהב בי באמת ובתמים ולעשות בשבילי הכל.. אנשים יגידו לי שזה לא ככה.... אבל זה מה שקורה.. מתחילים איתי המון גברים.. אבל כל המוזרים... כמה מבוגרים... ממש מבוגרים בשבילי.. או צעירים ערסים, או נמושות.... אין גבר אמיתי שמתחיל איתי.. ולכן אני לא מאמינה שגבר יכול להיתאהב בי באמת ובתמים... ושישקיע בי... ויתן את כל הלב.. למה זה ככה? גם אתם הרגשתם ככה פעם?... אני פעם גם חשבתי ככה. ואחר כך הכרתי את האקס ששינה לי את כל ראיית העולם.. אבל בסופו של דבר הוא יצא מניאק שהוכיח לי שאין אהבה אמיתית בעולם..

M A R I N A 2 2

New member
את תיארת לי בדיוק את עצמי

עד גיל 20 הייתי רגועה,יצאתי סתם עם בנים. אח"כ פגשתי מישהו שחשבתי שזה לתמיד ויצאנו שנתיים רציני ואפילו התארסנו,הכל נהרס ויצא ממש אכזרי ולא פייר ומשהו שלא יכולנו לעשות כלום,חודשים בכיתי ולא יכולתי לשכוח,אחר כך התחלתי לחפש...כל המטומטמים,נצלנים והמוזרים באו אלי,יצאתי עם מישהו שחשבתי שאולי זה זה,בסוף התברר שהוא מוזר,אח"כ פגשתי כל מני מטומטמים שלא התיאמו,ואז הכרתי מישהו וחשבתי שזה זה ויצאנו שנה ומשהו,התברר שכל זה היה חרטא ברטה ונפגעתי כל כך ממנו שאיבדתי תקווה...שזה בדיוק המצב שלך עכשיו, והנה הסיפור שלי....כשהגעתי לכזה מצב: החלטתי שכל הבנים חארות ואני כבר לא אמצא מישהו נורמלי,שידאג לי,יקבל אותי כפי שאני...וכ"ו(כל מה שכתבת פה,גם אני חשבתי),כל כך התעצבנתי שהחלטתי להתנזר לזמן מה ולשוח את כולם לאלף עזעזעל,ולעשות עם החיים שלי משהו כדי לקדם את עצמי....וכך עשיתי....נפרדתי ממנו בתחילת יולי, נרשמתי לקורס פסיכומטרי,ולמדתי עד המבחן ב 9 לאוק' ,ופסיכומטרי...אני מדברת איתך,המן שיעורי בית מהבוקר עד הלילה ולא יצאתי לבלות אפילו בחודשים האלה...אמרתי לעצמי שלא צריך לחשוב כל כך על בחורים ולחפש...להמשיך בחיי ולסדר אותם וכשאני אמורה לפגוש את הבחור אפגוש,בקורס התחילו איתי כמה,לא הסכמתי לאף אחד.....ואפילו נכנסתי בסוף ספט' לאתר הכרויות,סתם להתכתב,כדי לקבל צומי קצת,מבחורים ללא מחויבות והיו שם כמה שכמעט נפגשנו והתברר שהם מטומטמים...עד ש....בערב יום כיפור.....הייתי מאוד עצובה כי לא היה לי עם מי לצאת לטייל,התכתבתי עם בחור מקסים...שככל שהתכתבנו הבנו שמעניין לנו ויש בזה משהו...התחלנו להתכתב עוד יומיים לפני זה....ואז נתתי לו את המספר שלי והא התקשר ודיברנו המון והוא הרים לי את המצב רוח...ומאוד רצינו להיפגש....נפגשנו...בהתחלה לא הייתי בטוחה בהתחלה וואח"כ הבנתי....שהוא הבחור שחיפשתי,שהוא כזה שנארה לי לא הגיוני למצוא...חשבתי שכאלה נכחדו מהעולם לפני שנים...מאז אנחנו ביחד ואוהבים ומאושרים
,והלוואי שימשך לנצח.אני מאחלת לך את זה גם... את צריכה להתנקות מבפנים ולהפסיק לחפש ולהשקיע בעצמך...ולא לחשוב על זה בכלל,אני יודעת שזה קשה....בסוף תצליחי עם תתאמצי,ואז....כשלא תחפשי ולא תצפי זה יקרה,בהצלחה אני פה בשבילך

שמחה בשבילך מרינה

את נותנת תקווה לכל אותם אנשים שעדיין לא מצאו את בן זוג שלהם.

smdar1

New member
גם לי קורה אותו דבר דבלים

מדברים איתי נמושות וכאלה.. וכזה מתחילה כזה האם באמת יש אהבה? או שסתם..כזה האם באמת אמצא מישהו שהיתאהב בי וירצה להיות איתי ויתן מכל הלב ובתמימות:) אבל מצד נכון אם לא מחפשים זה יכול להגיע ממקום הלא צפוי אבל מצד שני זה לא יפול לך מהשמיים כמו כל דבר:) כמו עבודה וכסף וחברים לא נופלים משהמיים יוזמה מלך צריך. אהבה לא תיפול משמיים צריך לדעת אייך ואיפה לחפש:) ומרינה תהני שמחה בשבילך:)

תגובה

קודם כל אהבי את עצמך והיי בטוחה שיש אנשים שיאהבו אותך. השתתפי במסגרות שמענינות אותך ושם תכירי לאט אנשים שמתאימים לך.

דיייייייייי זה בדיוק מה שקורה לי!!!

אולי אני רק בת 19 אבל תאמיני לי שיצא לי להכיר גברים ממש מכל הסוגים, הערסים, החנונים למיניהם, מבוגרים שניסו, גברים שרגישים מידי... אם את מבינה את כוונתי... מתחברים לצד הנשי שלהם קצת יותר מידי חחח אני גם בתקופה כזאת, גם האקס שלי מניאק לגמרי, אבל עדיין אני עדיין אוהבת אותו... זה גם מסובך כי אנחנו משרתים באותו בסיס ביחד. וגם לי הוא שינה את כל ראיית העולם, כמו שתיארת את זה ואח"כ פוצץ לי את בועת האשליות בפרצוף, כל כך חזק וכואב. ותאמיני לי שאחרי כל הנסיון הרע והמר, אחרי כל הדמעות, אחרי כל ההכרזות שווא שלי "אני שונאת גברים" או "אני לא יוצאת יותר עם אף אחד בחיים" אני עדיין מאמינה באהבה!!! אסור להתייאש, אהבה שוררת וקיימת בעולם הזה, היא קיימת עוד משחר הימים (פשוט המודרניזציה קצת הרסה את הרומנטיקה לעניות דעתי, עם מדיות כגון האינטרנט וצ'טים ובכלל מועדונים וזה שאנשים מרגישים חופשיים מידי) יש גם כימיה ובנזוג שבאמת מתאים לך, הוא אי שם, וזה יגיע. השאלה רק מתי. בינתיים תני לעצמך זמן, תהיי קצת חופשייה, לא חייבים למהר, בדיוק כמו בשיר you can't hurry love אם את בתקופה פגיעה... אל תנסי להכיר מישהו שינחם אותך, זאת טעות מספר אחת. תהיי עם חברות שלך, ידידים, משפחה. אנשים שדואגים לך ואוהבים אותך בדיוק כפי שאת, אהבה ללא תנאים. ו"תמלאי את המצברים שלך" בזמן הזה. הכל יגיע בזמן. וואו זה היה ארוך :) מקווה שהקדשת בכל זאת זמן לקרוא, ניסיתי להבהיר פואנטה כלשהי בתוך כל הנאום הזה. המון בהצלחה שיהיה לך!!!

l i r u s h

New member
אוי זה בדיוק מה שקרה לי :(

אבל בדיוק אותו דבר!!כולם אומרים יהיה בסדר קחי את הזמן אבל שום זמן ושום נעליים והוא אומר את תתגברי אבל הבום שקיבלתי לפרצוף לא יתן לי להתגבר בזמן הקרוב...ואין אין עוד מישה ושיעשה את כל מה שהוא עשה בשבילי וכנראה שהפרידה הזאת קרתה בכל זאת בגללי למרות שלא עשיתי כלום לטענתו...נמאס לי מהתקופה הזאת הלואי שהיא תעבור ויגיע מישהו באמת רציני כי בינתיים אין כזה דבר!!

חמודה ../images/Emo24.gif

אני מבינה אותך, כל כך טוב מבינה אותך כי הרגשתי בעבר כמוך עד שראיתי שיש אהבה בעולם, רק צריך למצוא אותה סביבנו ולגרום לה להגיע אלינו- גם אם זה ייקח זמן ושווה בהחלט לחכות לאהבה אמיתית. אני לא יודעת מה הדרישות שלך, אבל אולי הן מוגזמות? ההגדרה "דרישות" לדעתי היא מוגזמת, כי זה נראה כאילו את באה בגישה שידך על העליונה שאת לא מוותרת אם לא עונים על דרישה א', ב' או ג', ומי יודע אולי דווקא זה שלא עונה א' עונה על האחרות ובנאדם מקסים
אני יודעת כמה זה מבאס כשנראה שפוגשים רק את אלה שלא מתאימים לנו, מלא דייטים כאלה עברתי, שהתייאשתי אבל החלטתי שדי לרחמים העצמיים, הם לא תורמים לי במאומה- עדיף להסתפק כרגע במה שיש, למצוא את האושר שיש בי כתוצאה מכל כך הרבה דברים: משפחה, חברים, לימודים וכו' וכשאני אהיה מאושרת זה יוקרן כלפי חוץ ויגרום לאחרים להימשך אליי, ואולי גם לנסיך שלי... מי יודע... ממליצה לך לנקוט בגישה הזו גם. בהצלחה

חמודה ../images/Emo140.gif

כמו שאמרת מקודם ... זו תקופה. לכל תקופה יש התחלה וסוף וגם לתקופה הזו יהיה סוף. גם אני הייתי ככה. לא ראיתי אור, לא ראיתי אושר, ראיתי בחורים שרוצים אותי בשביל משהו אחד ואני רוצה משהו אחר אבל בעצם לא רוצה בגלל פחדים להפגע. אני מאמינה שכאשר תרגישי אושר פנימי שבא ממך, הוא יעטוף אותך בהילה שתגן עליך ובתקווה שבחורים שאת רוצה ימשכו אלייך. כמה שזה נשמע נדוש, זה צריך לבוא ממך. לשים קץ לתקופה מייאשת זו. בהצלחה מותק

למעלה