למה אין פה מנהלים?

evglev1

Well-known member
מנהל
אגב, לדעתי אתה מוגדר עכשיו כנמר של הנייר, כי אין לך, עדיין, סמכויות ניהול, אלא רק את הטייטל, לא?
יש לי סמכות לערוך הודעות, מה שלא היה בפורום הקודם, ולכן אני "מתקן" כל מי שכותב על מוטי "ציצים" ויש לי סמכות למחוק, אבל את הסמכות לחסום לא קיבלתי, לא יודע אם זה בתהליך, או שמכיוון שכל אחד יכול לחסום לעצמו, לקחו מהמנהלים את כל החסימה בפורום.

evglev1

Well-known member
מנהל
למה אתה לא מוגדר כמנהל?
גם מנהלת פורום אחרת לא מונתה למהלת, לא יודע איזה פורומים זכו למנהלים ומאיזו סיבה אבל בינתיים לא חידשו את הניהול של רוב מנהלי הפורום הישן, ונראה שההנהלה הכללית מנהלת את רוב הפורומים, ומנהלי פורום בודדים מעדכנים בשאלות טכניות לגבי האתר החדש.

מוטי חוף

Well-known member
גם מנהלת פורום אחרת לא מונתה למהלת, לא יודע איזה פורומים זכו למנהלים ומאיזו סיבה אבל בינתיים לא חידשו את הניהול של רוב מנהלי הפורום הישן, ונראה שההנהלה הכללית מנהלת את רוב הפורומים, ומנהלי פורום בודדים מעדכנים בשאלות טכניות לגבי האתר החדש.
מנהלת פורום האח הגדול מנהלת כבר כאן , רוב הפורומים זה ביד של הנהלת תפוז הכללית

arseny92

Well-known member
מנהל
אתה אמור לפנות להנהלה כדי לקבל את ההרשאות כאן, זה ביוזמת המנהל של כל פורום ולא ביוזמת הנהלת תפוז

למעלה