ללא כותרת

דפנה dafna

New member
תמונה מעולה!

ממש אהבתי את הקומפוזיציה ואת החיתוכים. תפסת פה מצויין את האוירה של צפת...

Bassman

New member
חסר לי איזה ברסלב עם

שלט של "ברוכים הבאים מלך המשיח"

geostant

New member
חיתוך קשה

הפריים צפוף בצד ימים ושמאל בסך הכל אין כאן שום דבר מלהיב שגורם לי להתעניין בצילום

OhFear

New member
ההבדל בין תמונה נחמדה לטובה היתה

יכולה להיות עם בחירת עומק שדה אחר. במידה והיית מצלם את אותו צילום בדיוק עם צמצם פתוח מקסימלי, להקטנת עומק השדה, היית מקבל את האובייקטים המרכזיים שלך בחדות, לעומת הרקע המבולגן שהיה יוצא מטושטש. בחירת עומק השדה כאן היתה קריטית להבדל בין נחמדות למקצועיות.

Sp00nk

New member
מעולה. פשוט מגניב לגמרי.

אהבתי מאוד את הקונספט, הביצוע לפי הערות פה ושם, יכול להיות יותר טוב. אפשר להגביר דרמטיות בפוטושופ, אולי ללכת לכיוון גווני ספיה או כחולים... אולי אפילו לשטוף את כל התמונה באור שהוא טיפה אדום, אבל רק טיפה. - - - אבל התוצאה היא בהחלט אדירה, גרם לי לעצור ולבהות. מצויין.

תמונה מקסימה!

כמו שכבר אמרו פה אפשר לשפר בעזרת עומק שדה קטן...אבל לא כל כך מפריע... החיתוכים טובים

מסכים עם אופיר

אבל אפשר גם לסגור צמצם עוד יותר ולקבל את כל הרחוב המקסים הזה ולערפל טיפה את שלושת הצדיקים.

Bassman

New member
מגבלות הסנאפ שוט../images/Emo13.gif

לא תכננתי שפתאום יופיע לי משולש מדהים כזה

יפה מאוד!

מצטרף למילים של עמית ובעיקר אופיר לגבי בעיית העומק כאן אבל התמונה משרה אווירה קרבית ביותר, ולמה קרבית ולא רגועה?! איכשהוא בקדמת הפריים החלק התחתון ניתן ממש להרגיש את ההליכה שלהם ואפילו לראות את הצעדים הרחבים , לא נראה בכלל כמו הליכה רגועה אלא משהו כמו יותר"הולכים לסגור חשבון" ! אהבתי

למעלה