לכמה מכם יש odd

פלאת

New member
תזכירי לי מה זה....

אולי כדאי ליצור מיליון מונחים לפורום. מנהלים - לשיקול דעתכם. ובוקר

spidergirl

New member
odd זה

תסמונת הילד הסרבן- עקשן, אנשי הדווקא והאנטי וכל מה שכרוך בזה - ככה בגדול... מישהו?

nutmeg

New member
את בטח מתכוונת

למישהו בפורום - ולא לכמה פוליטיקאים שאני מכירה, נכון?

kniaper

New member
../images/Emo124.gifעל פי בקשת הקהל

פתחנו מילון מונחים לפורום: היפר מילון המילון פתוח לעדכון של חברי הקהילה כך שאתם מוזמנים בהמוניכם להוסיף שם הגדרות חדשות ולעדכן קיימות.

../images/Emo184.gif נגד ODD

אני *מסרב* *בעקשנות* להכיל הגדרה זו עלי. זה אומר שיש לי ODD? במידה וילד סובל מהפרעת ODD, אז מי באמת *סובל* מההפרעה, הוא הוא ההורים שלו???
רק עכשיו ורק בפורום ADHD: להודעה זו מצורפת תרופה לטיפול בODD (נא ליתלוש מכותרת ההודעה).
בסבבי בבי - גידי

nutmeg

New member
יכול להיות...

כמו שיש קשר בין דחיינות לבין ADD הקשר אינו סיבתי אלא נסיבתי.

nutmeg

New member
ולגבי הסבל

לדעתי הילד הסרבן כן סובל [לא רק הסביבה] - הוא סובל מהמאבקים הבלתי נפסקים, הוא סובל מזה שמוותרים עליו, הוא סובל מזה שהוא בסופו של דבר מפסיד ולא חווה כל מיני חוויות ובסופו של דבר הוא מעייף את הסביבה - אבל גם מעייף את עצמו. כשהאינטראקציה העיקרית שלו עם העולם היא דרך מאבקי "לא-לא" גם אין לו דרך לרכוש מגוון רחב יותר של אסטרטגיות להתמודדות, וגם הוא מפסיד התנסויות החשובות להתפתחותו. אז - כן, הילד בהחלט סובל וגם משלם בסופו של דבר את התשלום הכי גבוה להתנהגות הזו שלו.

ברצינות

אני לא מכיר את תופעה לכן אין לי משהוא רציני לומר בעיניין. נשמע מוכר מה ש NUTMEG אומרת שזה לופ/תופעת לוואי/הפרעה סובייקטיבית של ADHD, נשמע אפילו יותר ממוכר. רק בשמחות - גידי

spidergirl

New member
כן הילד סובל

ומשלם כ"כ ביוקר, אתם לא יודעים עד כמה. וגידי- תודה על מילון המונחים

למעלה